2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Başka bir doktora daha gözükün işlem yaptırmayın bence hemen

Onu da takip ettim bir dönem ama giden tanıdığım yok. Bir de Güzelyalı 300 TL, Medline 420 TL falandı muayene. Doktoru da tanıyorum deyip Önder e dönmüştüm. Sendika indirimi falanla 270 TL ye geliyor muayene.
Medline sevgi sarı demir ve ikisi arasında kaldım bende

e

Ciğer ilk dönemlerde çok tavsiye edilmez, fazla A vitamini bebeğe zarar vereceği için. Sakatatta da amip olma ihtimalin oldugu için onlar da çok tavsiye edilmez, ama temizliğinden emin oldugun bir yer ise olabilir tabii ki
Kizlar merhaba birşey sorucam gebeliğin başlarında ciğer işkembe corba yenilmesi zararlımı

Inşallah duyarsin canımacaba herhangi bisey yaşadın mi,ağır kaldırma,aniden hareket,ne bileyim kanama vs? Doktor herhangi bisey dedi mi neden olabilir diye?baska dr da mi görünsen?
Sağolasin canim yok vala bir sey yapmadim kanamam da olmadi ama yarin baskasina görünecegim
Canım başka doktora gitmeni tavsiye ederim.. inşallah ordadır canım dualarımız sizinle
Allah razi olsun canım yarin görünecegim baskasina
Amin canim cumlemizin inşallah Allah hayirlisini nasip etsin ne diyelim
İnsallah duyarsiniz canım ya baska bir doktora daha gitme imkaniniz varsa bi gidin bence su an hepimiz senin endiseni hissediyoruzz bol bol dua ediyoruz
Allah razi olsun canim yarin gorunecegim baska bir doktora hayirlisi olsun
Başka bir doktora daha gözükün işlem yaptırmayın bence hemen
Öyle yapacağım doktor çıkışı soyledim esime görüneyim diye bekle dedi ama yarin kesin başkasına gidecem

Evet erken öğrendım cnm
Çok fazla yükselmedende düştü zaten beta

Allah Allah neden acaba, kötü düşünme. İnşallah tekrardan duyarsın bebişini. Düzelir bol bol dua et kardeşim bir de ne için gittin doktora sen ben 7. Haftada duyunca kalp sesini 11. Haftaya kadar gelme demişti de .

Ben ciğer 6. Aydan sonra yedim dalak vs de ama bağırsaktan vazgeçememiştim hiç. Sürekli kokoreç mumbar dolması yiyordum haşlanmış işkembe ve şırdan yemiştim en baştan beri bişey de olmamıştı şükür
Kizlar merhaba birşey sorucam gebeliğin başlarında ciğer işkembe corba yenilmesi zararlımı

Bugün tam 7 hafta bitti 8. Haftaya giriyorum . Hala bulantım yok 1 2 kere diş fırçalarken sabah yaşadım bulantı . Cidden bendemi bi gariplik var.
1 haftadırda gitmedim doktora en son kalp atışını duymuştuk istemsiz bi şey düşünmeye başladım acaba bişimi oldu hiç belirti yok neden diye

Nazar etme kendine bulantı en zor doğumdan korkmuyorum bulantıdan korktuğum kadar

Medline ı aradım 675 tl olmuş çok fark var ya arada.

Kızlar emla uyuşturucu krem hamilelikte kullanılıyor mu bilginiz var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…