2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Doktordan şimdi çıktım kalp atışını duyamadi bu sefer. 3 gün sonra yine gel duymazsak müdahale edeceğiz dedi. Sizce 3 gun sonra degisir mi var mi boyle bir durum yasayan cevrenizde. 3 haftadir kalp atışlarını duyuyorduk bebeğimin halbuki

Doktordan şimdi çıktım kalp atışını duyamadi bu sefer. 3 gün sonra yine gel duymazsak müdahale edeceğiz dedi. Sizce 3 gun sonra degisir mi var mi boyle bir durum yasayan cevrenizde. 3 haftadir kalp atışlarını duyuyorduk bebeğimin halbuki
Inşallah duyarsin canım🤲🏻acaba herhangi bisey yaşadın mi,ağır kaldırma,aniden hareket,ne bileyim kanama vs? Doktor herhangi bisey dedi mi neden olabilir diye?baska dr da mi görünsen?

Canım başka doktora gitmeni tavsiye ederim.. inşallah ordadır canım 🤲🏼🤲🏼 dualarımız sizinle

Kanamayımı bekliyim?
Doktora gitsemmıkı
Canım adet olur gibi kanaman olacak, bir farkı yok. Benim adetim de agriliydi, kimyasalda da agrim ayni siddetteydi. Cok kadin kimyasal gebelik geciriyor ama farkında olmuyor. Senin talihsizligin betanı ölçtürüp biraz erken öğrenmiş olmak🙄

İnşallah duyulur canım çok üzüldüm bence başka dr daha görün ama her ihtimale de hazırla kendini, gebeliğin erken evrelerinde kayıplar çok oluyor çünkü, sadece senin için değil hepimiz çok heveslenmesek yeri aslında 😓 allahım yardımcın olsun

Kızlar ben 6+6 Burun akıntısı ve hapşırık var yeni başladı önlem olarak ne yapmalıyım böyle durumda olan var mi
Canim ben isten geldigimde, yatarken falan sirkeli suyla gargara yapiyorum. Bu ara herkes hasta, mikrop virus bogazimda tutunmasin diye. Sacma mi bilmiyorum ama. Soguk alginligi gibiyse bol bol portakal mandalina yemeye calis, ilac alamamak kotu🙄

Canim ben isten geldigimde, yatarken falan sirkeli suyla gargara yapiyorum. Bu ara herkes hasta, mikrop virus bogazimda tutunmasin diye. Sacma mi bilmiyorum ama. Soguk alginligi gibiyse bol bol portakal mandalina yemeye calis, ilac alamamak kotu🙄
sirkeli gargara mantıkli imiş , ben normalde de ilaç kullanan biri değilim

Merhaba hanımlar herkesin bebekleri hayırlı olsun sağlıkla dünyaya gelsinler inşallah bende nasipse Ağustos annesiyim geçen hafta 5+6 da vajinal muayenede kalbi duyuldu ama yavaş dediler perşembe tekrar gideceğim hayırlısı

İnsallah duyarsiniz canım ya🥺 baska bir doktora daha gitme imkaniniz varsa bi gidin bence 😔 su an hepimiz senin endiseni hissediyoruzz bol bol dua ediyoruz😔🙏🏻

X