2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bizim özel sağlık sigortamız var ücret ödemiyoruz ama son gittiğimde 380₺ gibi bir ücreti vardı sanırım yaklaşık iki hafta önce. Yeni yılla birlikte zamlanmışsa da çok uçuk fiyatlı bir hastane değil. Doğum paketi 15 bin demişlerdi bana
Aradım hastnyi 600 TL dediler uçmuş valla 😊

Kanamayımı bekliyim?
Doktora gitsemmıkı
Geçmiş olsun canım 😔 bence bekleyebilirsin çoğu kadın anlamıyormuş bile kimyasal geçirdiğini. Normal kanaman olur muhtemelen, ekstra bişey yaşarsan gidebilirsin.. inşallah allah gönlüne göre verir canım bundan sonrası için ama üzülmemeye çalış çünkü kimyasaldan sonra hamile kalmak daha kolay olurmuş 😊

Kizlar sabah hafif bogaz dolgunlugu agrisiyla uyandm hafifden grip hissi var. neler yapabilirim ilerlememesi icin? kök zencefil limon kaynatsam icilir mu veya ihlamur balli limonlu ? ilerlememesini umut ediyorum
ikisini de içebilirsin canım. Ben içtim doktor da içebilrsin demişti. Turşu suyu portakal suyu tavsiye ederim. Tuzlu su ile sabah aksam gargara yapabilirsin.

Ihlamur bal limon, zencefil bal limon, turşu suyu, portakal suyu, et veya tavuk sulu corbalar. İşin sırrı dinlenmekte ve bol su ve C vitamininde.
Kızlar ben 6+6 Burun akıntısı ve hapşırık var yeni başladı önlem olarak ne yapmalıyım böyle durumda olan var mi

Bende öyleyim canım iki kaşık yiyorum asla üçüncü gitmiyor mideme ama hemen acikiyorum
Ay benım gbi olan görmek cok rahatlatıcı bende hemen acıkmasamda midem hemen bir sinyall veriyorr her sabah gaz sancısıyla uyanmaktan vallahi yoruldum sürekli wc git gel git gel sıcak su torbamla esımden daha yakın olmaya basladık😂😂🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
Kızlar siz avm de x-ray dan geçiyor musunuz, ben hep geçiyorum zararı dokunmaz şu anda diye ama bilemedim
Canım benım geçmiyorum geçilmesinide önermiyorum sonucta radyasyon yayıyorr risk almamak lazım

Kızlar benim persembe beta 48 di

Bugun 9 geldi 😔

Nolcak şimdi 1-2 güne kanamam mı olacak.
Ya çok şiddetli ağrım olursa çok korkuyorum
Evde tekim
Canım hiç korkma, test yapmasan anlamıycaktın bile, regli kanaman olur başka bir şey olmaz, kese bile oluşmadı çünkü, kimyasal deniyor buna

Merhaba hanımlar bayadıe yokum buralarda mide bulantısı ile yavaşıyorum ve artık dayanamıyorum ne yapsam geçmiyor ilaçda fayda etmiyor doktor yazdı artık ağlicam kızımda böyle olmamıştım bu beni çok zorluyor kızıma bakacak gücüm yok üzülüyorum ne yapıcağımı bilmiyorum 😔
Herkese hayırlı yeni yıl diliyorum bu arada ❤️
Geçmiş olsun canım ne kullanıyorsun, bana gece 2 tane prilam verdi o kesiyor, yetmezse bir de zofer iç sabah dedi, zor durumlar için

Medline sevgi sarı demir ve ikisi arasında kaldım bende
Canım evet ben de Adana dayım. Doktorum ilk doktorumun öğrencisi olduğu için o aklıma geldi. Ben de başka doktor bulamadım açıkçası. Kordonları da bağlatırım diyerekten sezeryan olacağım, olacaksam da ona olurum heralde.
Arkadaslarım da memnun gidenler. Güleryüzlü kendini yetiştirmiş kibar bir doktor. Tavsiye ederim.
e

X