2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Hiç görmedik birşey mesela ben kafama renkli bir sey koydum çırpıcı koydum ne saçma demi onu almaya geldi bugün kafamdan sonra renkli değişik bir cakmak. Vardi vermedim ama sırtını koltuğa gelcek sekil koydum onu gösterdim geldi öyle öyle kisa kisa yürüdü sonra iki uc iki üç adım diye diye ilerledi

Yani o hertürlü yürümeyi düşmeyi kalkmayı konuşmayı ogrencek böyle kalcak değiller iki seneye kalmaz canavar gibi olurlae yakalamak için tutamıyoruz yazarız sonrası buraya

Kısa mesafede alti yedi adım atıyoruz artık yoruluyo duruyo sonra çöküyo beklıyo bir'den kalkıp yine devam ediyor

Şefika senin bebiş bizimkilerin oymak başı maşallah önce seninki birşeyler deniyor yapıyor sonra bizim miskin bebişler anca 1 ay sonra yapmaya çalışıyor kesinlikle kardeş faktörü oldugunu düşünüyorum

Ben bir kere deniyor sam abisi ben çıkınca hep yürüsün diye koyarmış şebeklik edermiş gelsin diye dün hep yürüme İstekliydi bugün evde değildik deniz kaçamağı yaptık ondan hiç yürüyemedi yarın devamm ☺ bugün Pazar'da ki tavuğa öcü demeye çalıştı biz evdeki karıncaları sinekleri öcü diye göstermiştik ordan kalmış öcü ama ağzı kapalı içinden öcü der gibi dedi babası anlamaya çalışıyor parmakla. Da gösteriyor öcü öcü diyor dedim bende öyle anladı işten güçten çok fırsat bulup zaman geçiremiyor babali kızlı... Çocuklu ortam ds gelişim daha hızlı oluyor bende çok gösteriyorum ama her şeye tepkili maşallah ne desem ne olsa biliyor telefon çalsın hıh hıh diye konuşmaya çalışıyor falan falan dahalari vardır belkide çok hareketli ve yapışık bana geri türlü zorlu bebek değil allaha şükür değilse uc çocukla ben tımarhane

Yapıyorlar ama ya oda yeter ha hızlı ha gec ha yavaş büyücek ler öyle böyle

Korkmaz cnm 2 gündür sesli hapsiriyorum bağırıyor ağlayarak yanima geliyor

yavaş yavaş çözüyor benimki de ama şöyle bi sorun oluştu dışarda kucakta durmuyor yere ineyim emekleyim derdinde benim hastane işlerim vardı babası iş yerine götürdü. Orda çıldırmış yere inmek için dışarda zaptedemiyoruz artık bari yürüsün de insinn diyoruz
hahah dur deneyim onu da
çok seri emekliyor o yuzden yürümeye istekli değil ilgisini çeken bir şey oldu mu anında çöküp emekleme pozisyonuna geçip fırlıyor

Yürü sede emeklemekten vaz geçmezler onda daha hızlılar çünkü yürümek zor geliyor suan onlara üç-dört adım atıp direk emeklemeye geçiyo gösterdiğim şeyi daha hızlı almak için

of ya bu geçiş aşaması çok zor o zaman dışarda sıkıntı oluyo
Yere alıştı artık sanki salsam yürücek dun kucağımda sal ben incem diyo ha yürüse salacam da emekliyo var daha zamanın senin kucakta devam dedim ihhhh diyo bırakmayın ca benle kavga ediyor dışardaki en zorlu şey beni birak demesi kucak ta daha rahat napcan aşağıda

aynen işte kendini resmen yere atıyo eskiden de kucağımdan inmezdi

Biliyor artık yol alacağını sal beni diyo salsam varya yeri paspas gibi siler geçer hele o eller toz oyyyyy
babası zaten dayanamayıp yere bırakmış bi geldi üstü başı toz diz kapakları simsiyah yere düşen oyuncağını yıkadığım çocuğumu ne hale getirmii

babası zaten dayanamayıp yere bırakmış bi geldi üstü başı toz diz kapakları simsiyah yere düşen oyuncağını yıkadığım çocuğumu ne hale getirmii
Oo oda birşey mi kurbanda ben kocaya yardım ederken abisigil durduramayık getirdiler verdim eline hortumu koydum bunu da toprağa öyle bir yıkamış ki kendini bembeyaz zibin oldu turuncu onca yıkamaya rağmen geçmedi lekesi çamurun çamur banyosuna kattılar sanki

neyse eğlensinler de canları sağ olsun

Merhabalar ağustos anaları, grupta çoook bir sessizlik var bu aralar, bizim hala dişimiz çıkmadı, park beşik yatak kullananlar olarak Miray kuşun çıt sesi çıkınca hemen yanına koşuyordum çünkü beşiğin kenarında ayakta bulduğum çok oldu, şimdi alt kademeye geçtik ama bebeği beşiğe bırakmak benim gibi 160lık biri için biraz zor oluyor ama artık düşecek korkusu kalmadı çok şükür, tam bir anacı oldu, ablasını artık sıkıştırıyor diye ittiriyor babamızı iş çıkışı sevinçle karşılıyor

Ya biliyor artik varlığının evde olmadığını birde oyun çağına giriyorlar dis bizedede ağır ilerliyor ya 9 ay aşısı zamanı çıkartı ilk iki disi daha Yen'i üst dis patlamış onun verdiği biraz zorluk var mızmız ağlamaklı biraz ben mutfakta is yaptırmiyo zaten de yaptirmazdida işte.. Beşikte bizimkide oturup bize bakıyor ondan yanında mutLaka birisini bira ki yorum uyurken

Arkadaşlar merhaba sıkça giremiyorum kusuruma bakmayın.. Uzay fazlaca zorluyor.. Yürüme emekleme olmayınca hala kucakta ve gitmek istediği yerlere elinden tutarak yürütüyorum öyle gidiyoruz. Çok yorucu
Malum doğum günleri yaklaşıyor ne düşünüyorsunuz?

merhaba canım, ben de yoktum uzun zamandır. 8. Aydan beri uyumuyoruz çok yorgunum
Ben cake smash ve fotoğraf çekimi düşünüyorum sadece, evde de kendi kendimize kutlarız büyük bir organizasyon yapmayız.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…