2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Bende öğrenene kadar baya zaman geçmişti şimdi de üşengeçlikten yapmıyorum

Bizimkide komşunun kızları geliyor onlar öğretti alkış bye bye onlar gelince bir mutlu oluyor oynuyorlar çocuk lazım bizimkilere arkadas

Uzayla Bulutunki benzer canım o zaman. Yemek yemedikleri için sanırım. Yaptığında ki kıvamı aslında önemli olan ıkınmaktan ziyade. Bende denedim onları ama pek işe yaramadı. Hangi ilaç canım?
Duphalac. Sabahları şurup akşamları kuru meyve haşlayıp yedirmeye çalışıyorum.
Şurubu hergün vermiyorum ilaç dedim mi içim rahat etmiyor.

Gecmiş bayramınız mübarek olsun kızçelerrr ne bayramdı ama girmeye fırsat bulamadım hiçç. Tam düzen oturtuyorum derkennnnn ailelerin yanına gelince düzen müzen kalmadı bizde derin Hanımla başa sardık akşamları öyle direniyorki uykuya misafir varsa yada misafirlikteysem asırı yoruyor asırsizler nasılsınızzz

Bizde de gece uykusu hala parça pinçik, gündüz desen emzik tutmadığı için emerek uyuyor elimde baygın baygın uyuyan çocuk beşiğine koyunca 2dk sonra uyanıyor (kucağımda tutmaya devam etsem uyumaya devam edecek ama alışmasın diye inat edip yatağına koyuyorum her defasında aynı son oluyor ) olmayan düzen ile yaşamaya devam

Bugün abisi görmüş ilkini tutunup ikincisini tutunmadan adim attı diyor ben bahçeyi temizlerken yakalayamadım ya elindeki karpuza giderken boğazcidir birazda kendisi yemek için kendini atar biraksan koltuktan kucaktan ☺

akşam uykusunda mutlaka eve götürüyprum ben yoksa perişan ediyor gittiğim yerde

Ya sorma bizimkide tutmadı emzık hiç .onlarda inatlasıyo bizde inatlaşıyoruz valla nasıl olcak böyle napcazz bilmiyorum

akşam uykusunda mutlaka eve götürüyprum ben yoksa perişan ediyor gittiğim yerde
Zaten annemlerdeyiz suan baska yerdede olunca ıster ıstemez uzak oluyor bayram ziyaretleri falan ama aksatmadan saati gelince geçiyorum uyutmaya calısıyorum ama maleseff inatlaşıyor çok sonra uyumuyqn bir derin uykusuz huzursuz oluncada mızmızzlanıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…