2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İnşallah canım hedefine ulaşırsan mükemmel ötesi olur. Başta progestanu agizdan alırken sindirim sistemim gereginden fazla çalışıyordu fitile geçince tam tersi ama dedigin gibi siskinlikten kaynakli muhtemelen. Protein agirlikli besleniyorum ispanak böreği haricinde hamur işi agzima koymuyorum tatliyi da kestim 1 aydir yemiyorum. Diyetisyene gitmeyi düşünüyordum doktorum gerek yok dedi
Valla ben geçen bi tartıldım şokkkk 3 kg almış görünüyorum ama mümkün değil bence ödem oldu bende çünkü sabahları ellerimi yumruk yapamıyorum. Dikkat etmek gerek
Bencede odemdir senin bebisler de var yoruluyorsun ekstra zaten

Merhaba hanımlar, Rabbim hepinize sağlık ile sıhhat ile hamilelik geçirip bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin,amin.
Ankara'da yaşayan hanımlar sizler hangi hastaneyi ve doktoru tercih ettiniz, edeceksiniz?
Medicalparka gidiyorum ben batıkentte
Hayırlı olsun Bende başlarda çok değişkenlik gösterdiğini duymuştum bi süre sonra tam seyrinde ilerlemeye başlıyormuş .Doktorunuza sordunuz mu konuyu ? En iyi o açıklar sanırım

Teşekkür ederim. Doktora sormadım unuttum fakat çevremde ki herkes ilk haftalarda değişiklik gösterebilir endişe etme dedi. O yüzden küçük ya da büyük görünürse ultrasonda korkmamak lazımmış.

....

Ben de 5+6'da gittim kese var bebek yok dedi, ayın 30'unda gel dedi. İlk başta çok endişe ettim ama araştırınca içim biraz olsun rahatladı keseyi görüp bebeği sonraki kontrollerde görenler oluyormuş. Bence sizin de biraz zamana ihtiyacınız var. Ultrasonda çıkan bir iki günlük farkın çok önem arz edeceğini düşünmüyorum. Bence bu bekleyerek geçirdiğimiz zamanı kendimize zehretmeyelim. Saglıklı şekilde büyüyordur belki boşuna endişe edip onu da üzmeyelim

Merhaba herkese 5+1de kese göründü çok şükür ama kalp atışları için doktor erken dedi. Haftaya tekrar gideceğim kalbini de duyarım hayırlısıyla inşallah. Benim size sormak istediğim şey ultrason görüntüsü hakkında kızlar. Ultrasonda doktorun işaretle gösterdiği şey bebek mi kese mi heyecandan hangisi hangisi soramadım bilen varsa yardımcı olabilir mi?

Eklentiler

• 396FEFA5-0A5F-45D4-8FCD-290E38DF8EE8.jpeg
    89,7 KB · Görüntüleme: 61
Sanırım bu kese emin değilim ama kese olduğunu düşünüyorum, onun içinde olucak bebek

İnşallah öyledir canım.. aynen onu ben de çok okudum, ama kesenin gününe göre küçük olması korkuttu beni ve doktorun umutsuz konuşmaları.. neyse hayırlısıyla büyüyorlardır bebeklerimiz inşallah sağol olumlu mesajın için canım

İlk etaplarda çok değişiyormuş içinizi ferah tutun inşallah. Bende sata göre 5+6da gittim bugün ama vajinadan anca göründü karından baksa bence görünmeyecekti o yüzden içinizi rahat tutun. İlk zamanlar kaç günlük olduğu net belli olmuyomuş tüp bebekte olsa geç yerleşme olabilirmiş o yüzden öyle görünmeme olabilir bir sonraki gittiğinizde görürsünüz inşallah. Sağlıkla ilerlesin inşallah

Amin canım inşallah.. kese mi göründü canım sadece yoksa yolk kesesi de çıktı mı? Evet belki de canım, inşallah öyle birşeydir geç yerleşme falan umarım bebeğim gelişiyordur.. teşekkürler güzel dileklerin içinn

Yolk ne oluyo valla bilmiyorum ama fetüs göründü dedi doktor bebek göründü kese içinde ama dediğim gibi vajinal ultrason bakıldı. Karından bakılsa sanmıyorum görünceğini doktorum direkt vajinal bakacaz dedi çünkü.

Tamam görünmüş canım senin.. görünmesi gerekiyor zaten bu zamanlarda artık.. gecikenler de oluyor tabi ki.. benim de vajinal bakıldı

Ay inşallah canım çok umut dolu yazdıkların gerçekten…umarım dediğin gibidir..inşallah bir dahaki sefere görünür bebeğim.. boş gebelik olmasından korkuyorum ama belki de değildir.. beta da çok güzel ilerliyor bilemiyorum öyle kafam karıştı ki anlatamam.. zaman nasıl geçicek bilmiyorum inşallah boşa evhamdır hepsi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…