2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Merhaba hanımlar, Rabbim hepinize sağlık ile sıhhat ile hamilelik geçirip bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin,amin.
Ankara'da yaşayan hanımlar sizler hangi hastaneyi ve doktoru tercih ettiniz, edeceksiniz?
Ben Cem atabekoğlu na gidiyorum .Çok memnunum.Doğum için şu anda bi hastane düşünmedim.Fiyatlar zamlanacak zaten yılbaşından sonra araştıracağım

Artık tabloya ekleneyim diye düşünüyorum pozitifbiri
Sat 12 kasım
Yaş 30
İlk gebelik
Tahmini doğum tarihi 19 Ağustos
4+6da kese görünümü vajinal
5+6da kalp atışı görüldü ama duyulmadı vajinal

Bu vesileyle sormak istiyorum kızlar sata göre 5+6yım ama ultrasonda 6+1 göründü benim gebeliğim tüp bebek değişmesi normal mi günlerin? Başlarda çok değişiyo sonra oturuyor tarih denildi ama merak ettim.

Hayırlı olsun Bende başlarda çok değişkenlik gösterdiğini duymuştum bi süre sonra tam seyrinde ilerlemeye başlıyormuş .Doktorunuza sordunuz mu konuyu ? En iyi o açıklar sanırım

Ama bende bebege dair bisey görünmedi bile, kese de kücük dedi
Geçen hafta 5+6 iken benimde bebeğe dair bisey gözükmedi. Üstelik ultrason kağıdında ölçüde 5+3 yazıyordu. Aynı doktor aynı makine bugün 6+5 gittim söyledim geçen hafta gerideydi. Baktık bu hafta da ileride bebek 2 gün. Doktor birkaç gün geriden veya ileride olması önemli değil dedi hatta önlem amaçlı kullandığım progestanı bırakabilecegimi söyledi. Sapma çok oluyor makinelerde. Haftamız küçük olduğu için bize 2 3 gün bile çok geliyor. Ama hamilelik ilerleyince 2hafta geriden gelen bebek bile vaktine yetişiyor. Bence canını sıkma

Simdi aradilar kan sonucum cikmis 29700 gecen hafta cuma 2660 ti yani tam olmasi gerektigi kadar artmis dediler… belki daha olusabilirmis bebek, bekleyip görcez dediler..
bak maşallah ne güzel artmış şükür inşallah oluştugunu kalp atısını da duyacaksın bazen gec duyulabılıyormus sen ne kadarlıksın tam olarak

Katılıyorum bana tek kese dediler özele gittim ikiz oldugunu öğrendim

Merhaba hanımlar, Rabbim hepinize sağlık ile sıhhat ile hamilelik geçirip bebeğinizi kucağınıza almayı nasip etsin,amin.
Ankara'da yaşayan hanımlar sizler hangi hastaneyi ve doktoru tercih ettiniz, edeceksiniz?
Kuzum suankik evime tek yakın şehir hastanesi var tereduttedeyim napicam bilmiyorum

Simdi aradilar kan sonucum cikmis 29700 gecen hafta cuma 2660 ti yani tam olmasi gerektigi kadar artmis dediler… belki daha olusabilirmis bebek, bekleyip görcez dediler..
Kalp atışı için 10.haftaya kadar süre veriyor doktorlar zaten.çok sevindim artmasına.Güzel olacak inşallah moralinizi yüksek tutun

Yaa tüm mesajlarda seni aramıştım ben mi kaçırdım acaba mesajını diye geç olsun güç olmasın yarın güzel haberlerini bekliyoruz

Canımm sadece 2 gün küçük cikmis bu hep olan bir sey. İnsallah sonraki muayenende bebegini de görürler rabbime bol bol dua edelim kesen de büyümüş aslinda ah bizler cok acele ediyoruz malesef her seyi gormek duymak icin nolacak bizim bu heyecanimiz

Bende yazmanı bekliyordum canım inşallah sen de güzel haberlerle gelirsin

Simdi aradilar kan sonucum cikmis 29700 gecen hafta cuma 2660 ti yani tam olmasi gerektigi kadar artmis dediler… belki daha olusabilirmis bebek, bekleyip görcez dediler..u
Boş yere üzme kendini ve bebisini canim,Allah'ın izniyle herşey cok güzel ilerleyecek sen yeter ki inan...benim doktorum devizi:"mucizelere inanın ve vazgeçmeyin "!

Merhaba kızlar hem mutlu hem endişeliyim ne yapacağımı bilemiyorum 5+3 üm bugün ilk defa doktora gittim çift kese gördü doktor ikisi de gayet düzgün görünüyor dedi klonun kullanmıştım o ve genetik faktörler etkili olmuş dedi ama bir tanesi baya aşağıda gibi belki kendiliğinden kaybolabilir de dedi ama ikisinin de içinde yolk sac oluşmuş öyle dedi bir tane de 6 yaşında kızım var çok zor bir çocuk huy olarak napacağımı düşünüyorum kara kara Allah sağlık versin tabi fotoğrafı ekliyorum yorumlarınızı bekler herkese bol sağlık diliyorum

Eklentiler

• 9F907799-D6B5-47E1-A7B1-6E65EDDB4611.jpeg
    70,8 KB · Görüntüleme: 72
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…