2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323

Nasıl ya sadece boyuta göre mi bunları söyledi? Canım benim ne desem bilemedim üzüldüm gerçekten şimdi çok üzmemeye çalış kendini bir sonuçların gelsin belki de boşuna üzüleceksin yani hiçbişey yok.

Vallahi çok karışık neydi kaç günlüktü şu muydu bu muydu neyse böyle böyle ilk gebeliği olanlar prof çıkıcak bu süreçten

Sen onlara takilma canim makinalar her yerde farkli hesapliyor,1hafta kadar yanilma payi var,inşallah bebişin sağlıklı büyür,sana sımsıkı tutunurbir daha gittiğinde kocaman olur

takma kafana cnm bende 6+4 gittim doktor 1 hafta küçük dedi ama gel haftaya kalbini dinleyelim dedi hiçde öyle bir şey demedi üzme kendini

İlk defa duyuyorum bende böyle bısey bu doktorlarr niye bu kadar cabuk anneyi moral motuvasyon olarak sıfıra dusurıyor ya canım sen içini ferah tutt sonuçlar bi gelsin ama bir doktora baglı kalma bence yaaaRabbim sağlıkla gelısmesını nasıp etsın ınsallah
Vallahi çok karışık neydi kaç günlüktü şu muydu bu muydu neyse böyle böyle ilk gebeliği olanlar prof çıkıcak bu süreçten
Hiç sorma en azından tecrube edınıyoruz

Geç döllenme olabilir yakın zamanda tekrar git vajinal mı baktı üzme kendini herşey olacağına varır. Benim geç döllenmeydi ilki vajinal görebilmişti ancak

Bazı doktorların ciddi manada sorunları var.Kendini üzme lütfen.istediği boyut neymiş belki bizim de istenilen boyutta değildir .ama kimse böyle bişey söylemedi.Moral bozuyorlar hep.İnşallah hiç sorunsuz Sağlıklı bir gebelik olur.Kendini bırakma ,olumlu düşün

Daha önceki gebeligime baktim simdi kizimda transferden sonraki 19. günde girmisim Ultrasona orda yolk kesesi varmis. Bugün transfer sonrasi 23. gün ve hala yok.. tuhaf biseyler var ama cözemedim

nasil ya bu nasil konusmadir. ben 6+2 ken gittgmde 4 mm dedi ve gayet normal dedi allah allah cidden boyle doktorlari anlamiyorum polyanna olmasinlar ama boylede hersey bitmis gibi konusmalarina sinir oluyorum. imkaniniz varsa ikinci.bir göz görsün sizi isterseniz. caninizi skmayin lutfen

aynen oyle agızlarından cıkan lafların karsı da nasıl etkı bıraktıgını bılmıyorlar maalesef

kotu dusunmemeye calıs , guzel haberler verıceksın bızlere ınsallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…