2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Aynısı bendede var bende kendi kendimi yiyorum yha. Rabbim hayırlısıni versin gerçekten

Cok sukur henüz ateş yok normalde de ateşli gecirmem bogaz burun öksürük var sadece pekmezde deniyeyim

Canım 5+3 te ben de sadece kese gördüm bebek yoktu , bugun 4.30 da randevum var 7+3 üz teyzesi inşallah bugun duyacagız

Merhaba arkadaşlar,
6h+3 günde kahverengi lekelenme gördüm ve 6h+4de dr'a gittim ultrasonda baktı, henüz küçük ama kalp atışı duyuyluyor kesede de skntı yok dedi. Progestan vajinal yolla kullanmanı önerdi fakat ilaç korkunç baş ağrısı yaptı ve çok küçücük bi kahve lekeyken kırmızı renkli bi kanamaya döndü. 6h+5 yani bugün acile gittim kan idrar beta herşey normal çıktı. İlacı vajinal değil oral yolla al dediler ama bugünkü doktor da kalp atışı içiin çok küçik özeldeki de görmemiştir yanlış anlamışsındır diyo kulağımla duyup gözümle gördüm dün kalo atışlarını. Aranızda benm gibi kanaması olan arkadaşlar varsa bilgi paylaşımında bulunursa çok sevinirim. 9aya kadar kanama yaşadım ben dedi bugün hastanedeki ebe de. Umarım sıkıntısızca geçer süreç ama düşük yapılınca nasıl ağrı olur şuankine benziyor mu fikrim de yok Bana dua edin lütfen, Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah..

Ben 6+2 de makinede ritmini gördüm duymasam da .Neye göre erken dedi acaba doktor anlayamadım.Düşük ağrısıyla ilgili bi fikrim yok.Dualarımız sizinle inşallah sağlıkla gelsin miniğiniz Herşey çok güzel olsun

Kızlar ikizlere hamileyim neler yemeliyim ne yememeliyiz kilo almamak için yardımcı olur musunuz
Hamur işinden paketli gıdalardan uzak durman yeterli şimdilik canım, son aylarında kaşar ve muz tüketmeye bak gelişimleri için sana değil bebeğe gidermiş, internette de listeler var canım hamileler için onları da çıktı alıp dolabına yapıştırabilşrsin

Aynısı bendede var bende kendi kendimi yiyorum yha. Rabbim hayırlısıni versin gerçekten

Arkadaşlarım bizde zamanı geldiğinde bebişlerimizi göreceğiz ve sesini duyacağız. Bende başta biraz pimpirik yaptım ama sonra şöyle düşündüm. Belki sizide rahat ettirir anlatayım. Benım son regli tarihim 11 kasım ben ona göre 6+0 im ama bu bebek benim son regli tarihimde olmadı ilişki zamanımda oldu yani belkide bebek oluşuma göre 4+3 ü yaşıyor. Bu durumda ben bu bebekten 6+0 mış gibi görünmesini büyümesini sesini bekleyemem boşuna kendimi üzmüş olurum. O yüzden zaten herkesin gidişatı farklı çünkü birde oluşum tarihi etkisi var, olmalı. Hiç kendinizi üzmeyin yıpratmayın ona yapacağımız en büyük kötülük o var olmaya çalışırken tutunmaya çalışırken duygularımızla ona köstek olmamız. Bide bu yönlerden düşününce ben beynen çok iknayım duygusal olarakta çok rahatım. Bulantı ağrı halsizlik vs kısmı da birçok kadında hep kötü hikayeler duyduğumuz için gebelik ağır geçmeli, bulantı halsizlik varsa sağlıklı ilerliyordur inancı oluşuyor halbuki öyle birşey yok herkes birbirinden farklı ve tamamen belirtisiz de geçmesi mümkün ve sağlıklı.

Ben iki kez düşük yaptım. Ağrısı fark ediliyor yani adet ağrısı gibi değildi baya fazla agrim oldu. Bebek düşünce de agri bıçak gibi kesiliyor. 5+6 da bile kalp atışı duyan var 6 +lar erken değil. Bence içinizi ferah tutun. Hamilelikte lekelenme kanama oranı neredeyse %40 mış. Hamileliğin sonuna kadar leke yaşayan da çok. Siz hep tedbiri alın gerisi nasip artık. Ama düşürüyorum diye stres yapmayın asıl zararı olan stres. Ins iyi haberlerle gelirsiniz

6+1 den günaydin güzel annelerim dualariniza talibim, bugün ilk kontrolüm var cok korkuyorum insallah hersey yolundadir
İnşallah herşey yolunda gider dua ederiz tabiki tam zamanında gidiyorsun inşallah kese benek kalp atışı hepsi birden görürsün ben de bekliyorum 7. Haftanın içinde gidicem

Kızlar böyle olan yok mu aranızda? Fikri olanda mı yok?
Canım benimde boyle agrilarim oldu gecenlerde uykudan uyandim,korktum,salona gectim uzandim kendi kendime dua ediyordum bebegime bisey olmasin,sonra dr kontrolüm vardı dr söyledim karim ağrıyor kasik göbek falan,dr gülümsedi normal dedi rahim büyüyor genişliyor

Umarım güzel olur herşey hepimiz için ben de anlayamadım inanın, erkenn daha erken diyip duruyolar. Yani anlayamadığım şu evet erken olabilir ama duyuldu yani. Doktorun videosu bile var elimde ama diğeri yok duyulmamıştır o diyo. Gerçekten şu doktorlar neden böyle davranıyorlar zaten süreç çok zorlayıcı ve üzücü

Teşekkür ederim kuzum çok sagol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…