2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
7.hafta sonu 8 e kadar bekliyorlar, yolk saç oluşmuş mu onlar oluştu ise bebek yüzde 90 oluşuyor diye bekliyorlar
Esimde varsa diğer randevuna kadar çıkar zaten falan dedi öyle tâbi çıkarda zamanla varsa. benimkide tez canlılık iste hemen o ultrasonda bakitmak istedim di ama nasıp olmadi iste vardir bi hayir belki oda yok deyip kürtaj diyeceklerdi böyle olunca zaman geçicek belkide oluşacak görülecek inşallah

Kızlar günaydın. Bugün 5+6 olduk. İlk defa ultrason girdim görüntüyü de ekliyorum. Kese var ama bebek yok. Neredeyse 6haftalık bu haftada kalbini duyanlar bile var ama bende daha bebek görünmüyor sizce normal bir durum mu ayın 30'unda tekrar gel bakalım dedi ama çok huzursuzum.

Eklentiler

• 20221222_103131.jpg
    77,3 KB · Görüntüleme: 63
Canım panik yapma. Herkesin aynı hafta olucak die bi kaşde yok geç döllenme olabiliyor vs . Bazısı 7. Haftada görüyor bazısı 5. Haftada sabret biraz daha .

Selamlar. Ben 6 + 6 da gittim. Kese var bebek yoktu. Ama bi hafta gec dollenme olduguna eminim bu durumda yaklasik 5 + 6 olduguma denk geliyor. 30 unda tekrar gidecegim bende. Keske gorunseydi tabi ama bekleyelim yapcak bisi yok. Herkesin haftasi degisiyor. Kesenizin boyutu nedir ?

Yolk göründümü peki kese içinde?

Kızlar ben eşimden salgın kaptım galiba bugün boğazlarım ve başım çok ağrıyo yeni yeni midem bulanmaya başlamıştı bugün hastalıktan midir bilmem daha çok bulanıyo ilk gebeliğim olduğundan herşeyden tereddüt ediyorum ıhlamur zencefil karışımı bitki çayı içsem bebeğime bi zararı olur mu

HİÇ panikleme bence 4+6 da kese göremedim ben kafayı yiycektim ertesi gün tekarr çağırdı gittim bu sefer gördü , 1 günde bile değişiyor herşy içini ferah tut

Aynısı bendede var ultrason resmini de vermedi bana hic kalp atisini sormak aklıma gelmemişti görülmedi kesede dedi sadece bendede seninki hf daha erken olduğu icin kalp duyulmamış olabilirsiniz bende diğer randevuyu bekliycem

canim gecmis olsun. bende salgindan korkuyorum ama olacagada care yok. ateş olmasin yeterki. ateş olmasi sikintiliymis. Parol kullaniliyormus hamilelikte genelde ates dusurucu agri kesici ozelligi var. doktoruna sor mutlaka kullanmadan. ihlamur icilebilir ama zencefil hakknda bilgim yok. balli süt ihlamur bol c vitamini iceren meyveler ye. atesin olursa ilik dusa gir soguk sicak olmasn ilik olsun yada kompres yap kendine. insallah hemencecik iyilesirsin

ay haberdar et caniiiim

Olabilir canım gec döllenmedir sen icini ferah tut,ben 6+2de duydum,bu dönemde bebek cok hizli gelisiyor yani bir günde bile inanılmaz değişikler oluyor,sen iyi düşün ki bebis iyi olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…