2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Çok üzücü gerçekten. Bu aslında ülkenin refahını gösteren bir konu benim gözümde. Yazık ağlaya ağlaya gider geliriz ne diyeyim. Büyükleri ile aynı şehirde yaşayanlar kıymetini bilsin vallahi sorunu olanlar da şimdiden ortayı bulmaya başlasın bence

valla soylemedimde hic canim. balik yiyemem hayatta. kararsiz kaldim kendim mi alip kullansam.diye omega3
Canım arayabiliyorsan arayıp ulaşsan çok iyi olur. Ben balık ile çözeceğim o işi o yüzden sorma gereği duymadım. Genelde sadece folik asit derler ama folik asitlerin içinde de multivitamin gibi olanları var. En iyisi ulaşıp sormak

Kesinlikle. Önlemler alınarak bu konuya eğilinmeli. Ama biz görür müyüz bilmem

Benimde özellikle 2 3 gündür artarak devam ediyorlar belirtiler. Yemek işini sırf kabızlık iyice tetiklenmesin diye yiyorum mecburiyetten. Uyku da, çok var ama uykuya dalamıyorum ağız tadıyla uyuyamıyorum.
Evet bende böyle bir derin uykuya dalamama hissiyatı.. birde benim göğüslerim taş gibi dokununca bile sızlıyor. Geçicek ama inanıyorum

Evet bende böyle bir derin uykuya dalamama hissiyatı.. birde benim göğüslerim taş gibi dokununca bile sızlıyor. Geçicek ama inanıyorum
Benimde... Allah aşkına daha fazla belirti yazmasın kimse, hepsi bende çıkıyo bulduğum yumuşaklığa bayılıcam şimdi

kizlar beni gene evhamlar aldi. esimin ortak calisma alanindaki bir arkadasi ates vucut agrisi felan yasiyormus. esimde streslendi ya sana getirdiysem diye. intte ilk 3 ayda annede olusan atesin bebegi sakat birakma dusme.ihtimline.sebep.oldugu yaziyor. ben cok telaslandim aranizda hasta olan var mi atesli grip bu donemde? olasi bi atesi nasil dusurdunuz ? insallah olmam korkuyorum ama bulasici hastalik cok fazla bugunlerde...

Merhaba maşallah. sağlık ocağına kayıtlı olunca ne oluyor tam olarak

İçinizi ferah tutun daha ortada birsey yok en önemlisi stres yaşamamak arkadaşım hamileyken covid geçirdi doktor parol ve bir farklı antibiyotik daha verdi çok şükür sıkıntı olmadı sizde ateş olması durumunda önce kadın doğum uzmanına bilgi verin benimde 1.sınıfa giden kızım var hastalık kaynıyor okullar da hergün meyve yemeye dikkat ediyorum elimizden gelen başka bisey yok

bende her gun kivi portakal elma felan yiyorum c vitamini almaya ozen gosteriyorum ama iste hastalik bir eve girince o evdeki herkesi etkiliyor malesef. Rabbim korusun bizleri bulasici hastaliklardan. kendim icin zaten evhamim yok hersey onun icin

bende her gun kivi portakal elma felan yiyorum c vitamini almaya ozen gosteriyorum ama iste hastalik bir eve girince o evdeki herkesi etkiliyor malesef. Rabbim korusun bizleri bulasici hastaliklardan. kendim icin zaten evhamim yok hersey onun icin
Hayırlısıyla su gibi akıp geçen günler olsun hepimiz sağlıkla kavuşalım inşallah bebişlerimize

Benim 38 e kadar çıktı iki gece.Parol içtim düşürmek için

valla soylemedimde hic canim. balik yiyemem hayatta. kararsiz kaldim kendim mi alip kullansam.diye omega3
Bende asla yiyemiyorum doktoruma sordum evinde hali hazirda var mi dedi omega3 vardi. O zaman kullan dedi. Elzem bisi degil sanirim vitamin olarak almak yani.. bi tanidigim doktora da sordum hergun 1 kapsul kullanabilirsin dedi. Kullaninca icim rahatliyor o sebeple aliyorum

Kızlar birşey soracam Burdaki 2 kesemi
Ya bende iki kese iki bebek gördüm ama tabii doktorlar daha iyi bilir başka bir doktora daha görünmen iyi olurrr bize de haber ver tabii

Merhaba ben solgar in folik asitini kullaniyorum. Icinde toplu vitaminlerden olanlardan kullanmiyorum. Markaya güvendigim icin solgar tercih ettim. Ayrica hic balik yiyemedigim icin extra olarak veNatura marka omega3 kullaniyorum.

Bende bunu kullanıyorum

Kızlar bulantiniz nasıl sürekli ara aramı oluyor

Çoğunlukla var ama özellikle birşey yedikten sonra ve akşam daha yoğun

Maalesef bende de var çözüm bulamadım çok rahatsız edici

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…