2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İnşallah benim cumartesi akşamından beri kesilip devam ediyor bitti diyorum tam geliyor işe de gidiyorum dinlenmende iyi değil dedi acilde ki doktor
geçmiş olsun gecen hafta benimde öyleydi iyiyim çok şükür dokturma dedim günlük hayatına devam et dedi sadece ani hareket ağır iş yapma dedi 1 gün evde dinlendim psikolojim daha cok bozuldu yalnız olunca çalışmaya alışmışım evde oluncada hiçbir iş yapmayaınca bana vakitte geçmedi

Valla aşırı moralsizim iş yapasım da gelmiyor aklım bebişte napıyor etkileniyor mu ben mi evham yapıyorum
Çok haklısın ama çok takmamaya çalış elde değil gerçi. tam bitti diyorum rahatlıyorum bakıyorum gelmiş çok moral bozucu bir şey sürekli ultrasona girmek zararlı olmasa doktora gidip iyi mi diye baktırasım geliyor

Teşekkürler dinlenmediğim için kendimi suçlu hissediyorum haftaya ful rapor alıp kapatabilirim valla bir de fitil işi var hayırlısı hakkımızda

Sanada geçmiş olsun canım Cumartesi gecesi acile gittim sorun yok ama düşükte olabilir tabi ki de dedi kesin bir şey olmaz garantisi vermedi o da haklı olarak dinlenmeme gerek var mı dedim aşırı kanamam olursa kontrole gel dinlenmekte iyi değil pıhtı atar falan dedi işte insan kötü oluyor düşünmeden edemiyor

Teşekkürler dinlenmediğim için kendimi suçlu hissediyorum haftaya ful rapor alıp kapatabilirim valla bir de fitil işi var hayırlısı hakkımızda
Arkadaşlar rapor durumunda 2 güne kadar maaşınız aynı sekilde yatiyor , 2 gün üzerinde devlet biraz kesinti yapip is gorememezlik odemesi yapiyor degil mi ? Eylül ayinda 1 hafta rapor almistim ama resmen yatmasi gerekenin yarisi kadar yatti odeme. Ayrica esik soyledi yeni degisti o galiba artik 2 gunluk kismi isveren odemeyebilirmis dedi. Bilgisi olan var mi ?

Bana doktor dinlenmekte iyi değil pıhtı atabilir dedi çalışma şartın nasıl bilmiyorum ama o yüzden sen bilirsin fitil olarak değil de ağızdan alıyorum ben fitil kanama olursa etkisi olmaz dedi

Bir haftayı bir sefer de mi aldın parça parça mı aldın

Fitil işinden ben de nefret ediyorum inşallah bu kutu son olur da kurtulurum :) sabah akşam ona vakit ayırması dert, habire ped kilot değiştirmesi ayrı dert... sinir oluyorum.

Allah sana da acil şifalar versin canım progestan iğne kullanıyor musun

Canım bilgilerinizi paylaşmış mıydınız tabloya ekleyelim sizi de
Canımm cok sevinirim
1.bebek
Sat 07.11.22
Tahmini dogum 14.08.23
Kese gorulme: 5+0
Kalp atışı:6+1 (ultrasonda 6+0 çıktı)
Sizin tablonuza bakarak o düzende yazmaya calistim ama emeklerin icin tesekkur ediyorum canım bizim icin ugras veriyorsun hakkini helal et

şuan eminim herkesin istediği sağlıkla hayırlısı ile bebişlerimizi kucağımaz alırız dikkat edeceğiz

EVET cnm ister ödüyor istemezse ödemez ama ödemesi gerekiyor ben muhasebe de çalışıyorum raporlarda son 1 yıl ortalama alıp yatırıyorlar az yatar

ben dün tam 5+1 ken baktırdım 2700 çıktı ikiz olma ihtimali olabilir mi
Sanmıyorum ben canım.. 5+1 artık biraz ilerlemiş daha yüksek olması gerekir bence ikiz için. Şurdan yola çıkarak söylüyorum, benimki tüp bebek bu sefer baya bi kontrol ettim baştan itibaren beta değerlerimi, 10. Gün 197 ile başladı , cuma günü 5+1 dim baktırdım tekrar 2662 ydi yani hep olması gerektiği kadara arttı benimki de ikiz değil bu değerlere bakarak tahminim tabi yine allah bilir ben daha kese görmedim hayırlısı olsun canımm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…