2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Maalesef yine üzülerek çıktım aynı 3 ay önceki gibi bunada boş dediler cuma günü kürtaj olucam Rabbim hiç kimseye yaşatmasın çok üzgünüm
Biz ne desek boş. Senin içindeki fırtınaları sen bilirsin. Ama her işte vardır bir hayır. Rabbim inşallah sağlıklı, hayırlı bir gebelik nasip etsin en kısa zamanda. Çok zor biliyorum ama güçlü olup bir an önce toparlanmaya çalış. Uzaklaşabilecek durumdaysan biraz kafanı dağıtacak bir yere git. Herşey yoluna girsin çabucak inşallah. Dualarımız seninle

Dün bende yazmıştım kesinlikle böyle uyku bastırıyor ama dalamıyorum yalnız olmadığımı bilmek iyi geldi valla. Geçiyor diyorlar umarım geçer başka belirti yaşıyor musunuz kızlar?

Geçiyormuş arkadaşların da dediğine göre hemen geçer inşallah sürekli bir bulantı hissim var birde tabi uyumayınca birde yorgunluk halsizlik
Kromozom bozukluğu dedi pekte bişey anlamadım zaten beynim uyuştu aglamaktan
Canım ne denir hiç bilemiyorum Rabbim sağlıklı bebişler nasip etsin inşallah

Maalesef yine üzülerek çıktım aynı 3 ay önceki gibi bunada boş dediler cuma günü kürtaj olucam Rabbim hiç kimseye yaşatmasın çok üzgünüm
Canımmmm çok üzgünüm rabbim yaşatmasın kimseye, en kısa zamanda sağlıklı bebek versin kucağına almak nasip olsun ınsallah peki 3 ay oncekinde sebebini araştırdılar mı dedi mi doktor bişey

Canımmmm çok üzgünüm rabbim yaşatmasın kimseye, en kısa zamanda sağlıklı bebek versin kucağına almak nasip olsun ınsallah peki 3 ay oncekinde sebebini araştırdılar mı dedi mi doktor bişey
Kan pıhtılaşması demişti gebelikten önce kan sulandırıcı ilaca başlattı gebeliği öğrendiğimde iğneye başladım fakat yine fayda etmedi yine boş gebelikle sonuçlandı

Ah senı beni unutttunmu bu beni üzerr
27
İlk gebelik
Sat8 kasım
Yasadıgım sehır Mersin
Diğerleri henüz yok

Ben inanırım çünkü benim de öyle.Ekstra bi şişlik var kocaman görünüyor .Ben hamile pantolonu giyiyorum hiçbiri olmuyor evdeki kotlarımın bi yandan da hoşuma gidiyor
Benim de öyle canim bugün is yerinde kot pantolonumun önü acik gezdim üstten kapattim anlasilmasin diye.

Merhaba arkadaşlar 3. Çocuğa hamileyim ama unutmuşum her şeyi 5+2 de keseyi gördüm 6+2 de kalp atışını duyar mıyım
Bir de Adana'da doğum olacak inşallah daha önce metroda gül hanıma gidiyordum o başka şehre gitmiş Adana'da doktor önerisi olan var mı
Canım ben de 3. ye hamileyim ve Adana da oturuyorum. Kalp için erken olabilir ben cuma gidicem 7+3 oluyoruz insallah. Önder Başeğmez e gidiyorum Güzelyalı Hast de. Memnunum çok.

Günaydınlar, bende bugün gideceğim. İlkinde çok yeniydi hiçbirşey görememiştik. Bugün 5+4 üm inşallah görebiliriz sağlıkla sıhhatle
Nptın kuzu gittin mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…