2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
İnşallah valla canım. Beni korkuttular birazda onunda etkisi olabilir tabi bulantıdan korkumun. Annemde hamile olduğunu anlamamış bile 2 kızında da anneme çekmişimdir umarım bu bulantıların başlaması kişiden kişiye değişiyo süresi herhalde ama genelde ne zaman başlıyor acaba? Bulantısı başlayanlar kaçta başladı yaşayan varsa yazarsa sevinirim valla

canim bende 4. haftada basladi 6. haftanin sonuna kdr mahvetti beni. prilam dr kullanmak zorunda kaldim ama 1 kere ictim. sonra 7 ye gircegim hafta bulanti kesildi 3 4 gundur hicbiseyim yoktu istah acildi eyvah dedim yandim :) simdi 2 gundur gene bulantilar basladi ama oyle ilk haftalardaki gibi kotu degil ilacsiz dayanilcak duzeyde. bu bulantinin genetiklede ilgisi varmis. annem ve ablamda hamileliklernde cok bulanti yasadilar ilk 3 ay

Kuzum bende bel sırt ağrısı var heran adet olacakmis gibi seninde öylemi

Ayy çok zordur eminim ben ekstra hassas olduğum için çok üzülüyorum bulantı yaşayan birini görünce, duyunca. İnşallah geçer bir an önce senin canım benimde inşallah olmaz diyim teşekkür ederim cevabın için canım

Keseyi gören arkadaşlarım 5. Haftanin içinde bebeği de gördünüz mü?
Tam 5+0 da ikisini de gorduk ama bu demek değildir ki herkez gorecek bazıları geç dölenme olabilir hani bebeğı gormezseniz korkmayın kizimdaki hamileligimde 5h da sadece keseyi gormustuk kendisi yoktu mesela ama bunda ikisinide gordum

Kızlar günaydın herkese napıyosunuzz nasıl gidiyo hamilelik ben de hiçbir belirti yok sanki hamile değilim unutuyorum bile bazen
Şimdiye kadar kan takibi yükselişi hep acilden bakıldı burda doktor sıkıntısı olduğu için şimdi de kadın doğuma gitmem lazım ve hiç gitmedim hamile olduğumu öğrendiğimden beri
Sizce biraz daha bekleyip kese ve kalp atışını birlikte görsem birşey olur mu ? Hem doktor sıkıntısı var hem de sürekli ultrasona girmek istemiyorum ultrason ışınlarının bebeğe zararlı olduğunu düşünüyorum sık sık girmenin
Bir de doktorum hamile kalmadan önce folidevit adında bir folik asit vermişti ona devam etmeli miyim ?

12. haftaya kadar folikasit kullan dedi doktorum

Yutmasi kolay mi bu ilacın kac mg acaba ben hap yutarken zorlanıyordum o yuzden sordum
canim benim kullandgm cok minik bir hap yani yutmakta zorluk cektirmiyor hic. icindeki mglar soyle canim. istersen resminide atarim boyutunu fln.

Eklentiler

• Screenshot_20221219-084540.png
    95,7 KB · Görüntüleme: 35
Çamaşırlar kurudu benim toplamamı bekliyor. İki dk iş yapıyorum nefes nefese kalıyorum resmen. Hafif ama rahatsız edici de bulantım var iştahımı kesti bir haftadır umarım çabuk geçer. İş yerinde yemekhane fobim oluştu resmen

Keseyi gören arkadaşlarım 5. Haftanin içinde bebeği de gördünüz mü?
Hayır cnm daha çok ufak. kese bile 9 mm falandı.
Kızlar benim sol kasığım kalp atışı gibi mi desem seğirme gibi bişey,atıyor şuan neyden oluyor aceba hiç durmuyor bugün 6+6 yım çok ilginç geldi
Büyümeden kaynaklıdır normal cnm. Korkma :)
Ay iştah kesmesi güzel de işte güçten düşme vitaminini al kuzum Allah korusun tam hastalık havaları.

Hayır canım benim hiçbirşeyim yoktu 14. Haftama kadar 14. Haftamda kalbi durdu ve ultrasonda üzüm şeklinde görüldü onun öncesinde kalp atışını da duyduk herhangi bir problemde yoktu. 5 ay oldu hala değerlerim sıfırlanmadı ama çok yavaş düşüyor senin nasıl oldu hemen düştü mü yoksa ? Birde ben çok doktorla görüştüm kimi 6 ay kimi 1 yıl diyor o yüzden ne yapacağım konusunda kararsızım

Hayır cnm daha çok ufak. kese bile 9 mm falandı.

Büyümeden kaynaklıdır normal cnm. Korkma :)

Ay iştah kesmesi güzel de işte güçten düşme vitaminini al kuzum Allah korusun tam hastalık havaları.
Evde sebze filan yemeye çalışıyorum genelde yoğurt tüketiyorum ve çorba inanılmaz iyi geliyor bana bu ara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…