2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
dr kontrolüne giden arkadaşlarıma bir sorum olacak. Keseyi ve kalp atışını gördükten sonra dr ne zamana çağırıyor, bir de kan tahlili felan yapılması gerekiyor mu? Beta haricinde
Merhaba, keseyi gördükten sonra kan ve idrar testi yapıldı, tsh, d vitamini, açlık şekeri toksoplazma vs baya birşey vardı 5 tüp kan aldılar, 10 gün sonra kalp atışı için gideceğim ondan sonra aylık kontroller olacak dedi doktorum

Aaa canım sen pıhtılaşma iğnesi de kullanıyordun demi günde 1 mi yapıyorsun doktor benimkinin dozunu artırdı acaba o mu yapıyor diye düşünüyorum ama doktor devam et kullanmaya bırakma dedi
Kan sulandirici kullaniyordum canim tedbir amacli ama onu kesince kanamam azaldi

Merhaba canim. oncelikle korkularin cok normal. ben bu konuya benzer konu gormustum biyerde. buna ama tam hatirlamiyorum ama cocuklara verdgmz bi vitaminin neden olduguydu sabah sabah hafizami cok zorladm bi turlu animsayamadim of. bide kadinlar klubunda erken ergenlik konusunda cok konu var. oraya gidip.okumalar yaparsan belki senin kizin yas grubuyla ayni kisilerin neler yaptigina bakabilirsin canim

...Listeye ekler misiniz
İsmim. Nur
Yaş _23
2. Bebeğim
Kese henüz göremedik haftaya inşallah
Tahmini doğum tarihi 26.08.2023
SAT. 17.11.2022
Şehir _ Sivas
pozitifbiri

Hanimlar ben iki ayrı doktora gittim geçen hafta. Biri bana iki kese olduğunu söyledi diğeri bana bir kese olduğunu diğerinin kan olduğunu söyledi. Özellikle sordum hayir bu kese degil kan dedi zaten kanamam da oluyordu benim ayrıca gelisim geriligi gosteriyormus haftasina göre bakalim bizde durumlar ne olacak

Çok canım sıkıldı ya çok üzüldüm.. kızım bu aralar çok sık hasta oluyor yazdan beri. Kreşe de gidiyor 4 yaşında. 3,5 hafta boyunca hastaydı öksürüğü h dinmedi, neyse bi ilaçla düzeldi ilacı bıraktık kreşe gitti tekrar 4 gün içinde gene hasta bütün gece uyumadık burun tıkanık öksürük hapşuruk vs.. sabah da burnu kanadı ilk kez.. banyoya bi girdim yerde kan çamaşır makinesinde kan lekeleri.. bi baktım suratında kan izleri.. neyin nesidir bu ya.. çok moralim bozuldu

Çok geçmiş olsun ben de okul öncesi öğretmeniyim 2 aydır benim öğrencilerim de iyilesemedi felaket bir salgin var hepsinde maalesef Allah beterinden korusun acil şifalar dilerim

Canım bendede oldu doktoruna sormuş muydun

hakkinizda hayirlisi neyse o olsun canim

burun ici kurumustur yada tahris olmustur canim uuzun suren bir hastalik gecirmis sonucta. bu seneki sonbahar acayip hastalikli geciyor bence. herkes yikiliyo cevremde.coluk cocuk buyuk.

Bi kişi bile bana cevap yazmamiş. Bazen alınganlığım oluyor ama moralimin bozuk olduğu bi durumu aktarmıştım bi tane omzumda el hissetmedim. pozitifbiri kese için 6 + 6 olarak takvime girebilir misin. Geç dollenme olmus bebek ortada yok henüz.

Üzülme canım biraz daha bekle ama her ihtimalide unutmamak gerek, malesef her gebelik aynı olmuyor, geriden gelebilir, negatif düşünme tabiki ama herkeste her şeye hazırlıklı olmalı, çünkü çok başındyız inşallah bebeğin gözükür en Kısa zamanda, Allah’a dua et elimizden başka şey gelmez

Geriden gelebilir merak etme uzme kendini ki herşey yolunda olsun

Neden ikinci doktora gitme ihtiyaci duydun canim kac gun arayla gittin ?

Canım geçmişolsun aynı sıkıntılar bizde de var 5 yaşında oğlum kreşe gidiyor, eğer burun spreyi kullanıyorsan 5 günden sonra kanama yapabiliyor. Öksürük için bana fayda eden 2 şey var canım biri suda çözünen propolis zor içiyor ama normal dozdan az damlatıyorum Kandıra Kandıra içiriyorum. İkincisi de cevizin içinde zar gibi bişey varya onları ayıklayıp kaynamış suya atıp içiriyorum annem dedi bana öyle yapalım diye ,duymuş biryerden,gerçekten iyi geliyor boğmaca gibi öksürüyordu gece gündüz kesildi. Ama bu sene böyle geçecek belli ki tüm kreş bebeleri hasta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…