2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Ondan olmaya bilir doktora gotur onun yaşlarındayken benimde bi memem oyle olmustu suan biri digerine gore daha buyuk tedavi gormustum

Listeye ekler misiniz
İsmim. Nur
Yaş _23
2. Bebeğim
Kese henüz göremedik haftaya inşallah
Tahmini doğum tarihi 26.08.2023
SAT. 17.11.2022
Şehir _ Sivas

Kizzlar bende yine kanama oldu
Canım korkutmak istemem ama herkese tavsiyem doktorlara da çok güvanmeyin, mutlaka vajinal ultrasonla baktırın. Benimde 1. Gebeliğimde az kanamam başladı, 2 doktora gittim umursamadılar normal felan dediler, zorla vajinal baktırdım düşük yapıyormuşum. Bebeği kaybettim. Onlara göre bişey yoktu. Moral bozmak için demiyorum tabi normal de olabilir ama tedbirli olun yinede baktırın inşallah geçer yakında dinlenin bol bol

Kuzum inan hiç birşey yapmiyorum sürekli dinleniyorum neden oldu anlamadım bel agrimda çok
Aynı fikirdeyim temin yazmak istedim ama tedirgin etmek korkutmakta istemedim tam bu haftalarda kızımda ayni kekelenmelerle doktora gittim plasenta rahimden ayrılmaya kalkmış iyiki gittik yoksa gitmesem düşük yapacaktım bencede en iyisi doktora gitmek

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…