2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Allah bağışlasın bende 2021 Ağustos annesiyim nasipse tekrar 2023 ağustos annesi olacagim

Normal bence endişelenme bebek yerleştiği için rahim büyüdüğü kendini hazırladığı için oluyormuş sanırım ben de de birkaç kez oldu

Canım korkma. Kırmızı olmadığı sürece lekelenmeler normal görünüyor. Ama için rahat etsin istersen doktoruna mesajla sor ama yerlesme ve kese oluşurken lekelenme oluyor bir çok kişide
Doktor çağırdı canım keseye baktı normal dedi kanama alanı da görünmüyor dedi yerleşme olabilir dedi ama 1 hafta - 10 gün dikkat ediyorsun dedi

Doktor çağırdı canım keseye baktı normal dedi kanama alanı da görünmüyor dedi yerleşme olabilir dedi ama 1 hafta - 10 gün dikkat ediyorsun dedi
Bak gordun mu endiselenme canım. Dikkat et kendine. Ağır iş yapma. Yorulma. Merdiven inip çıkma. Benim doktorum bunları önerdi bana

Kizlar bende bugun doktora gittim. Düşündügüm gibi geç döllenme olmuş. Ancak bebegi goremedik. Keseyi ve yolk sac i gordu ama henuz bebegi goremedi haftaya c.tesi gene gidecegim. Umutsuz dusunmek istemiyorum tabi ama biraz keyfim kaçtı. Ultrason goruntusunde sag alt tarafta 2 adet gs ve ga degeri var neden 2 adet bilgisi olan var mi ?

Eklentiler

• Screenshot_20221216-223009_Gallery.jpg
    47,7 KB · Görüntüleme: 68
Direk ekran görüntüsünü aldım özenle yazdığınız için teşekkür ederim elimden geldikçe uygulamaya çalışıyorum inşallah güzel bir süreç geçiririz hepimiz

Kızlar canım çok sıkıldı, 5.5 yaşında kızım buram acıyor diyerek bana sağ memesini gösterdi, elimle yoklayınca meme ucu kısmında sertlik oldugunu fark ettim, sonra diğer gögüs ucuna ekledim aynı şey onda da var
İnternette yazınca erken ergenlik falan yazıyor, 5.5 yaşında daha gebelik hormonlarının da etkisiyle sanırım alt üst oldum resmen
Hiç çevrenizde falan böyle birşey duydunuz mu?

Kızlar ben de bugün kan verdim transfer sonrası 17. Günüm 2661 çıktı betam artmış hamd olsun ki kese ne zaman görünür bu durumda sizce? Bugün 5+1 di transfer tarihine göre. Randevum haftaya cuma yani 6+1 e verdi

Allah allah yok canım ilk kez duyuyorum.. hayır olsun inşallah ya şaşırdım ben de. Canını sıkma allahın izniyle kötü birşey olmasın da.. doktora götürmek en iyisi canım

kızlar bugün kan verdim tekrar beta hcg değerim 1600e yükselmiş. iki gün önce 680lerdeydi. Bu artış iyi mi sizce ve kese tahmini kaç güne görünür? Doktora gidemedim pazartesiye kadar da gidemeyeceğim

Erken ergenlik var doktorlar müdahale ediyorlar ilaclarla geciktiriyorlar insallah kotu birsey degildir gecmir olsun. Bir tanidigimin kizinda olmustu tedavi goruyor hala

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…