2023 Ağustos Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti

• Ankete Katılan
    323
Çok teşekkür ederim canım işte vajinal ultrasondan biraz çekiniyorum ilk gebeliğim 25 yaşındayım alışmam lazım ama işte o zaman zaten randevu 1 hafta sonraya anca alabilirim o zaman kesede görünür belki iyi olur o zaman
Gözünüz aydın, ben de vajinal ultrasondan çekiniyorum. 6 haftalık hamileyim ilk gittiğimde kese görünmedi vajinal teklif etti istemedim. Sonraki gidişimde karından göründü küçücük, vajinal istersen daha net olur ama sen istemiyordun sanki dedi :) ben de evet gördük zaten kalsın dedim yaptırmadı hiç vajinal ultrasonu

Gözünüz aydın, ben de vajinal ultrasondan çekiniyorum. 6 haftalık hamileyim ilk gittiğimde kese görünmedi vajinal teklif etti istemedim. Sonraki gidişimde karından göründü küçücük, vajinal istersen daha net olur ama sen istemiyordun sanki dedi :) ben de evet gördük zaten kalsın dedim yaptırmadı hiç vajinal ultrasonu
Hiç korkulcak bişi değil emin olun. Çok ince zaten hemen pıt 2 saniyede bişi hissetmiyosunuz

pozitifbiri pozitifbiri Selamlar kızlar doktor randevuma gittim .
4+5te kesem gözüktü karından ultrasonda 7.4 mm.
Sat 6 Kasım ilk çocuk, yaş 27 Adana
Kuzucugum ekledim bu arada sen de Adana dasin kime gidiyorsun doktora? Ben şimdi doktordan geldim Önder bey e gidiyorum. Kesem iki katına çıkmış 9 mm olmuş teyzesi 😍 23 üne kalp atışı için çağırdı 😍

Kuzucugum ekledim bu arada sen de Adana dasin kime gidiyorsun doktora? Ben şimdi doktordan geldim Önder bey e gidiyorum. Kesem iki katına çıkmış 9 mm olmuş teyzesi 😍 23 üne kalp atışı için çağırdı 😍
Pozitif biri sen şu an kaç haftalıksın 🙂

Maşallah sağlıcakla büyüsün inşallah. Benim doktorum hafta söylemedi. En son geçen hafta gitmiştim iki hafta sonra kalp atışına gel dedi neden hafta söylemiyodur acaba
Bana da söylemiyor canim her gittigimde de bir olumsuzluk oluyor en sonunda doktor değişmeye karar verdim vala

İlk haftalar çok önemli değil çünkü dollenmeye göre farklı sürelerde çıkabiliyor kesedir kalptir gibi. İlerleyen haftalarda konuşur zaten kaygı etme. ☺️ Sen şimdi sat a göre yorum yapacaksın o da öyle yapiyor
Maşallah sağlıcakla büyüsün inşallah. Benim doktorum hafta söylemedi. En son geçen hafta gitmiştim iki hafta sonra kalp atışına gel dedi neden hafta söylemiyodur acaba

Allah esirgesin korktuguna ugratmasin inşallah 🤲
Şehir Kocaeli kuzu.. Biz düşük riski yaşıyoruz şu an, henüz doktorum detaylı bilgi vermedi bana. Çünkü beta çok düşüktü ve kanamam vardı. Haftaya cuma keseyi görürüz inşaallah dedi, herhalde o zaman bilgilendirecek beni 🙄

İlk haftalar çok önemli değil çünkü dollenmeye göre farklı sürelerde çıkabiliyor kesedir kalptir gibi. İlerleyen haftalarda konuşur zaten kaygı etme. ☺️ Sen şimdi sat a göre yorum yapacaksın o da öyle yapiyor
Tamam öyleyse teşekkür ederim 🥰

X