2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

Ultrasonda görünür. Artıştan anlaşılmaz. 2. Kese bazen 6. Haftada görünüyor.Burda okuduklarımda 8. Hatta 10. Haftada ortaya çıkabiliyor.
Çok teşekkür ederim. Yani kanama olmadı ve dr hamilesin diyor. Çift embriyo koydurup tek bebeği olanlarda diğeri kanama ile mi gidiyor rahimde mi kalıyor?

Eklentiler

• IMG_20220626_081051.jpg
    IMG_20220626_081051.jpg
    56,8 KB · Görüntüleme: 45
Çok teşekkür ederim. Yani kanama olmadı ve dr hamilesin diyor. Çift embriyo koydurup tek bebeği olanlarda diğeri kanama ile mi gidiyor rahimde mi kalıyor?
İkiz olup kanaması devam edenler de oluyor. Kanama ile gittiği belli olmuyor. Bende kanama oldu 2.sinin gittiğini düşünüyorum. Bi dr olabilir dedi diğer dr öyle şey olmaz o zaten tutunmamıştır yerleşme kanaması olabilir dedi. Yani belli bir sebep yok. Kanama herkeste olmuyor, şükür sende de olmamış. Hayırlı uğurlu olsun inşallah

Kızlar acil cevap!!! Ben coraspini aldımmı almadım mı unuttum 😰sizce alayım mı bir tane hap içeyimmi?

İyi akşamlar kızlar öksürüp hapşırınca sanki tutmasını etkilicek gibi hissediyorum ben. Birde yatarken sırt üstümü yatıyorsunuz yoksa yan mı

Çikolata kistin olduğunu doktorun biliyordu öyle değil mi herhangi bi şey söyledi mi düşüge sebep olabilir vs diye
Yumurta topldan ayılınca drum Çikolata kistlerin var diyip 4 ayrı antibiyotik kullandırdı Düşükle ilgili bişiy demedi yaşım da var korkuyorum Allah korusun

X