2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

kızlar herkese merhaba, gebeliğe hazırlık bölümündeki ay topiclerini sıra sıra gezdikten sonra buradan devam ediyorum artık
kısaca 33 yaşındayım 2,5 senelik evliyiz 1,5 senedir deniyoruz. Eylül ayında ölçülen hormon değerlerim; amh değerim 1,56, fsh:8,23, hsg çekindim bir sıkıntı çıkmadı. 1 klomen+ çatlatma iğnesi ve 2 tane aşılama oldum hepsi başarısız oldu doktorum artık vakit kaybetme deyip tüp bebeğe yönlendirdi. Ankara'da yaşıyorum bahçeci tüp bebek merkezini önerdi doktorum haftaya cumaya randevu bulabildim.
bu süreçte birbirimize destek olmak ve tavsiyelerinizi dinlemek için buradayım beni de aranıza alırsanız çok sevinirim.
Hoşgeldin aramıza 🌺 28 yaşındayım 4.5 yıllık evliyim 3 yıldır deniyoruz doğal yolla 3 kere hamile kaldım yalnız 2 si düşük 1 i kimyasal oldu. Aşılama vs denemeden direk tüp bebeğe geçtik adetimi bekliyorum bi aksilik çıkmazsa inşallah adet sonrası transfer hazırlıklarına başlayacaz🙏🥰

Yaa ne tuhaf bi yanın hep temkinli oluyor bir yanın hayal kurmaktan geri durmuyor. Şimdi baktım tahmini doğum 12 kasım diyor🥰🥰 Gerçi benim sezeryan 1 hafta-10 gün önce olur😁

Ama ben ilk hafta rapor aldım 😑sonra devam etttim pazartesş boş günümdü transfer oldu sonra 4 gün rapor aldım o hafta dinlendim ☺️
Benim bu 3.günüm…
Gene bel ağrım başladı.. Galiba tutmadı zaten..
Bir öncekinde sadece bel ağrım vardı..
Evde dinlenmekte boşuna geliyor artık😄

Kuzum ben seni iki kere test verdi diye hatırlıyorum değerlerin gayet güzeldi ne testinden bahsettiğini anlayamadim
Korku testi 🤣🤣🤣 kendimce işte doktor istemedi zaten kontrol amaçlı test mi yapsam diyordum yoksa bu 11 gün asla geçmeyecek bana ama sonra vazgeçtim

Son düzenleme:
kızlar herkese merhaba, gebeliğe hazırlık bölümündeki ay topiclerini sıra sıra gezdikten sonra buradan devam ediyorum artık
kısaca 33 yaşındayım 2,5 senelik evliyiz 1,5 senedir deniyoruz. Eylül ayında ölçülen hormon değerlerim; amh değerim 1,56, fsh:8,23, hsg çekindim bir sıkıntı çıkmadı. 1 klomen+ çatlatma iğnesi ve 2 tane aşılama oldum hepsi başarısız oldu doktorum artık vakit kaybetme deyip tüp bebeğe yönlendirdi. Ankara'da yaşıyorum bahçeci tüp bebek merkezini önerdi doktorum haftaya cumaya randevu bulabildim.
bu süreçte birbirimize destek olmak ve tavsiyelerinizi dinlemek için buradayım beni de aranıza alırsanız çok sevinirim.
Hoşgeldin🥲 Hakkında hayırlısı olsun sürecin güzel ilerlesin🥲

canımm evet şöyle aslında benim adetim oldu mu o düşük mü oldu ne oldu anlamadım 1 ay sonra gel dediler ara ara kahve lekelenmem oluyor sadece gelecek mi adet yeniden ilaçları bıraktım diye çözemedi🧐🧐 ben tahmin ediyorum ki mart sonu gibi gelse nisan da başlamış ve transfer olmuş olurum allah nasip ederse😍😍 yaaa o kadar umutluyum ki burda gördükçe yüreğim hopluyor çok az negatif gören olduk bizde peşinizden gelelim inşallah🤲🏻
İnşallah canım bende umutluyum bence hepimiz bu yıl bu çocukları doğururuz inşallah 😄🤰

Canım ben de ankardayım memorialdayım

X