2022 tüp bebek serüveni 😇🤰🧿

O da doktordan doktora değişiyor ben de kesin iki koymaz diyordum ama kendileri teklif ettiler gerçi benim bi tanesi orta kalite biri kaliteli ziyan olmasın diye de koymuş olabilir 😂hadi bu ortayı da böyle değerlendirelim gi
Hiç belli olmaz bakarsınız o tutar sadece ömrü varsa ☺️ Gönlünüze göre olsun inşallah hersey 🌸

Ya vallahi ne zaman kendimize gelicez acaba 😂 değişik şeyler oluyor vucudumuzda normalde hiç üşüyen bi insan degılım bide
Yaa galiba östrojen etkisi..
Ayak ve el uçlarına kan gitmiyor..
Zaten yan etkilerinde thromboemboli yapma diye bi ibare var.. O bundan kaynaklı..
Bu bebeler ne zaman gelecek de bizi de kurtaracaklar😁

Kızlar adetten sonra dondurulmuş embriyo için transfer hazırlığınız kaç gün sürdü 🧐

Yaa galiba östrojen etkisi..
Ayak ve el uçlarına kan gitmiyor..
Zaten yan etkilerinde thromboemboli yapma diye bi ibare var.. O bundan kaynaklı..
Bu bebeler ne zaman gelecek de bizi de kurtaracaklar😁
Ya bilmiyordum hakketen gelseler artık hayır yani onlarda soguktan dondular oralarda 😄

ben pazar yanı 10.gün kan testi yapıcam canım ya cok bekleyemıcem valla yeter bızde ınsanınz :) zaten 2 adet 5.gn embriyosu illa 10.günde varsa cıkar kanda
Ya eşimde yapalım dıyor ama ben 12.günü bekleyeceğim korkuyorum inşallah güzel sonuçlar alırız devamı gelir 🥰

Ya eşimde yapalım dıyor ama ben 12.günü bekleyeceğim korkuyorum inşallah güzel sonuçlar alırız devamı gelir 🥰
kız ne korkuyon ben aralıkta 3.gün embriyosu koydurdum bırtane neyse 9.gün kanda cıktı tabı ılerlemedı ama olsun gördüm yıne pozıtıfı :) bence 10.gün yap hıc ezıyet etme kendıne yeter be ne cektik bizede yazık :KK70:

kız ne korkuyon ben aralıkta 3.gün embriyosu koydurdum bırtane neyse 9.gün kanda cıktı tabı ılerlemedı ama olsun gördüm yıne pozıtıfı :) bence 10.gün yap hıc ezıyet etme kendıne yeter be ne cektik bizede
Vallahi bılmıyorum ruh halim suan buna müsade etmiyor ama cumartesi bi bakmışsınız Teste gitmişim 😂😂

X