2022 Tüp Bebek Anne Adayları

B Burcu2480 Opecert ve adet oldum ne hevesle beklemiştim bu ay olmayi nasip değilmiş ama çok ağrım var anlatamam. Her şey de vir hayır var derler tüp bebek raporu düştü aklima bu ay onun için mi ugrassam acaba internette hangi sitede okusam tüp kaynaklı faktorlerde 3 yil evlilik sarti aranmaz diyor yani bu sartlarda uyuyorum ama gidip devlet hastanesindr hsg falan mi cekilmem lazım onu yapamam mesela

Ayy olsun kuzum ya inan bundada vardir bi hayir
Rapor icinde inan bilmiyorum devlet hastanesinde 3 asilama bi tüp bebek yaptirirsan veriyolarmis bide tüp bebek doktoruma sordugum icin ilaclarin %80 karsilayan bi rapor varmis bizim vaktimiz olmadığı icin rapor alamadik bi ayi bulur dediler

Bende şimdi yazdım doktorun hemsiresine bir ay vaktimiz varken rapor için yapabileceğim bir sey varsa yazar mısınız vakit kaybetmeyelim dedim pazartesiye bakacakmis. Ay çok ağrılı oldu ama adetim anlatamam sabah 9 da ağrısıyla uyandim

Aynen benimde bu ay çok ağrılı geçti agri kesici icmek zorunda kaldim insallah rapor isin hallolur sen bari yararlanirsin

Çok bilgim yok ilaçlı transfer konusunda. Ben naturel transfer oldum. Ama şöyle oldu ben de pcos var. Tam 25. gün yumurtladım 31. gün transfer oldum.
Merhaba canm
Normal yumurta oluştu çatladı ve yumurta çatladıktan 6gün sonra transfer mi ettiler

Benim yumurta çatladı diye transferi iptal ettiler yeminle hiç birşey anlamadm bu süreçten

Merhaba canm
Normal yumurta oluştu çatladı ve yumurta çatladıktan 6gün sonra transfer mi ettiler

Benim yumurta çatladı diye transferi iptal ettiler yeminle hiç birşey anlamadm bu süreçten
Aynen öyle oldu canım yumurtlama oldu çatladı 6. gün transfer oldum. Eğer yumurtlamayı kaçırırlarsa yani gününü tam yakalayamazlarsa da kan değerlerine bakıp ona göre karar veriyorlar transfere.

Naturel transfer mi olacaktı? Gerçekten ilginç iptal etmeleri.

İlaçlıydı canm estrofem kullanıyordum dekort coraspirin folik asit
Bugün rahim kalınlığı 7 ml di
1 yumurtam vardı o da dün çatlamış yani bugün kontrolde de Dr öyle dedi

Ben transfer günü verecekler diye beklerken pat diye iptal oldu dediler
Sebeb yumurta çatladığı içinmiş

Lucrin diye Bi iğne ile tarlusal vermişler

Hoş iğneyi de hiç Bi yerde bulamadık

Madem çatlamamadı gerekiyordu bu iğneyi neden önce yapmadılar

Kafam almıyor Bi türlü bu kadar zor mu Bi transfer r olmak

Estrofemin yumurtlamayı baskılaması gerekiyor aslında. Bence iğneyi bulmaya çalış ne diyorlarsa yap. Geç olsun güç olmasın. Biliyorum çok bekledin ama bir ay daha sabret belki hayırlısı böyledir öyle düşün.

Canım naptn nasıl oldun? Rapor işiyle ilgli gelişme var mı?

Canım naptn nasıl oldun? Rapor işiyle ilgli gelişme var mı?
Bugun daha iyiyim yarin artık ise başlıyorum yaşadığım şey kristal kayması değilmiş kulak sinirlerim iltihaplanmis onla bir birlikte vertigo etkisi falan göstermiş buna alismam biraz zamab alacak bas dönmesi gecse bile etkileri devam ediyor. Dün medicaldeydik tüp bebek merkeziyle de görüştük Ağustos itibariyle değişen kanunda rapor çıkması icin bana aşılama yapmak gerekiyormus 2 tane mi ne saçma sapan iş tüpü olmayan adama aşılama yapsan nolcak tabi medicale degil bu söylediğim yazdim bende cimere şikayet olarak. Bu ay yani dinlenmedeyim

ahahah şaka mı bu :)))) tüpü olmayan insana aşılama kadar sacma bişey görmedim ben de .
otomatik oalrak zaten tüp yok diye rapor cıkması lazm ne alaka

Kizlarr transfer olanlara sorum var benim bu ay dondurulmus embryo transferim var, 10 mart kontrolum var yani tam adetle birlikte 15. Gunu oluyor. O gun neye gore plan yapiyorlar acaba? Veya kac gun sonrasina transfer yapiliyor? Vee transfer oncesi igne filan olucazmi? Dun biyerde okudumda birinin catlamasi gecti diye transferi ertelemisler? Yani bunlari yasayan aciklayabilirmiii

ahahah şaka mı bu :)))) tüpü olmayan insana aşılama kadar sacma bişey görmedim ben de .
otomatik oalrak zaten tüp yok diye rapor cıkması lazm ne alaka
Valla cimere öyle güzel yazdim ki tıp dilinde tüplerin alınmasının anlamını açıkladım , aşılama anlamını açıkladım ve gereken raporun çıkartılmasını talep ediyorum dedim. Vaktim var nasılsa ve bana olmasa bile belki başkalarina yararı dokunur. Saçma sapan bir kanun

Benim daha o evreye cok var bilemedim

Ben dondurulmuş transfer oldum adetin 3. Günü estrofem başladık 1 hafta sonra kontrole gittim lutinus fitil başlattı ondan bi hafta sonrada transfer oldum iğne filan kullanmadım ama her doktorun her hastanın tedavi protokolü farklı tabiki

Tüpü olmayan tanıdığıma hemen rapor çıkartıp devlet direkt tüp bebek desteği verdi.Hastanenin hatası gibi görünüyor anlattginiz geçmiş olsun umarım kısa sürede evladinizi kucağınıza alirsiniz

Ağustosta değişmiş sartlar sanırım , sizin tanıdığiniz ne zaman yararlanmisti biliyor musunuz ? Belki faydasi olur benim daha vaktim var araştırmaya devam edeceğim

Ağustosta değişmiş sartlar sanırım , sizin tanıdığiniz ne zaman yararlanmisti biliyor musunuz ? Belki faydasi olur benim daha vaktim var araştırmaya devam edeceğim
Ağustostan sonra olduğuna eminim.Hatta dış gebelik geçirdi tüplerini alıp tüp bebeğe yönlendirdiler.Ayni anda tedaviye başlayacaktım fakat o dis gebelikten sonra en a 6 ay yasakmış tüp bebek daha sonra yapılıyormuş şuan bekleme aşamasında Tam tarihi de öğrenip size bildiririm.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…