2022 Tüp Bebek Anne Adayları

Tüpler açıklamasını için mi aldılar. Önce toplama oldu sonra aldılar illa ki di mi. Tüpler alınınca yumurtlama oluyor ama doğal yolla hamile kalmak mümkün olmuyor galiba di mi
Evet aynen once opu oldum sonra tuplerim alindi zaten tikali oldugu icin normal yolla hic gebe kalamadim iltihap ve aivi birikmesinden dolayi alinmasi gerekiyor dediler transfer yapilsaydi eger tutunmasini dusururmus bundan sonraki hayatim da ne zaman cocuk istersem gidicem transfer olucam

Kızlar bu ay bende tüp bebek yaptıracağım 🙏🏻 Transfer gününden sonra kaç gün rapor alabiliyoruz aşılama yaptırdığımda rapor vermemişti doktor. 1 hafta falan işe gitmek istemiyorum iyice dinlenmek istiyorum da

Evet aynen once opu oldum sonra tuplerim alindi zaten tikali oldugu icin normal yolla hic gebe kalamadim iltihap ve aivi birikmesinden dolayi alinmasi gerekiyor dediler transfer yapilsaydi eger tutunmasini dusururmus bundan sonraki hayatim da ne zaman cocuk istersem gidicem transfer olucam
Başka şehirden mi gidip geliyorsun, herşeye çok zam geldi tedavi transfer ilaçlar.. Allah yardım etsin hepimize, ama bu tedavinin en en kolay kısmı gerçi maddiyat. Allah'ım bize oğlumda öyle bı bereket vermişti yardım etmişti ki, çok nasipliydi benim yavrum 🥰

Kızlar merhaba. size bir konuda danışmak istedim. kanda negatif değeri görmüştüm biliyorsunuz. bugün doktorumun hemşiresi ile konuştum, istersem bu ay diğer transferimin yapılabileceğini söyledi. normalde 2 ay kadar dinlenme süreci olur diye biliyordum ama o gebe kalıp kayıp yaşayanlar için geçerliymiş. sizce bu ay başlanabilir mi?
Ben negatifi gördüğümde doktorum önümüzdeki ay yaparız demişti ikimci transferi her doktorun yaklaşımı farklı tabi doktor olabilir diyosa olur ozaman

Tekrardan merhaba bugün kan verdim değerlerim 28.8 çıktı hamileyim . Rabbim sağlıkla artmasını nasip eder inşallah sizlere de Rabbim pozitif sonuçlar verir inşallah 🤲🤲🤲🤲🤲

Ben negatifi gördüğümde doktorum önümüzdeki ay yaparız demişti ikimci transferi her doktorun yaklaşımı farklı tabi doktor olabilir diyosa olur ozaman
Daha doktor görmedi ve negatiften sonra gidip muayene de olamadım ama hemşiresi öyle diyince aklım karıştı, hep 1 2 ay beklenmeli diye okuduğum için. Size de çok geçmiş olsun 🙏

Başka şehirden mi gidip geliyorsun, herşeye çok zam geldi tedavi transfer ilaçlar.. Allah yardım etsin hepimize, ama bu tedavinin en en kolay kısmı gerçi maddiyat. Allah'ım bize oğlumda öyle bı bereket vermişti yardım etmişti ki, çok nasipliydi benim yavrum 🥰
Evet Kırşehir'de yasiyorum iki gune bi gidip geldim baya masrafli ama olsun sonuç guzel olacaksa hic bisey onemi yok kredi cekerim yinede giderm
Gercekten cocuk kismetiyle gelirmis sen ne kadar harciyorsan onun icin rabbim daha fazlasini veriyor

Kızlar bu ay bende tüp bebek yaptıracağım 🙏🏻 Transfer gününden sonra kaç gün rapor alabiliyoruz aşılama yaptırdığımda rapor vermemişti doktor. 1 hafta falan işe gitmek istemiyorum iyice dinlenmek istiyorum da
O zaman hosgeldin aramiza 🤗🤗🤗 yani bilmiyorum hic ben ev hanımıyım nerde çalışıyorsunuz

Verirler sonuçta devlet degilmi vermezlerse de yillik izin diye birşey vardir mutlaka oyle kullanirsin
Özelde çalışıyorum yılım dolmadı daha 🙈
olmadı başka doktordan alırım rapor. Hiç bilmediğim tanık olmadığım bi süreç Allah hepimizin yardımcısı olsun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Özelde çalışıyorum yılım dolmadı daha 🙈
olmadı başka doktordan alırım rapor. Hiç bilmediğim tanık olmadığım bi süreç Allah hepimizin yardımcısı olsun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Amin canim 😊😊 rapor aldığında is yerinde sıkıntı cikmazsa öyle yap senin sıkıntn ne acaba ne kadarlik evlisin

X