2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar kahverengi lekelenmelerim başladı. Doktorum bugün çalışmıyor ne yapsam bilemedim. Zaten 3 kere progestan kullanıyorum. Daha ne yapılabilir duadan başka
Acile gitseniz bi kontrol etmezler mi

Bu arada gittim sağlık ocağına. İğneyi yapan hemşireye sordum kodu. Pcde yazıyodum yazıyım sana dedi nerden hangi siteden bakıcam dedim onuda verdi . Sizde öyle yapın isterseniz bakıcam bakalım gün içinde o verdiği kod ve sitede çıkıcakmı

Gebelik tahlili mi verdin canim

Bende her seferinde bu sekilde istiyorum veriyor cnku sonuc e nabiza bazen cikmasina ragmen bi kac gun sonra geliyo bu sekilde sabah verip aksam ogrenmistim. Misal devlet hastanesinde verilen 2.3 saate cikiyor acildede normal poliklnktede saglik ocagndaki kanlr kan toplama merkezine gittigi icin aksqm ,6 yi flan buluyor ckmsi diye biliyorum bende yarin gidicem saglik ocgna ona bile heycanlaniyorum

Gebelik tahlili mi verdin canim
Evet en son pazartesi betaya baktırmıştım , şimdi artışına bakmak için gittm
valla geçen gün boşuna 1 gün beklemişim bari şiödi erkenden öğrenirim
Cidden yaa çok tuhaffff heyecanlanıyo insan

Ben varim ama ben ilk randevuyu 18 ine aldim git gel ugrasmak ve stres olmak istemedim gerci hala aklimda deli sorular acaba dis gebelik falan olurmu gecmi kalirim demedende edemiyorum
benim 3 Ekim bende dış gebelik veya kimyasaldan korkuyorum ilk öğrendiğimde 5,47 beta 5 gün sonra 82,97 oldu aslında artış iyi ama diğer hamileliklerimde hep 500 üstü gördüğüm için tedirginim .. sizin gibi 18 Ekime aldım randevuyu inşallah hakkımızda en güzeli en hayırlısı olur

Her hamilelik aynı degildir ki canim artisin gayet. Guzel su forumdan cikmaz oldum bu ara bakiyormda %60.70 dusuk degerle ogrenmis gebeligini ama gayat saglikla ilerlemis

Benim sat 3 Ekim.
30 ekim de 33
01 kasımda 171
03 Kasım da 677 çıktı
benim de 3 Ekim
28.10. da 5,47
02.11. de 82,97 artış sizinde güzel ama sanırım sizinde benim gibi daha büyük olması gerekirken küçük sanırım ikimiznkide geç döllenme olmuş

Bende 6 haftamda birden adet
kanamasi gbi gelmeye baslamisti smdide cok korkuyorum bi an once 6.7 haftalari gecmek istiyorum

Her hamilelik aynı degildir ki canim artisin gayet. Guzel su forumdan cikmaz oldum bu ara bakiyormda %60.70 dusuk degerle ogrenmis gebeligini ama gayat saglikla ilerlemis
canım bende işteyim çalışamıoyrum devamlı biri bişey yazmış diye bakıyorum haklısın her hamilelik farklı oluyor ikinci bebeğim 7 aylık sebepsiz karnımda ölünce şimdi çok korkarak başladım

Ay inanmiyorum asiri uzuldum yemin ederimki 7 aymi basimdan asagi kaynar sular akti sanki :'( ben 6 haftada kaybettim cok degisik bi piskolojideym 7 aylik kaybetmek ne demek derdimden utandm rabbim buyuktr yine ne bileyim kendimide oyle avutuyorum hikmetinden sual olunmaz belkide dunyaya gelseler hastalikli olcaklardi aci cekeceklerdi rabbim kurttardi belkide ne diycegimi bilmiyorum

canım benim çok acı gerçekten hala aklıma geldikçe ağlıyorum engel olamıyorum kendime ama ne yapalım kader deyip kabullendik 1 oğlum var 13 yaşında bebeğin ölümünden sonra stres ve üzüntüden tip 1 diyabet oldu ben hipertroidi oldum ayy bi sürü şeyyy neyse inşallah herşey daha güzel olacak rabbim sağlıcakla kucağımıza almayı nasip eder inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…