2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hayır ovülasyon testi ile yaptim ama kesin oldugundan eminim cünkü düzenli yaptim. Ve tam hesaplarıma göre gebelik şu anda
Peki 21 inden once iliskiniz oldumu :) ovulasyon testi kullanan biri olrak soyluyorum hemde aylarca ilk gebeligmde hergun yaparak neredeyse yaniltici olduguda oluyor okadr kesin konustunuz ki ben doktor takibi ile yumurtlama tarihinden emin dedim kendi kendime bilmiyorum bazi kadınlar bir ayda iki kez de yumurtlarmıs hic belli olmaz oyle birsey de olmus olabilir bence cnku 3 bucuk hafta kese icin cok erken zaten âdet başlangıcından hesaplandığı icin adet ve yumurtlama dönemine kadar iki hafta sayılıyor geri kalan 10 gundede yumurta döllenmiş ve daha yeni rahme yerleşmeye çalışıyor ettimi sana 3 bucuk hafta e yeni yerlesmeye çalışan şeyde gozukmez :KK70: ahahaha cildiriciiiim neden bukdr takildiysam isi matematige döktüm :KK70:

Peki 21 inden once iliskiniz oldumu :) ovulasyon testi kullanan biri olrak soyluyorum hemde aylarca ilk gebeligmde hergun yaparak neredeyse yaniltici olduguda oluyor okadr kesin konustunuz ki ben doktor takibi ile yumurtlama tarihinden emin dedim kendi kendime bilmiyorum bazi kadınlar bir ayda iki kez de yumurtlarmıs hic belli olmaz oyle birsey de olmus olabilir bence cnku 3 bucuk hafta kese icin cok erken zaten âdet başlangıcından hesaplandığı icin adet ve yumurtlama dönemine kadar iki hafta sayılıyor geri kalan 10 gundede yumurta döllenmiş ve daha yeni rahme yerleşmeye çalışıyor ettimi sana 3 bucuk hafta e yeni yerelsmeye çalışan şeyde gozukmez :KK70: ahahaha cildiriciiiim neden bukdr takildiysam isi matematige döktüm :KK70:
Valla benimde aklım almıyor ama ilk kan verdigimde betam 40 tı dedim ya adetimden 7 8 gün geçmişti. O zaman baska bir doktora göstermiştim oda mesela 1 bucuk 2 haftalık daha demişti yani geçen hafta oluyor bu. O yüzden ikisininde yanlış söyleme ihtimalinin oldugunu düşünmüyorum 😅 rabbim neler nasip ediyor işte şaşırıyorum ama zaten kesin olarak belli olur birdaha 23 ünde gideceğim. Mesela o zamanda kalbini duyabiliriz dedi geç döllenmelerde böyle olaylar olabiliyormuş bakalım hayırlısını nasip etsin rabbim

B
Peki 21 inden once iliskiniz oldumu :) ovulasyon testi kullanan biri olrak soyluyorum hemde aylarca ilk gebeligmde hergun yaparak neredeyse yaniltici olduguda oluyor okadr kesin konustunuz ki ben doktor takibi ile yumurtlama tarihinden emin dedim kendi kendime bilmiyorum bazi kadınlar bir ayda iki kez de yumurtlarmıs hic belli olmaz oyle birsey de olmus olabilir bence cnku 3 bucuk hafta kese icin cok erken zaten âdet başlangıcından hesaplandığı icin adet ve yumurtlama dönemine kadar iki hafta sayılıyor geri kalan 10 gundede yumurta döllenmiş ve daha yeni rahme yerleşmeye çalışıyor ettimi sana 3 bucuk hafta e yeni yerlesmeye çalışan şeyde gozukmez :KK70: ahahaha cildiriciiiim neden bukdr takildiysam isi matematige döktüm :KK70:
Bu arada betam çok hızlı arttı kuzum 1 haftada 40’tan 1610’a yükseldi. Pazartesi 1610 du bugun gittigimde direkt vajinal ultrasonla bakti hiç kan vermedim bugun kaçti bilmiyorum ama demekki yine yükselmiş o yüzden kese görünmüş olabilir belkide hızlı arttıgı icin

B

Bu arada betam çok hızlı arttı kuzum 1 haftada 40’tan 1610’a yükseldi. Pazartesi 1610 du bugun gittigimde direkt vajinal ultrasonla bakti hiç kan vermedim bugun kaçti bilmiyorum ama demekki yine yükselmiş o yüzden kese görünmüş olabilir belkide hızlı arttıgı icin
Neyse saglikli olsunda insAllah bu takintili donemlerimizide gecicez daha cok basindayiz herseyden farkli bisi cikariyoruz :KK70: ben sana kafa yoruyorum ama inan kendimede boyleyim niye az cikti gecmi dollendi neoldu omu bumu şumu sıyırcam az kaldı rabbim saglikla kucgna almayi nasip etsin insAllah :)

Neyse saglikli olsunda insAllah bu takintili donemlerimizide gecicez daha cok basindayiz herseyden farkli bisi cikariyoruz :KK70: ben sana kafa yoruyorum ama inan kendimede boyleyim niye az cikti gecmi dollendi neoldu omu bumu şumu sıyırcam az kaldı rabbim saglikla kucgna almayi nasip etsin insAllah :)
Evett kalbini bi duysak rahatlarız belki 💖

Merhaba kızlar öncelikle herkese hayırlı olsun gebelikleri🧿🤲 ben de bu gece öğrendim gebeligimi. 2. Kez anne olacağım.halde heyecanlıyım. Adetime1 yada 2 gün kala öğrendim. 151 cıktı. 3 haftalık mi oluyor. Bir de burada takvim eklerken tahmini doğumunu neye gore yazacağım ben de eklemek.istiyordum. iyi geceler ♥️

Merhaba kızlar öncelikle herkese hayırlı olsun gebelikleri🧿🤲 ben de bu gece öğrendim gebeligimi. 2. Kez anne olacağım.halde heyecanlıyım. Adetime1 yada 2 gün kala öğrendim. 151 cıktı. 3 haftalık mi oluyor. Bir de burada takvim eklerken tahmini doğumunu neye gore yazacağım ben de eklemek.istiyordum. iyi geceler ♥️
Hoşgeldiniz sizinde gebelik hayirli olsun google ya gebelik dogum tarihi hesaplama yazarak orda son adetinizin ilk gununu yazDiginizda tahmini dogum tarihinizi belirtiyor

öyle yapsam benim için daha sağlıklı ama işte gönül dayanmaz gibi geliyor nasılsa 48 saatte bir en az 2 katına çıkmış olarak görürsem yine sorun olmaz bir gün öncesinde içim ferahlar diyorum valla çok karışığım
Seni çok çokk iyi anlıyorum canım ozaman bu akşam yaptır yine artmıştır illaki bence kafan rahat olsun bari

Bunsaate gören olurmu bilmiyorum ama sağlık ocağına gidicem yine kan vermeye barkodu nerdne alıcam bakmak için erkenden biliyomusunuz

Bunsaate gören olurmu bilmiyorum ama sağlık ocağına gidicem yine kan vermeye barkodu nerdne alıcam bakmak için erkenden biliyomusunuz
Günaydın canım tam olarak bilmiyorum ama hemşirelere söylersen yardmcı olurlar bence girişte sıra alınan yerden olması lazım ama yalan da sölemş olmıym

Valla bizim burda girişte makinw var canim ordan tc ni yazıyorsun sisteme düşünüyor doktor bilgilerin ama barkod vermiyor bildiğim kadarıyla doktoruna bir sorarsin

Günaydın canım tam olarak bilmiyorum ama hemşirelere söylersen yardmcı olurlar bence girişte sıra alınan yerden olması lazım ama yalan da sölemş olmıym
Valla bizim burda girişte makinw var canim ordan tc ni yazıyorsun sisteme düşünüyor doktor bilgilerin ama barkod vermiyor bildiğim kadarıyla doktoruna bir sorarsin
Bizdede vermiyolar gibi geldide yinede gidince bi sorarım olmadı🤷🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Çok teşekkür ederim😍

Gunaydin barkod numarasina gerek kalmadan ogrendim ben. Kocaelide yasiyorum kocaeli il saglik tahlil sonuclari diye google giris yapinca acilan sayfaya tc mi girdim diger guvenlik bilgilerinide girdim yapilan butun sonuclar gosterildi en eski tarihlerden en son yapilan tahlile kadar tesadufen buldum😊belki isine yarar

Gunaydin barkod numarasina gerek kalmadan ogrendim ben. Kocaelide yasiyorum kocaeli il saglik tahlil sonuclari diye google giris yapinca acilan sayfaya tc mi girdim diger guvenlik bilgilerinide girdim yapilan butun sonuclar gosterildi en eski tarihlerden en son yapilan tahlile kadar tesadufen buldum😊belki isine yarar

Eklentiler

• Screenshot_20211104-083411_Google.jpg
    Screenshot_20211104-083411_Google.jpg
    93,1 KB · Görüntüleme: 22
7C401847-54DC-4E38-8948-0568B7D54055.png

Bu çıktı istnabuldada protokol no fln diyo 🤦🏼‍♀️ Sağlık ocağjna gittiğimde bi sorayım. Çok teşekkür ederim😍😍😍

Kızlar kahverengi lekelenmelerim başladı. Doktorum bugün çalışmıyor ne yapsam bilemedim. Zaten 3 kere progestan kullanıyorum. Daha ne yapılabilir duadan başka

X