2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben de bugün en az 500 kusurlerde bekliyordum 23 ü görünce şok geçirdim hüzün sardı içimi... maşallah sizinki olması gereken seyirde gidiyor inşallah keseyi görür kalp atışını da duyarsınız kısa zamanda:KK68: benim sırf geç döllenme yüzünden böyleyse bile benim yol daha uzun görünüyor:işsiz::işsiz:
Evet muhtemelen sizin geç döllenme olmuş. Geç olsun güç olmasın inşallah 🙏🏻🌼

Kızlar benim sat 28 eylül
31 ekimde ilk kani verdim 827.6 çıktı iki gün sonra tekrarladım 1327 çıktı sizce yarın tekrar vermeme gerek var mı ? Cumartesi kadın doğumda randevum var kese ve kalp atışı için ne diyorsunuz veriyim mi kan

31 ekimde ilk kani verdim 827.6 çıktı iki gün sonra tekrarladım 1327 çıktı sizce yarın tekrar vermeme gerek var mı ? Cumartesi kadın doğumda randevum var kese ve kalp atışı için ne diyorsunuz veriyim mi kan
Ben tabiki verme diyorum✋🏼 Zaten cumartesiye ne kaldı kendini strese sokma. Akışına bırak ☺️

Bence gerek yok canım gidince direk kese görünür zaten bnde vermicem artik

Benim nasıl 3 bucuk haftalıkken göründü kese kızlar bunun sebebi ne olabilir sizce. Alttan muayene bu kadar erken mi gösteriyor

Canim sen 3 bucuk haftalk degilsnki bilgilernde biel 6 haftalik gozukuyor
Canım regl tarihime göre öyle 23 eylğlde oldum en son ama geç döllenme oldu bugün doktorda söyledi duruma göre 1 ekime çekicez regl zamanını dedi şimdi bende burada düzelttim. Yani doktora sordugumda oetalama 3 bucuk haftalık hamilesin dedi

Canım regl tarihime göre öyle 23 eylğlde oldum en son ama geç döllenme oldu bugün doktorda söyledi duruma göre 1 ekime çekicez regl zamanını dedi şimdi bende burada düzelttim. Yani doktora sordugumda oetalama 3 bucuk haftalık hamilesin dedi
Yani cnm burda doktor sacmalamis resmen gec dollenme daha gec gozukur 3 bucuk haftalik kese gozukmesi imkansiz ayrica gebelikte bebek bir iki hafta onde yada arkada gitse bile son regl tarihini dr kafasina gore degistiremez senin adet tarihine gore kese gozukmus olmasi normal

Benim oglum geç dollenmeydi ama develtte birsuru farkli dr ozelde dr gitmeme ragmen regl tarihi degisimi diye birsey soz konusu olmadi ki zaten ilerleryen haftalrda oglum iki hafta onde bile gitmeye basladi

Yani cnm burda doktor sacmalamis resmen gec dollenme daha gec gozukur 3 bucuk haftalik kese gozukmesi imkansiz ayrica gebelikte bebek bir iki hafta onde yada arkada gitse bile son regl tarihini dr kafasina gore degistiremez senin adet tarihine gore kese gozukmus olmasi normal
Canım ben regl min 21. Günde yumurtlama gördüm yani ayın 13 ünde. Bu gibi durumlarda başlangıç tarihini değiştirebiliyorlarmış doktorlar. Mesela hamileliğimi öğrendiğimde reglimden 8 gün geçmişti ama betam 40’tı.

4+0 doktor kese gozukmesi imkansiz ama yinede bir ultrasonda bakalm dedi ki muhtemelen rahim kalinligima bakmak istedi diye dusunyorum sonrada gozukmeyecegini biliyordum zaten ama hersy yolunda bir hafta 10 gun snra gel kesyi gorelm dedi

4+0 doktor kese gozukmesi imkansiz ama yinede bir ultrasonda bakalm dedi ki muhtemelen rahim kalinligima bakmak istedi diye dusunyorum sonrada gozukmeyecegini biliyordum zaten ama hersy yolunda bir hafta 10 gun snra gel kesyi gorelm dedi
Bilemiyorum kuzum her kadının anotimisi farklı inan kı o yüzden bende bilemiyorum dediğim gibi 🤷🏼‍♀️ Kesin olmamakla birlikte 3 bucuk haftalık dedi dediğim gibi. Ayın 13 ünde ya da 14ünde döllenme olmuş olabilir dedi ve nokta atışı yapti çünkü ayın 13 ünde yumurtlama gördüm😊 birdahaki gittigimde kesinleşir zaten

Bu forumun her karışını karışlamış biri olarak :KK70: ilk defa 3.5 haftada kese goren okudum duydum yani cevremdede yok acikcasi ilginc tabi Allah ol der ve olur orasi bi kesin ama erken gozukmesinde bir sakinca yok bence ki doktorunuzda bir sakincasi olsa soylerdi bence kiz ne guzel iste biz kese gorcez diye gun sayiyoz erkenden ogrenip icini rahatlattin missss :)

Bu forumun her karışını karışlamış biri olarak :KK70: ilk defa 3.5 haftada kese goren okudum duydum yani cevremdede yok acikcasi ilginc tabi Allah ol der ve olur orasi bi kesin ama erken gozukmesinde bir sakinca yok bence ki doktorunuzda bir sakincasi olsa soylerdi bence kiz ne guzel iste biz kese gorcez diye gun sayiyoz erkenden ogrenip icini rahatlattin missss :)
Evet cok şükür yani dr.’a açıkçası güvenmiyordum çünkü 2 gün önce gittigimde gözükmedi alttan muayeneyle. Bugun giderken zaten gözükmeyecek ne diye oluyorum ki bu muayeneyi diye umutsuzlukla gittim ve söyleyecektim istemedigimi ama o an söyleyemedim😅 ve gerçektende gözğktü çok şükür. Sonra dedim ki doktor demek ki işini biliyor

X