2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben çatala çıktığım gibi suyum geldi. Doktor gelene kadar kendini tuttum. Doktor geldiği an kendimi bıraktım. Çocuk doğdu. Kesi filan yapılamadı. Direk yırtıldı. Anestezi uzmanini bekleyecek vakit yoktu. Doktor direk dikti. 1 saat sürdü. Karşımda saat vardı ordan biliyorum.
Bende ilk doğumu olacakları korkutmak istemem. Ben son dakikaya kadar hastaneye gitmedim. Kabahat biraz da bende. Orda çekeceğine evde çekeyim dedim. Hastaneye gittigimde 12 cm açılma varmış.

Günaydın kızlar, bu bulantı ilacı mucize ya, 2 gündür kendime geldim çok şükür 2 gün önce istifra ediyordum ve kokulara aşırı hassastım sürekli öğürme. Önceki hamilelikte Zofer kullanmıştım bir etkisi olmamıştı pek.

Doğum konuşulmuş. 2 normal doğum yaptım. Biri epiduralli. Şimdi de bizim için sağlıklı ve hayırlı olacaksa normal doğum isterim. Ama gerçekten bünye meselesi doğum olayı. Gönlünüzden biri geçse de en hayırlı ve sağlıklı olanı dileyin. Çünkü sezaryen ya da normal doğum yapıp ertesi gün ayaklanan da var, ya da tam tersi zor geçen de. Israrcı olmadan hayırlısını dilemek gerekli bence. Allah gönlümüze göre versin

Canım geçen hafta 7+0 da bende gttim aynı dediğin gibi göremedi karından idrara sıkışık değilsin alttan bakalım dedi ben baktırdım ve bildiğin gümbür gümbür duyuldu.farki çok var yani onu anlatmak istedim.dun 8 +0 da gttim karından da duyuldu.dokyor kendi gördüyse zaten sorun yokdur korkma

Slm kızlar bende nobet usulü çalıştığım için cuma olan kontrolümu pazartesiye aldırdım keseyim gördük ama kalp atışı göremedik zaten geç dollenmeydi normal bence ayin 8ine tekrar gel dedi ama midem çok kötü bugun dun aksam aşırı gereksiz şeyler yedim bugün acıyı fazlasıyla cikiyo

Günaydın kızlar

Hep sezaryen konuşmuşsunuz hiç normal doğum yapmak isteyen yok mu aranızda benim gibi
En iyisini yaparsın canım. Ama çok iyi hazırlan muhakkak özel bir ebeyle görüş daha rahat geçirirsin. Benim de ilki sezeryan ama asla bir daha olmak istemiyorum. Bu sefer ssvd denicem.
Kızlar folik asit dısında takviye kullanan var mı
Ben prilam kullanıyorum bulantı için
birde hergün yumurta falan yiyemiyorummmmm
Ben regenesis max kullanıyorum. İçinde folik asitte var zaten

Ben de evde 6 saat sancı çektim. Gece yatınca kuyruk sokumumdan ağrı girdi orada anladım bir şeylerin hareketlendiğini. Vücut kendi kendini doğuma hazırladı bağırsaklarım yumuşadı büyük tuvalet komple bitti. Sıcak duşa girdim. Çok zorlamadı beni kasılmalar.
En son eşimi uyandırdım haberi yoktu. Kalk gidelim bebek kanala girerse evde doğuruveririm dedim. Adam nasıl fırladı yataktan. Zaten panik olur diye çaktırmamıştım ona. Hastaneye gidersem hep bızıklarlar dedim evde bekledim
Suyu da doktor patlattı yoksa patlayacağı yoktu.

merhaba kizlar doktora gittim kontrokum vardı bugün kese büyümüş mu diye bakacakti ve kese küçük dedi 5 hafta 5 gunluk şuan resim ekledim böyle devam ederse düşük olur bebek geyismez dedi başına böyle birşey gelen var mı ilk gebeliğim zaten zor olmuştu moralim çok bozuk progestan kullan dedi bol su tüket dedi benimle aynı haftada olan varsa ultrason görüntüsü nasıl yani kese nasıl bu arada kalp ateşini duyduk

En altta çizdiği sağdaki yuvarlak gibi olması lazımmış benim ki soldaki gibi

Hatırlamıyorum gercekten moralim çok bozuldu
Canım moralini asla bozma. Dinlen. WC ve banyo dışında kalkma. Bebeginle konuş. O şuan seninle inşallah da seninle olacak. İstersen başta Dr a git detaylı bilgi versin. Neden boyle. Ne yapmak gerekir. Kalp atışını da duymussun ne güzel. İlk ve ikinci beta degerlerin kaçtı?

Doktorum çok iyi detaylı anlattı herşeyi ondan yana sıkıntı yokta beta bı kere baktık adetim 4 gün geçmişti 80 çıkmışti ondan sonra her hafta kontrole gidiyordum zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…