2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Az önce kurban bayraminin ilk günü dogum yaparsam diye senaryolar yazdim :KK61: :KK61: herkes koyunuyla etiyle ilgilenmekten beni 2.planda koyacaklar diye icerlendim bi tuhaf oldum sans ya kesin dogururm ilk günu yaziyom buraya of ben nerelere gideemm:skandal::KK70:

Az önce kurban bayraminin ilk günü dogum yaparsam diye senaryolar yazdim :KK61: :KK61: herkes koyunuyla etiyle ilgilenmekten beni 2.planda koyacaklar diye icerlendim bi tuhaf oldum sans ya kesin dogururm ilk günu yaziyom buraya of ben nerelere gideemm:skandal::KK70:
Ayyy cidden kurban zamanına denk gelicek doktorlar tatilde olmasın ozmanlar 😂😂 abboowww tek akrabalar değil doktorlarda ya bizi ikinci plana atarsa😂😂

Kızlar benim göbeğim kaşınıyor ya sizde de var mı böyle birşey çatlamasını istemiyorum ama galiba kaşınmasına bakarsak çatlayacak. Bebek yağı ve hindistan cevizi yağı önerildi sizler birşey kullanıyor musunuz ya da kullanacak mısınız ?
Ya bence hiç birşey işe yaramıyor genetik. Ben bio oil kullandım hiç çatlamadım sandım ama son iki haftada çatladım. Zaten son haftalarda çatlıyosun en çok. Şimdi bade naturalsin hindistan cevizli vücut kremiyle shea yağını aldım onla başlayıp, lierac ya da burt’s bees ile devam edicem çünkü daha fazla çatlak olsun istemiyorum. İşe yarayacğını da çok düşünmüyorum 😂 Ben 23 kilo fln aldım bu arada biraz abartmıştım ama arkadaşım 12 kiloyla çatladı.

Kızlar benim göbeğim kaşınıyor ya sizde de var mı böyle birşey çatlamasını istemiyorum ama galiba kaşınmasına bakarsak çatlayacak. Bebek yağı ve hindistan cevizi yağı önerildi sizler birşey kullanıyor musunuz ya da kullanacak mısınız ?
Güya genetıkmıs

Annem ve ablam aşırı çatladı
Benim göbeğe hısbır şey olmadı. Bir de ilk baş tatlı badem yağı kullandım, sonra acı badem yağı. Eşime surduruyordum

Artık ondan mi yoksa esnek oluşumdan mi bılemeuecegım

Ben kızımı da kurban bayramından hemen önce doğurdum sezeryanla çünkü kesin doktorum tatile gidecekti beni kandırdı🙄 siz siz olun bu numaraları yemeyin. Çatır çatır doğurun valla hakkınızı savunun☺️
Valla baştan söylicem ben tatle gidicekseniz temmuz başı yapalım diye nede olsa serzeryan istiyorum yapar😂😂

Bir sorum var kızlar ? Çok Araştırdım ama kafam karıştı. Gece yatarken sırtüstü yatmak bebeğe zararlı mı acaba? Bı yerde denk geldim kal atışını yavaşlatıyormuş. Sağ en iyisi diyorlar rahat olur diyorlar. Ben kendimi hep sırtüstü yatarken buluyorum diğer türlü bazen belim ağrıyor 😔
Bilgisi olan yazabilir mi acaba ?
Onu bende çok yapıyorum ileri zamanlarda çok sıkıntı oluyormuş.Hamile yastığı almayı düşünüyorum 🤔 sağa sola yatmanı daha çok destekliyor.Alışkanlık olmadan çözüm bulmak eniyisi

Ohhhh gününü belirleyin dogurun anasını satim ne guzel ben ilkini zorunlu normal dogum yaptim🤣 yani şöyle ben sezeryan istedim doktorum normal doguracn dedi ben yok dedim kurcalatmam orayi didim oda yok bana birak normal olcak dedi ve oldu :KK61:
Doktor 1 ocakta alalım dedi, ama kızım 28 aralıkta geldi. 13 ocak ise doğumu gösteren tarih. Normal doğum sancısını çekip sonra sezeryana alındım.
Zorunlu sezeryan yazılması için
Özel hastane ya 😂

Ama nornal doğum sancısı
Adet ağrısının yanında hiçti 4 cm açıklıkta ağrı demek ki çok az oluyor. :)

Doktorum çatala cık merak ediyorum kac cm açılmış dedi. Narkozdan sonra istediğinizi yapabilirsiniz dedim. 4 cm açılmış
Bebeğin kafasını vajinadan çekip çıkardım
Aslanlar gibi doğurur mussun. Niye yapmadın dedi.

Paniğim ben korkarım dedim.
" o zaman ben de bir itirafta bulunayım, ben de korkumdan sezeryan oldum " dedi 😂

Korkarım kiz ben :deli:

X