2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Hoş geldiiiin, bebişinle seni bekliyoruz en yakın zamanda

Aslinda bende cok sabirsizim ama olumsuz ufacik bisey duyup stres olmak istemiyorum diger 2 hamileligimde yasim kucuktu cahillik vardi hic bisey anlamadim bu defa her anin tadini cikarmak istiyorum

Ben de öyleyim. İlk gebeliğimde her gün bir tane bazen iki tane içiyordum. Kafen oranı düşük filtre içmezsen sıkıntı olmaz

Günaydın kızlar nasıl durumlar bir gelişmeniz var mı. Benim belirtiler sıfır ya olmayınca korkuyorum acaba bi sorun mu var diye. Belirtisi olan var mı ?

Günaydın kızlar nasıl durumlar bir gelişmeniz var mı. Benim belirtiler sıfır ya olmayınca korkuyorum acaba bi sorun mu var diye. Belirtisi olan var mı ?
Günaydın canım valla bendede bişey yok ama kaç haftalık olduğunu da çözemiyrmm doktor da haftya bakıcaz ona dedi merak ediyorum çok senin nekadarlık

Günaydın canım valla bendede bişey yok ama kaç haftalık olduğunu da çözemiyrmm doktor da haftya bakıcaz ona dedi merak ediyorum çok senin nekadarlık
Internetten hesaplayınca 5+1 çıkıyor canım. Cumartesi gidecem bende ilk muayeneye

Öyle olmuyor, tekrar başlayacak olma fikri motive ediyor

Internetten hesaplayınca 5+1 çıkıyor canım. Cumartesi gidecem bende ilk muayeneye
Hayrlısı olsun Rabbim sağlıkla ilerleyip doğmasını nasip etsin inşallah canım bnmki daha küçük sanırım adetim de 10.gününde öğrendim ama geç döllenme oldu sanırım o yüzden haftasını hesaplayamyrm Bi türlü

Benim ilk oglumda hic belirtim yoktu sifir belirti yani adetim gecince kan vermistim anlmstm hamileligi ve 30 haftama kadr karnim buyuyene kadr ben hc bir hamilelik belirtisi yasamadm ondan snra da sadece cocugun hareketleri cok rahatsz ediyordu cok hareketliydi kaburgalrmi itiyordu resmen bide migde yanmam oluyordu asiri okdr bence belirti olup olmamasi onemli degil bundada belirtilerimj say say bitmez zaten kustugum icin hamile oldgmu anldm buseferr bide icim doguyordu

Amin canım hepimizin gebeliği sağlıkla ilerlesin inşallah ben adetimin 3 gün gecikmesiyle öğrendim. O zamanda hiç belirti yok şuan da acaba bir sorun mu var diyorum

Demek dizilere filmlere fazla güvenmişiz ya orda kusmalar bayılmalar baş dönmesi öyle olmuyormuş demek

Amin canım hepimizin gebeliği sağlıkla ilerlesin inşallah ben adetimin 3 gün gecikmesiyle öğrendim. O zamanda hiç belirti yok şuan da acaba bir sorun mu var diyorum
Yok canım benimde sadece adet ağrısı gibi ağrım vardı Baska hiç bişeyim yoktu hala da yok eskiden mış galiba o kusmalarr aşermeler falan

Demek dizilere filmlere fazla güvenmişiz ya orda kusmalar bayılmalar baş dönmesi öyle olmuyormuş demek
Tabiki ya dizilerdeki gbi olanda vardr ama nadir bence bende en belirgin belirtiler bas donmesi bas donmesi yuzunden olusan migde bulantisi adet gunlermde baslayn gogus sizlamasi yumurtlamadan snra sol kasigimda hep batma hissettim birde rahmim seyiriyordu bu ayda yilda bi basima gelir ama bu ay cok sık seyirdi yuzumde adetten once cenemde sadece bitane asiri köklü sivilce cikar bu yıllardir hic sekmez bu ay ilk kez minik ucu beyazli kökü olmayan sivilceler cikti yuzumun baska yerlerinde kasik agrilarm oldu say say bitmez belirtisiz hamilelik candr yaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…