2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim doktorum da öyle " istediğin yere gidebilirsin " dedi hep.
Ama bu son vereceğim kanı hastanede vermek zorundaymışım onu özellikle belirtti.
Benim özelden vazgeçme sebebimden biri bu. Daha yeni kan vermişim herşeyime bakılmış yok illa burada da vereceksin diyor tersliyor falan bende gitmedim bir daha zaten.

Daha ne olsun herşeyi fazla bile koymuşsun cidden çok iyi
Ben emzik ,pişik kremi flnda aldım yanıma

Benim özelden vazgeçme sebebimden biri bu. Daha yeni kan vermişim herşeyime bakılmış yok illa burada da vereceksin diyor tersliyor falan bende gitmedim bir daha zaten.
Çok ilgin hiç öyle bir zorlama olmadı hatta kendisi diyor hastane pahalı gelirse sağlık ocağında yaptırabilirsin yada eşim devlette doktor oraya yönlendirebilirm diye sadece yatış yaptığım gün bir takım tahliller yapıldı onu hastanede yaptırmıştım ben onun dışında hepsini ya devlette yada sağlık ocağı yaptı

Her gittiğinde dünyanın tahlilini yazdırıp bunları hemen yaptır diyor elinde sağlık ocağının tahlilleriyle gidiyorsun bakmıyor bile en son 1200 tl tahlil parası ödeyince dedim başlarım böyle işe...

Çok sinir bozucu hamile bı insana da böyle yapılmaz ki doktor çok önemli gerçekten gönlünce bı hekim bulduysan ne mutlu sana canım sağlıkla al kucağına normal düşünüyorsun dimi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…