2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet canım ılkinde aldım bunu
5 ay kullandım kızımda. Emniyet kemeri var ama kızım 5.aydan sonra kalkmaya çalışıyordu. Kaldırdım ben de

Zaten ilk 5 ay beni kurtarsın yeter
En zor dönemler. :)

Bu ya da elektrikli ana kucağı kesinlikle gerekli. Ana kucağı daha uzun kullanılır mesela
Doğru söylüyorsun canım ben oğlumu hiç sallamadan büyüttüm ama benim başarımdan değil çocuk sallanmayı sevmiyordu şimdi ne olur bilmiyorum neyi sever eğer gerekirse aklımda bulunsun

Doğru söylüyorsun canım ben oğlumu hiç sallamadan büyüttüm ama benim başarımdan değil çocuk sallanmayı sevmiyordu şimdi ne olur bilmiyorum neyi sever eğer gerekirse aklımda bulunsun
Alırsan eger kesinlikle elektrikli ana kucağı. Adı 4 mums gibi bir seylerdı galiba
Hatırlamıyorum. Ama onlar daha uzun süre kullanılır bilgin olsun

2.el bulursun

Bende sunu aldım

Eklentiler

• 1ABCA936-2E9F-416B-BEFD-CC32AF7AE29E.jpeg
    1ABCA936-2E9F-416B-BEFD-CC32AF7AE29E.jpeg
    129,8 KB · Görüntüleme: 74
Artık zor hareket ediyorum zor yürümeye başlayınca,bulaşık yıkarkende belim çok ağrıyo, eşim acıyo halime herhalde sağolsun 3 gündür bulaşıkları o yıkıyo😳 inşallh böyle devam eder😂
Benim bulaşık makinem bozuldu tezgahtan lavaboya ulaşamıyorum göbekten acıyıp elimden alıyor inşallah yaptırır yoksa tümden ona bırakıcam 🤣

Baş aşağı pozisyon almış demek ki. Benim de aynı pozisyonda ama birkaç günde bir on on beş dk hafif ağrı dışında birşey yok şuan vajinada.

Kızlar bu arada bugün çok az hareket etti. Dün karpuz yiyince hareketliydi bugün olmadı pek. Farkettiğim iki kere çok hafif ittirme hareketi. İkincisi de yarım saat önce.

Soluma da yattım biraz,uyumuşum hissetmedim o ara da. Akşam yemek ve sonrasında çikolata yiyip yine deneyeceğim. Hareketin az olması da sorun oluşturur mu?
Benim doktorda say dedi bende gün içinde cok yoğunum sayamam dedim O zaman uyumadan önce hareketli mi onu takip et dedi zaten yatınca hemen uyuyamıyorum o ara hareket ediyor gün içinde hareket ediyordur ama cok takip edemiyorum benimki aç olunca cok hareketli yorgunken iç hareketi yok neredeyse

Benim bulaşık makinem bozuldu tezgahtan lavaboya ulaşamıyorum göbekten acıyıp elimden alıyor inşallah yaptırır yoksa tümden ona bırakıcam 🤣
Yaaaa 2 kişiyiz bende 2 tabak 2 bardak elimde yıkıyorum hergün bulaşık makinesine atmıyorum🤦🏼‍♀️ İyi bari elinden oda üzülüyo demekki alıp yapıyoo çok şükür😍, buna alışmayalım😂🤪

Kızlar yarın doğuma giriyorum üç haftadır büyüme yok maalesef normal doğum olmuyor çünkü kafası da aşağıda yan duruyormuş zor olur dedi doktor. Yüzü aşağıdaymış 😔 şuan 37+2 ama 35+4 haftada kaldı. Umarım hemen toparlar. Nefes alışı verişi. Genel sağlığı.
İnşallah canım.
Sağlıkla gelsin miss kokulu....
Dualarımız sizinle 🙏

X