2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar benimde hastane çantam hazır çok şükür. Hediyelik kısmı ve kapı süsü kaldı. Pekte yaptırmayı düşünmüyordum ama pişman olur muyum bilemiyorum. Sizler neler düşünüyorsunuz
Ben hediyelik kendim yaptım bana eğlence oldu, ama yapılmasa da olur yani ben boş oturmaktan sıkıldım diye elimi oyalamak için yaptım şu şekilde biraz anahtarlık biraz magnet yaptım

Eklentiler

• 20220602_164320.jpg
    151,2 KB · Görüntüleme: 98
Kızlar benimde hastane çantam hazır çok şükür. Hediyelik kısmı ve kapı süsü kaldı. Pekte yaptırmayı düşünmüyordum ama pişman olur muyum bilemiyorum. Sizler neler düşünüyorsunuz
İçinizden geliyorsa yapın küçük biseyler hatıra kalır ben hiç bişey yapmadım çünkü hiç heves bırakmadılar çevrem sağolsun

Benimde istediğim ev tipi lazer epilasyon
Benim var braun un ipl lazer aleti .daha öncesinde lazere de gitmiştim. Kalanlar için bu makineyi aldım. Gayet de memnunum .Hamilelikte sadece yüz için kullandım. Diğer bolgelwr için jilet kullandım ama yine de çok çok az .

Ben hediyelik kendim yaptım bana eğlence oldu, ama yapılmasa da olur yani ben boş oturmaktan sıkıldım diye elimi oyalamak için yaptım şu şekilde biraz anahtarlık biraz magnet yaptım
Bayıldım çok güzel olmuş
Benimde elimden geliyor yapsam yaparım da ip almam lazım üşeniyorum

Size bebek görmeye gelmeliyiz
Beklerimmmm
Seve seve

Kaçar tane yaptın bunlardan her birinden
50 adet

Çok şeker olmuş ama emeğine sağlık.
Bende yapmak istedim böyle şeyler ama elimde olan malzemelerle yapabildiklerimi yaptım.

Şuan tek sorunum masayı nasıl yapacağım

Son düzenleme:
Ben bir gazla aldım canım güzel oldu kafam dağıldı hatta şimdi bu tarz bir dönence yapmayı düşünüyorum
Aralarını diktim mi silikonla mı yapıstırdın ben bir tane denedim evde olan iplerle hem ip ince oldu hem renklerin birbiriyle uyumunu beğenmedim hemde silikon tabancasını bulamadım diktim kötü oldu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…