2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ya doğuma kadar çıkmaz da, doğumdan sonra da bir süre alamam canım acır hassas olurum falan gibi düşündüm sonraları bıraktım ama şimdide çok hassasım kesin canım yanacak
İşte kadın olmanın çilesi keşke adet gelmediği gibi hamilelik de de kıl tüy çıkmasa

Ben de pişik kremi ile göğüs kremi almadım onları alıcam bakalım onu ne zaman yapıcam

Kazen kuralları tam anlamıyla Bilmiyorum ama konu silmenin ne gibi bir sakıncası var merak ettim bilmemiz gerekenleri bilelim ona göre davranalım

Aa şimdi anlaşıldı niye gittiği.

Hadi ben deşifre olsam anlarım. Eşim dahil sulalesını varana kadar yorum yapmışımdır
Yaw aynen ben de bdv ye çevirdiğim sayfalar oldu o yüzden de açık etmiyom kendimi de bu kızcağız neden panik olmuş ki bir paylaşımı da yokmuş

Benimde istediğim ev tipi lazer epilasyon

Aklıma gelen başıma geldi, belliydi böyle olacağı

Aa şimdi anlaşıldı niye gittiği.

Hadi ben deşifre olsam anlarım. Eşim dahil sulalesını varana kadar yorum yapmışımdır
Bende deşifre olsam anlarım bide adım soyadım çıktı hoş sosyal medyada kızlık soyadım var bulunamam ama neyim varsa ortada kv gorumce ondan tırsip cocugun adini bile paylasmadim. Neden bu kadar stres yaptı ki

Bende deşifre olsam anlarım bide adım soyadım çıktı hoş sosyal medyada kızlık soyadım var bulunamam ama neyim varsa ortada. Neden bu kadar stres yaptı ki
Kafam karışık
Siz hesapları nasıl buldunuz. Buldunuz da ne oldu ki. Eklersiniz arkadaş olur sunuz.
Hadi arkadaş oldunuz hesabın bulunduğu için bu kadar stres neden ne var bulunsun.

Aslında bulunsa bile kabul etmezdi isteği. Neden bu kadar stres oldu anlamadım. Ki bulunabilecek en ufak paylaşımı yok.
Valla bilmiyorum benimki direkt onun için bir varsayım değildi ama Allah biliyor sabah yazacaktım bence bu insta işini kapatın artık diye, sonra dedim boşver simdi zaten dün olan oldu. Peşine de bu olay oldu. Belki de kendince bir tanıdığı gördü bilemedim ki

Kazen kuralları tam anlamıyla Bilmiyorum ama konu silmenin ne gibi bir sakıncası var merak ettim bilmemiz gerekenleri bilelim ona göre davranalım

konuda size cevaplar verilmiş konu silinince örnek veriyorum 5000 mesajı olanın o konuda 50 cevabı varsa 4950 düşüyor ve diyor ki siz benim mesajlarımı mı siliyorsunuz aslından cevap verdiği konu siliniyor, biz arayıp duruyoruz 50 mesajı nerede. Onu da bir kenara bırakın yasal olarak zaten saklamak zorundayız. Buradan silinse bile Google da hepsi aynen duruyor bunu bir türlü anlatamıyoruz. Yazdığınız her şeyin izi kalıyor... Bu arada arkadaşınız 3-5 gün ceza aldı bilginiz olsun.

yahu özel hayatınızdan bir şey mi dert yazacaksınız alın bir ikinci üyelik uyduruk bir isimle ona yazın çizin ama bu gebelik konusunda gerçek hesabınız ile devam edin. Arkadaşınız hamile oluğunu açıkladığı başlığı bile silmiş insan böyle güzel bir anıyı siler mi Allah aşkına?

Son düzenleme:
Bende özellikle yorum yapmadım insta işinde cunku eski grupta bir sürü kişinin hesabı uçtu bu yüzden.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…