2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Geçmiş olsun. Doktora gitmedin mi sen? Böyle zamanlarda evde yalnız kalmayın kız, ya bayılsan kalsan nolcak allah korusun. Neyse iyisin ya şimdi önemli olan o. Dikkat et artık bu gün kendine, ye iç yat.
Saol cnm Esım mecbur mesaıdeydı soylesem gelırdı ama telaslandırmak ıstemedım doktora gıtmedım bebek harkt halındeydı sorun yoktu dıye suan cok ıyim bence dun oyle olma sebebıde ç.suyu nun kapagı acılfı yanlslıkla litre litre dokuldu su tuttum hemen ama kokusu kalms demkkı havalandrmayı flan actm hemen ama fark edemedım kokusunu ısım bıttıkten snra genzim yanmaya basladı snra uzanınca migdeme agrı gırdı kabusss Aman kızlar uzak durun cmsr suyundan flan

Kanamam çok olduğu için normal doğum olmadı malesef
Sezeryanla doğdu
Küveze aldılar kızımı bana daha açıklama yapmadılar çok kötüyüm due edin beren ismiyle kızlar
Korkma canım sağ salim kucağına alıcaksın inşallah. Biraz erken olduğu için ciğerden sebep almışlardır. Çok geçmiş olsun

Bu çamaşır suyu bundan tehlikeli işte yaa, insan sonradan anlıyo iş yaparken farkedilmiyo. Çok da yaşanıyor böyle şeyler. Hadi allah korudu yine, çok geçmiş olsun.

Bu arada birbirinizi bulup eklemişsiniz çok güldürdünüz beni gece okurken özendim ben de ama işte size güveniyorum da dışardaki insanlara güvenemiyorum meselesi gerçi bir insanın bilgilerine ulaşmak isteyince oooo neler var, sirf bunun işi yapanlar satıyorlar bile çok düşük fiyatlara bilgilerimizi ama yine de ne bilem. Sanırım eklemeden devam edicigim
Bu arada hakikaten, maşallah kız sana yoncambenim

Bende sadece yoncambenim e baktım ama oda maşallah kabak gibi kimseyi eklemedim böyle devam.

Bende sadece yoncambenim e baktım ama oda maşallah kabak gibi kimseyi eklemedim böyle devam.
Bi süre sonra özelden edinilen bilgiler ile burda paylaşılan bilgiler birbirine karışmaya başlıyor. Ağızdan kaçan şeyler oluyor. Ve şaka gibi ama cidden tanıdıklar denk geliyor yaa bana oldu yani, iyi bir arkadaşımdı sıkıntı olmadi ama tuttuk aynı ayin annelerinde denk geldik burda. Kiz mesaj atti sen misin diye sonra düşün dur neler yazdiydim diye

Sezeryanla doğdu
Küveze aldılar kızımı bana daha açıklama yapmadılar çok kötüyüm due edin beren ismiyle kızlar
İnşallah çabucak çıkacak küçük Beren hanım küvezde olan bebekler için öyle hemen hızlı ve sürekli bilgi akışı olmuyor maalesef, onların da sabah vizitesi oluyor tam bakıldıktan sonra net bir bilgi verirler.
Doğum öncesi kanama için ne dediler size?

Banada yazdı arkadaşlarim arkadaş sorun değilde. Ben rahat rahat yazıyorum burada o zaman işler karışıyor dediğin gibi bir arkadaş eltisiyle karşılaşmış sildiren kadar mesajları karnı çatladı ki sildiremedi pro üyelik aldı ismi değiştirdi vs vs. Benim gibi kv vs atıp tutmuyorsanız olabilir

Sezeryanla doğdu
Geçmiş olsun hoş gelmiş Beren bebek inşallah gün içinde sağlıkla kavuşun annesi, dualarım sizinle

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…