2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
O da burda bi hamilelik süreci geçirdi, bir de kızı vardı güya. Ama kadınlık adına her seyi biliyordu. Bir çok kişiyle samimiyet kurmuştı. Kocasıyla özel seylerni anlatan falan olmus buna dertleşmek için falan. Sonra bir kaç kişi konuşmalarından şüphelendi. Kazen kayıtlı olduğu mail adresini facede aratınca erkek profili çıkıyordu.
Hesabını kapadı, açılsın istiyorsan beni ara ispatla kendini dedi.
Aramadı tabiki

2kiz1anne1bebek 2kiz1anne1bebek seni alıntılamayı unutmusum sen de sormussun😂
Aaaaaaa eskiden buralar çok olaylıymış😃😃😃

Hastane odası süsleme, kapı süsleme, kendinize lohusa takımları falan ayarladınız mı? Benim hiç öyle düşüncelerim yok. Hastaneye gelecek olan en fazla aileler zaten neyini süsleyip ikram masası kurayım. Kaldı ki odalar kutu kadar hastanede. Lohusa geceliğim güzel pembe bir gecelik ne çok süslü ne sade ama biraz ağır bir kumaşı var biraz da pamuklanmış giysem mi giymesem mi bilemiyorum 2 takım da pijamam var. Ayağıma da crocs tarzı terlik aldım onları giycem hatta direkt onlarla gitcem tabi iyice şişmiş olmazsam. Taç bile yaptırmadım kendi elimden geliyor hep kendim yapmıştım ama bunda yapmadım bile aslında önceden kalan da duruyor ama kullanmam biliyorum kendimi. Fotoğrafçı sokmuyorlar zaten ameliyathaneye telefon bile yasak odaya da istemiyorlar niyetim de yoktu hamile çekimi de yaptırmadım bebeğe de yaptırmam bana gereksiz geliyor ne bilim🙄 Hani herkesin 1 kere oluyor en iyisi olsun dediği şeylere ben aman 1 kerelik bir şey ne gerek var masrafa diyorum kısacası.
Bunları diyorum ama aslında maddi olarak durumumuz Allaha şükür gayet iyi benim yerimde başka biri olsa devlette bile doğum yapmaz ama malesef özel berbat başka bir şehirde de gidip doğurmak mantıklı gelmediğinden ve hastaneye güvendiğimden bunu seçtim. Hastanedeki doğum yapan en varlıklı ama en paçoz kişi ben olacağım anlayacağınız😅😂

Hastane odası süsleme, kapı süsleme, kendinize lohusa takımları falan ayarladınız mı? Benim hiç öyle düşüncelerim yok. Hastaneye gelecek olan en fazla aileler zaten neyini süsleyip ikram masası kurayım. Kaldı ki odalar kutu kadar hastanede. Lohusa geceliğim güzel pembe bir gecelik ne çok süslü ne sade ama biraz ağır bir kumaşı var biraz da pamuklanmış giysem mi giymesem mi bilemiyorum 2 takım da pijamam var. Ayağıma da crocs tarzı terlik aldım onları giycem hatta direkt onlarla gitcem tabi iyice şişmiş olmazsam. Taç bile yaptırmadım kendi elimden geliyor hep kendim yapmıştım ama bunda yapmadım bile aslında önceden kalan da duruyor ama kullanmam biliyorum kendimi. Fotoğrafçı sokmuyorlar zaten ameliyathaneye telefon bile yasak odaya da istemiyorlar niyetim de yoktu hamile çekimi de yaptırmadım bebeğe de yaptırmam bana gereksiz geliyor ne bilim🙄 Hani herkesin 1 kere oluyor en iyisi olsun dediği şeylere ben aman 1 kerelik bir şey ne gerek var masrafa diyorum kısacası.
Bunları diyorum ama aslında maddi olarak durumumuz Allaha şükür gayet iyi benim yerimde başka biri olsa devlette bile doğum yapmaz ama malesef özel berbat başka bir şehirde de gidip doğurmak mantıklı gelmediğinden ve hastaneye güvendiğimden bunu seçtim. Hastanedeki doğum yapan en varlıklı ama en paçoz kişi ben olacağım anlayacağınız😅😂
Bu annelik duygusu annemde böyleydi biz har vurup harman savurduk anne oldum bende böyle oldum belkide olgunlaştım hep çocukları düşünüyorsun ilkinde yaptıklarım duruyor hep onları kullanırım kıyafet için bile 300 TL harcadım ilk kızımın herseyi duruyor onları kullanacağım anne olmusum valla😂😂

O da burda bi hamilelik süreci geçirdi, bir de kızı vardı güya. Ama kadınlık adına her seyi biliyordu. Bir çok kişiyle samimiyet kurmuştı. Kocasıyla özel seylerni anlatan falan olmus buna dertleşmek için falan. Sonra bir kaç kişi konuşmalarından şüphelendi. Kazen kayıtlı olduğu mail adresini facede aratınca erkek profili çıkıyordu.
Hesabını kapadı, açılsın istiyorsan beni ara ispatla kendini dedi.
Aramadı tabiki

2kiz1anne1bebek 2kiz1anne1bebek seni alıntılamayı unutmusum sen de sormussun😂
Ay insanlara güven yok gerçekten ne okursa olsun mesafeyi korumak gerek 😂

Hmmbaktm youtube a ama hepsini izlemedim kapativerdim. Adam da neymiş ne sevgi arkadaş tepesinde ağlamıs benim herif aglayamaz ama bu tarz durumlara dayanamadigindan görmek istemeyip cikardi o ortamdan diye dusunuyorum. Her erkek stresli olacaktir illa kaygilanacaktir eşi için de bunlar baya işimiz bu diyor zaten youtube da haliyleetkili olmasıicin videonun biraz oyunculuk da gerek. Realite ile pek alakası yok ama bunu gerceklik ve olması gereken sanan cokcahil insan var ne yazikki o daha vahim 😏
Amaaan canım. Beni ilk kızımda doğuma aldılar 17 saat sancı çektim eşimde benle doğuma girdi. Sonra kızımın kalbi suni sanculara dayanamayonca acil ameliyata aldılar sezeryana yani.
Eşim arkamdan ağlamış anne babası arayınca bizim oğlan iyi değil gel kuran okuyalım demirle.
Sonra eve geldim 3 uncu gün ameliyatlı eşim bana bir ağrı kesici bile vermedi. O halim ile hizmet ettim. Eeee güya arkamdan ağlamıştın 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️

Bugün 20 sayfayı okurken hiç sıkılmadım çok eğlendim 😁 özellikle bazi stalkerlara bayıldım harikasınız 😂😂
yoncambenim yoncambenim #ateş ile hemen bulunuyormus evet ,merak edip bende baktım 🙃
En kolayı bendim galiba🤪🤪 evet bugun güzel eğlendik valla hafta sonu boş geçmedi😍

X