2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bence bebek yukarda bebeği doktorlar ittirdikleri için ona acıyo diyo izledimde bence öyle biraz duygulandım tabiii
Yav acımadan çıkmıyor bu çocuk nasıl doğurursan doğur acıyacak zaten bu bir gerçek kan vermekte acıtıyor ona bakarsan ortalığı kaldıracak ne var

Ben 12 yılın acısını çıkarıyorum diyeyim sen anla
Ama herşeyi kendim yaptım tabi

Ben 12 yılın acısını çıkarıyorum diyeyim sen anla
Ama herşeyi kendim yaptım tabi
Hevesin varsa yap tabiki canım bizde hastaneye kimse gelmez akrabalar hep uzaklarda arkadaşlar da eve gelirler zaten ziyaretçi yasakmış o yüzden gerek görmüyorum foto falan da biraz büyüyünce ailece çektiririz bir poz kısmetse. Ama eşim zaten poz vermeyi hiç sevmez öyle karnımı tut poz ver yok göbeğimi öp ay hiç bizlik olaylar değil

Asenanin videosumuydu
Merakima baktm instada göremedim videoyu. Ama kadın tipinden belli pek bi canina düskün mızmiz concon ne dersen artk. Boyleleri abartır kiymeti de bilinir valla. Biz kendimiz aman nolcak diyoruz ev işi yapiyoruz aman nolcak şunu taşı bunu kaldır yemegi yap aman nolcak ölmedik ya hamileyiz alt ustü vs vs erkekler de bakiyor e tamam bu zor bisey degil abartilcak kadar diyor halbuki tolere edilen onca agri onca kramp onca sızı acı var da zırt pırt dile gelmeyince göze de görünmuyor

Benim asena deyince dansöz olan asena sanıp onu aramam o kadar bilmiyorum yani

Video youtubede var evet gercekten oyle naz yapmak lazim hep coraplarimizi giydirtmedikte ne oldu sanki

50 üstü olup hissetmezsen ya sende sıkıntı var ya makinede dediler :) 2. Ke çektiler hiç büyük sancı çıkmadı şükür. 2100 gr olmuş minnakım. İlk kez yüzünü net gördük, gülüverdi bize

Hadi ya ana dünkü makine bozukdu o zaman kesin var anasını çünkü 100 de var 75de hiçbirini anlamadım
Maşallah Allah nazarlardan saklasın sağlıkla gelsin

Allahtan sigara içmiyorum

Tek yapmadığım ay ay resim çekilmek o da biraz sorunlar oldu ondan ben de devlette istedim. Ama ailenin ilk torun olunca sonra benimde kararım değişti. Bir de gelen giden çevremiz kalabalık. Tabii öyle anlayışsız değiller Bir iki dakika durup giderler kapı süsü hediyelikler fotoğraf her şey hazır bizlere sanırım bebek poz vermeyi sevmiyor şansımıza

Ya asla acı yok saçmalık eger yapılan işlemde bir hata yoksa yada anestezı uzmnı acemı deglse boyle bısı yok yanı sıpınal oldum bıldgn bacagına elle onu hossedıyorsn ama senı cımcıklesnler vs onu bıle anlamazsn cok sacma boyle bıseyn vıdeosunumu paylasmslr bırde

Bunye meselesı bence o .
Çünkü bu zamana kadar 4 kere narkoz aldım.
Hiçbirinde kusmadım.
Hatta en son burun ameliyatı oldum uyandım, doktorum geldi odaya " suan hatırlamayabılırsın bu söyleyeceklerimi.." dedi. Ama ben onları da hatırlıyorum.

Bünye meselesı kesınlıkle☺

Sunı sancı yıyıp sezryana gırdm oglm mıgdeme toplandı brn hıssedıyordum ama doktr bıle soyledınresmn cock hukarı toplandı dıye evet karnıma bastılar ama hayvan gbı degıl normal bastılar 1 kere oda acımadı ahh boyle deneyımsz kotu tecrubelerını paylasmasa ınsanlar keske gerckten ıkıncı sezryanm olacak bılmeme ragmen acaba bende yasrmym banada boylesı denk gelırmı dıye sitres oluyorum

Ben de çok istedim yaptırmayı çok güzel hediyelikler var kurabiyeler falan yaptırıyorlar ama kimsem olmayınca yaptıramadım hevesin varsa yap bence de çok güzel oluyor
Ben de bütün hevesimi kızın birinci oğlanın ikinci yaş gününe saklıyorum araları bir ay olduğu için seneye ikisini bir kutlayacağım

Benım spınal verdıler doktorum anlatarak devam ettı :) ıste smdı bacaklrnı duzeltıyoruz dedı snra şu sarı bısı suruyolar ya adını unuttum suan sterıl olsun dıye onu suruyoruz dedı snra bır ıkı dokundu hıssedıyormusun dedı dokundugunuz temasınızı hıssedıyorum dedım ve tam bu noktada ironik bir durum yaşadık doktor dedıkı benı rahatlatmak ıcın henuz bakıyoruz hıssedıyormusun dıye başlamadık başlayınca hber verecegım dedı o arda basımda bır hemsıre var benımle konusuyor kafamı dık deglde yana dogru ona dogru odaklamamı sagladı boyle cocuk kandrır gbı neyse o ara doktr bısı ıstedı basımdaki hemsıreden doktor hala baslamadk dedı hemsre gıdınce kafamı bı cevırdım amelyt ısıgı aynalı ordna oglumn kara kara saclarnı gordum kafası tam ckmamıstı ckryolardı ayyyy noluyoooo dıye hafıf bagırdım gordugumu anladılar ama yemın edrm doktor hala baslamadk dedı ya ben ınandm asla kestklenı vs cocugun kafasnın cktgnı anlamdm sakınlestrcıden snra karnıma cocugun vucududa cksn dıye bastklrnı hatrlıyorum :) bıde durtup bebeyı gosterdıklernı dıkme anı vs gerısı yok bende film kopmus ordan snra hc bısı hatrlmyrm oyle minnos bı uykuya dalmsmkı hayatmda oyle guzel uyumadım ya bence asla korkuldugu gbı degl orda ayy noluyo deme sebebım saskınlk tamamen sncta vıdeoda bıle ızlesek ıcı bı tuhaf oluyo ınsanın yoksa sakınlestrcı vermeseler bıle ben oyle devam ederdm burda ılk sezryan olacaklar hepınızden abarttıkları kadar bısı yokmus ya dıye duyucak gbı hıssedıyorum olumsuz dogum hıkayelerıne odaklanmayın lutfen ıkıncı olmasna ragmen olumsuz bır hıkaye benı bıle korkutuyor basıma gelırmı dıye ama ıyı dusunun ıyi olsun lutfen bırde o anda dua edın sevdıklernıze kendınıze bebegınıze manevı olarak cok ıyı hıssettırıyor doguma asırı odaklanp pımpırıklenmenızn önüne gecıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…