2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bikini bolgesi denen kisimda felaket bi agriyla uyandim çatı ağrısı dedikleri sey bumu 🤔
Bikini bolgesi denen kisimda felaket bi agriyla uyandim çatı ağrısı dedikleri sey bumu 🤔
Heh geçen anltamadığım ağrım bikini bölgrsindeydi işteeeeee acayip bendede o ağrı var, genelde yürüyünce baskı oluyo hatta oyuzden bazen topallıyorum🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️

Yaaaa zaten bu kızın ailesinin başına ne geldiyse gelmiş zaten cidden doktorlardan daha çok tecrübesi var maşallah😃😃
İlk hamileliği Çatlapın olabilir diyorum yağ kullan yok bizde genetik olmaz diyo 😂 🤷🏼‍♀️
Doğumu tam 1 ocakmış ayy zamlardan etikenmeyin zam yeni yıl diyo. Yok bizde genetik herkes erken doğurur diyo😂😂🤷🏼‍♀️
Midesi bulanıyomuş, diyodum prilam iç bak çok etkisi oluyor. İçsemde bizim ailede hep olur bu diyo
😃😃😃😃😃 ne aileymiş bu dedim yaaaaa😂😂😂 belki senin farklı olcak yaaaaa delirdim
Ben diğerlerine bile benzemeyebilir diyorum kızdaki kafaya bak. Bırak aileyi her doğum farklı 😅

Heh geçen anltamadığım ağrım bikini bölgrsindeydi işteeeeee acayip bendede o ağrı var, genelde yürüyünce baskı oluyo hatta oyuzden bazen topallıyorum🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Evet bacagimi actikca daha cok agriyo sanki icerden kemikler kirilicak bacagimi acarsam gibi kanala mi girdi acaba benim kurbaga

X