2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Bakarmısınız algı nekadar önemli ya bunu anlatıyorum anltyorm kaynanam dıyorkı sus sus deme oyle var dınde yok ya yok geleneksel de opup basıma koyucam ama toplumda dogru bılınen yanlıslar okdr cokki dogru olmadgnıda cahil bi insana ispatlamak deveye hendek atlatmaktan daha zor 😬

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-10-03-09-37-01.jpg
    Screenshot_2022-06-10-03-09-37-01.jpg
    105,4 KB · Görüntüleme: 77
Yok onlar var canım benimki cafe fln dediğim😃😃 gerçi herkesin yanında naaıl emzirirm bilmiyorum ama😂😂😂😂denerim

Ayyyy evettttt 😃😃 benim son 20😃😃 bi 20 günde toparlanmam dersek 40😃
Emzırme onlugun varsa heran heryerde emzırmek asırı kolay :) anladm ne demek ıstdgnıde ben zarurı seylerdn ornek verdm cıkınca carpılmıyoz yanı kesın bılgı :KK70:

Ahah aynı anda bakmısz ben bıryerrde sohbet olark dınledm bunu da baya once yok yanı geleneksel bısı o 40 gune okdr cok dını anlam yukluyorlarki cok sacma adet olark yap gec ona okeyım ama ne bılım abrtmamak lazım hersey dozunda guzel
Bende burda konuşmuştuk sanki öyle hatırlıyorum. Ay zaten eskilere baksak ohoooo 🤣

Yaa 🥺 bu derece oldugunu bılmıyordum bılsem daha once yazardm denk gelmıyoruz zannedıyordum ama haytta bazen hata yapa yapa öğrenıyoruz işte inanki normalde kimsenın etlisine sütlsne karışan biri degilim nasıl bir gaflettı bende bılmıyorum cidden canı gönülden söylüyosun unuttun gıttı dımı🙏🏻😔😊 kötü bir itamda da bulunmadım sadece benzıyor acaba sen gerckmsnn dıye sordum ama agzmn payınıda aldm yanı buda bana ders oldu
Tmm sıkma canını sorun yok:KK15:

Sende kontrole gidip yarış yapıldı heeee oluyor yani böyle şeyler, en azından bizim sezeryan olunca bi bekleme süresi olur alışma haber verme fln😃😃 senin nezman geliceğide belli değil bormal olunca😃😃😍😍
Brnim sezeryandı hateket etmiyor diye dra gittim hastaneye yonlendirdi hastanede de 4 saat icinde ameliyata alındım. Normalde sezeryanlar sabah olur kızım aksam 10 da dogdu🤣 Yani heran hersey olabilir🐍

Yaaaaa bu kızı gülerek dinliyorum artık⌚😃😂😂 hatta bi ara anlatıyodu ben burda takılıyodum abartmayı sallamayı seviyo biraz😂😂😂

Abartıyofur yaaa sanmıyorum okadar olduğunu amy dediği gibi popoya kadar yırtılmıştırda, bacağa kadar 😂😂biraz abartı geldi

Yaaaaa hiç sormaaaa bacağına kadar yırtılmış, artık gülüyorum bu kızı dinlerken, bi kerede şey demişti karnı yatay değilde sezeryanda birinin dikey kesip almışlar diye😂😂😂 ilginç doğum hikayeleri var kızda😂😂
Ayyy dikey kesip alma kısmında kahkaha attım😂😂🤣

Brnim sezeryandı hateket etmiyor diye dra gittim hastaneye yonlendirdi hastanede de 4 saat icinde ameliyata alındım. Normalde sezeryanlar sabah olur kızım aksam 10 da dogdu🤣 Yani heran hersey olabilir🐍
Kontrollere çantayla gidesim var😂😂😂 neyseki eve yakınnn😃😃😃
Ayyy dikey kesip alma kısmında kahkaha attım😂😂🤣
Yaaaa kız tam bomba😃😂😂😂😂
ben hafta kontrolune gidip oradan yemeğe gittim hep🤣 sonrada normal çıktım dışarıya. Biri subat biri mayıs doğumlu soğuk sıcak demedim yani😅
En güzeli yaaaaa eve hapsetmek kendini çok saçma😃😃🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Biz ev alma girişiminde bulunduk 🤦🏻‍♀️Yoksa iki yıl ücretsiz alırdım 😂Annem yan çizmiyor da sanırım kayınvalidem yan çizecek zaten tembel birazcık 😂dün konuştuk doktora gitmiş çıkmayan hastalığı kalmamış 😂şeker var dizlerime fizik tedavi dedi kışın iki ay ona gideceğim falan bi ton şey sıraladı 😂 aslında işime gelir de anneme çok yüklenmiş olacağım kayınvalidem gezmeye yemeğe bebek sevmeye gelip kendine hizmet ettirecek 😂😂😂😂 bakıcı bulmaya çalışcaz bakalım 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
valla bizim de sonumuz bakıcı gibi duruyor :) artık napıyım 1 yaşına kadar ben bakarım ,1 yaşından sonra 1 1,5 yıl bakıcı bakar .sonra da kreşe veririz .bizimkiler normalde kukumav kuşu gibi evde oturur ama niyeyse bir gezme sevdası çıkardılar .bakmazsa bakmasınlar ya :)

X