2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar yeni girebildim topiğe tam olarak. Malum gelen giden. Yorgunluk falan. Merak edenler kusura bakmasın..

Minnak bir kızım var şimdilik. Toparlayacak inşallah kısa zamanda 🤲🏻

2250gr. 42cm doğdu :nazar:
İlk etaptaki muayenesinden sonra yanımıza getirildi. Emzirdim ama zorlanıyor yoruluyor gibiydi..
Ciğerlerindeki sıvıyı atamamış solunumunu zorlamış. Küvezde. Takip edilecek birkaç gün. Akşam görmeye gittim. Durumu iyi ☺️

İkimiz de iyiyiz çok şükür. Allah hepinize zamanında sağlıklı doğumlar versin 💞
Hadi gözün aydın , Allah analı babalı büyütsün bir an önce kavuşun inşallah 🌸🌸

Kızlar yeni girebildim topiğe tam olarak. Malum gelen giden. Yorgunluk falan. Merak edenler kusura bakmasın..

İlk etaptaki muayenesinden sonra yanımıza getirildi. Emzirdim ama zorlanıyor yoruluyor gibiydi..
Ciğerlerindeki sıvıyı atamamış solunumunu zorlamış. Küvezde. Takip edilecek birkaç gün. Akşam görmeye gittim. Durumu iyi ☺️

Gözünaydın canım, Allah analı babalı buyutsun🥰❤️

Maşallah hoş gelmiş mini mini hanım. Çok da mini degil aslında kilosu da çok cok iyi. En kısa zamanda küvezden cıkıp annesinin kucagında uyusun bıdık. 😍

Son düzenleme:

Ahh canimmm gozun aydın Rabbım hayırlısıyla tez kavuştursun inşallah Allah analı babalı büyütsün 🤍🤍🤍

Zaten 2 senede o kadar çok yıprandım ki. Son iki olayda gittim karşılarına. Hayırdır siz neden benim hakkımda bunları dediniz ben size ne yaptım daha önce de yaptınız hep görmezden duymazdan geliyorum ama bizim huzurumuz kalmadı sizin yüzünüzden dedim sonra bağırış çağırış daha kötü oldu herşey. Şimdi sineye çektim dışardan güllük gülistanlık görünüyor ama tabi benim içim öyle değil.
Seni iyi anlıyorum ama sonuçta idare eden gene sen olmuşsun eşin de uzunca bir süre kabullenmez bilse de ailesinin haksız olduğunu malesef çok geç açılacak gözü.. Bebeği bahane edip gitme her hafta.. Eşin yokken tartışma eşini arkadan dolduruyorlar muhtemelen.. İletişimi sınırda tut her zaman bir müddet de böyle dene bakalım.. Eşin tamamen senin arkanda durup bir müddet burunlarını sürtmezse aynen devam ederler çünkü niyetleri iyi değil... Bizimkiler de böyleydi şu an konuşmuyoruz hiçbiriyle tabi 10 yıl oldu benim

Seni iyi anlıyorum ama sonuçta idare eden gene sen olmuşsun eşin de uzunca bir süre kabullenmez bilse de ailesinin haksız olduğunu malesef çok geç açılacak gözü.. Bebeği bahane edip gitme her hafta.. Eşin yokken tartışma eşini arkadan dolduruyorlar muhtemelen.. İletişimi sınırda tut her zaman bir müddet de böyle dene bakalım.. Eşin tamamen senin arkanda durup bir müddet burunlarını sürtmezse aynen devam ederler çünkü niyetleri iyi değil... Bizimkiler de böyleydi şu an konuşmuyoruz hiçbiriyle tabi 10 yıl oldu benim
Dün sinirlendiği mevzu da bu oldu zaten. Evlerinde iki köpek bir de kedi var şimdi sen bunları bahane eder bebeği bizden kaçırırsın gibi laflar ettiler. Sözde şakayla. Ama bu kadar laftan sözden sonra şaka olmadığına eminim.

Dün sinirlendiği mevzu da bu oldu zaten. Evlerinde iki köpek bir de kedi var şimdi sen bunları bahane eder bebeği bizden kaçırırsın gibi laflar ettiler. Sözde şakayla. Ama bu kadar laftan sözden sonra şaka olmadığına eminim.
Sen çalışıyor musun? Kayonpederinin attığı mesajı gördüm az önce bunlar hep boşanma sebebi eşin senin haklarını bilmiyor pek belki sen de bilmiyorsun instagramda hukuk sayfalarını takip et bir şey olunca bunlar yanlış diyebilmen lazım ki herkes anlasın haklarını iyi araştır yani.. Sürekli seni kışkıryıyorlar ki sen laf söyle o lafı da tartışmaya döndürüp seni kötü gelin yapmak istiyorlar galiba.. Malesef böyle insanlarla mutlu olmak zor..

W
Saka bile olsa komik değil bunlar tavır. Sürekli sanki arkalarından iş çeviriyorsun havaları var demek ki. Ayrıca gerçekten ilk zamanlar sürekli yasamiyorsa evcil hayvanlarla bir ortamda olması tavsiye edilmiyor.

Bunun örneğini çok görüyorum ben. Unv okurken haftada 1 telefonla o da denk gelirse konuşan ana oğullar evlenince değişime ugruyor. Evlenince kadin oğlunu kıskanıp aramaya sormaya başlıyor. Bu sevgiyi daha önce tadamamis oğlu da keyfini çıkarmaya çalışıyor, kendini değerli hissediyor falan. Sonra çiğnenen sınırlar evlilikleri zorluyor.
Sırf bu sebeple oğullarıma doyasıya sevgi vermek istiyorum. Hem yanlış evlilik yapmasınlar sevgi azlığından hem de ilerde bana bağımlı olmasınlar diye. Umarım birey olmayı başarırlar. Bence burada bilinçli annelere çok iş düşüyor.

Sen çalışıyor musun? Kayonpederinin attığı mesajı gördüm az önce bunlar hep boşanma sebebi eşin senin haklarını bilmiyor pek belki sen de bilmiyorsun instagramda hukuk sayfalarını takip et bir şey olunca bunlar yanlış diyebilmen lazım ki herkes anlasın haklarını iyi araştır yani.. Sürekli seni kışkıryıyorlar ki sen laf söyle o lafı da tartışmaya döndürüp seni kötü gelin yapmak istiyorlar galiba.. Malesef böyle insanlarla mutlu olmak zor..
Canım çalışıyorum ben cahil bi insan da değilim sadece eşim için sabrediyorum ama artık ona olan sevgim de yetmiyor sabretmeye. Eşimin bi kız arkadaşı var. Ailesinin birkaç laf sokmasına denk geldi Allah sana peygamber sabrı vermiş dedi 😂 dün de yine ses etmedim. Eşime sonradan boş boş konuşmasınlar dedim şimdi eşim bana küstü 😂 mutlu oluyorlar kaostan kavgadan. Kavgaları gürültüleri hiç eksik değil zaten evlerinde.

W

Saka bile olsa komik değil bunlar tavır. Sürekli sanki arkalarından iş çeviriyorsun havaları var demek ki. Ayrıca gerçekten ilk zamanlar sürekli yasamiyorsa evcil hayvanlarla bir ortamda olması tavsiye edilmiyor.
Bir de hakkaten tahrik oluyorum. Bunları duyunca çocuk yüzü gösteresim gelmiyor.

X