2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kuzum senin ikizlerden dolayı sezeryan olmayacak mı neden sürekli çatı muayenesi yapma kafasında doktorun

Bebeğin aşağı inmesi muhabbeti kanala girmesi demek canim benim günü geçmesine rağmen inmemisti kanala bize bakardı ultrasonda sapsik 😂
Evet canım ikizler sezerlan olacak..fakat açılmayı kontrol ediyor alttan..oda dün çok sancı yaptı bugün iyiyim. Karından baktı rahim ağzına bebeğin kafası olduğu için göremedi niyeyse 🙄

Ay benim eşim gelmis diyor ki bayramdan önceki hafta izin alalım ailemin yanına gidelim (dogum orda olacak bnm ) 27 hazirandan 18 temmuza kadar bi evin içinde dedim ne işim var bayramda gideriz yoruluyorum diyormuş um da ailesi bakarmış bana essek herif izin alayım ben bakayım demiyorda dedim gidemem kusura bakma erkekler neden bu kadar düz mantık ya
Seninki gene iyi diyor..benim eşimde doğum lap ikizlerle birlikte 12 saatlik yola çıkalım memlekete gidelim diyo..2 kilocuk çocuklarla şu sıcakta. Oralarda banyo beşik sorunlarına bişey olmaz diyo..😩bide büyük kızım var 3 çocukla milleti ğezicem bazen saçmalılor

Bir şekilde hep üzerimizdeler. Herşeye burun sokuyorlar ses etmiyorum içimde büyüyor. Sonra eşime söyleniyorum bizim aramız açılıyor. Yani iki senedir yaşadıklarımı anlatsam inanamazsınız. Bilmiyorum belki de ben ailemden böyle görmediğim için bana fazla geliyor.
Ses edin biraz içinize atmayın. 💐

Sezeryan olucam canım ben normal istemiyorum ortopedik sorunlarım var
Hmm anladim canim
Bez bende almadım bi o eksik kaldı mama emzik falan onlarıda aldımmı tamam
Bezi ben de almadım mama almicam gerek olursa esim hemen gider alir heryer eczane
Kız ben doğumları yazarım diye düşünüyodum buneeee grupdaki kimse listede yokmuş😂😂😂😂

İnşallah yanlış yazmamışımdır kimseyi yada eksik😍😍😍 gözden kaçırdığım olırsa yazar tekrar😃😍😍
Ahahaha millet bi kaç kere dedi yazılmadı kaldı öylece 🤭
Bende bir paket 40 adet olandan aldım bakarız sonra dediğin gibi
1 numarayı en az olandan almayı düşünüyorum bi paket de 2 numara alcam başka almam duruma göre alırım
Belediyenin verdiği çanta dün babam aldı
Mustela pişik kremi
Uni baby şampuan
5li hastane çıkışı
Bir tane penye battaniye
Bir tane alt açma
12 tane Molfix bez
Bi paket pamuk 😁😁😁
Ohaaaa hay masaallah koskoca başkent ankara da yok böyle paket
Arkadaşlar sizinde işthlarda azalma var mı sıcaklardan canım hiçbir şey istemiyor karnım acıkıyor ama canım yemek istemiyor ya herzamanki gibi sadece karpuz yada peynir ekmek domates başka bir şey yiyesim yok
Ben hep öyle yiyorum , sadece akşamları yemek yiyorum gün içinde sadece kahvaltılık
Bizim mhalledede durumlar böyle😃😃😃😃ilk okul mezuniyeti
Sen çok söveceksin çocuk doğunca 🤭
Kızlar bu aile durumları yüzünden canım aşırı sıkkın. Bana az dua eder misiniz? Cidden artık elimdem başka birşey gelmiyor.
Rabbim gönlüne ferahlık versin 🤲🏻❤️

Ooo 5 yıl yine mükemmel canım 🤣 benim 6.ayda babasının eşime attığı mesajı söyleyim sana. O insan kılıklı şeytan karına söyle diye başlayan bir mesaj. Benim hala görüşüyor konuşuyor olmam bile nimet değil mi ben mi abartıyorum bilmiyorum 😞 benim de iki abim var. Büyük abim evleneli 18 sene oldu babamdan abilerime ufacık bir dolduruş görmedim. Bir baba bunu çocuğuna nasıl yapar?
Bunu eşinize yazamamis olması lazım. Ya da eşiniz bu mesaja rağmen hala gorusmenizi talep ediyorsa o daha da sıkıntı. Dengeler çok kaçmış, hadsizlik ve seviyesizlik diz boyu. Gerçekten kolayliklar diliyorum size🍀 böyle insanlarla hiçbir şekilde gecinilmez

Bir şekilde hep üzerimizdeler. Herşeye burun sokuyorlar ses etmiyorum içimde büyüyor. Sonra eşime söyleniyorum bizim aramız açılıyor. Yani iki senedir yaşadıklarımı anlatsam inanamazsınız. Bilmiyorum belki de ben ailemden böyle görmediğim için bana fazla geliyor.
Ahanda ben stres içindeyim bıktım bugun sinirlendim aradım eşimi saydırdım eve gelme defol dedim bıktım ailesinden bk gibiler hala sinirim öfkem geçmiyor

Ay benim eşim gelmis diyor ki bayramdan önceki hafta izin alalım ailemin yanına gidelim (dogum orda olacak bnm ) 27 hazirandan 18 temmuza kadar bi evin içinde dedim ne işim var bayramda gideriz yoruluyorum diyormuş um da ailesi bakarmış bana essek herif izin alayım ben bakayım demiyorda dedim gidemem kusura bakma erkekler neden bu kadar düz mantık ya
Erkeklerin b.kundaki boncuğu aileleri evlenene kadar bulamiyor çünkü. Bunların hepsi evlenince kıymete biniyor. Bekarken aramayan sormayan gitmeyen gelmeyen adam evlenince karısıyla gitmeyi ailesine borç biliyor😐

Erkeklerin b.kundaki boncuğu aileleri evlenene kadar bulamiyor çünkü. Bunların hepsi evlenince kıymete biniyor. Bekarken aramayan sormayan gitmeyen gelmeyen adam evlenince karısıyla gitmeyi ailesine borç biliyor😐
Bir üst modeli var bide karısını ve çocukları yollayan:sopa:

Baskanım🤩
Yas 36
Ilk ve son gebelık
Sat 17 ekim
Beklenen dogum tarıhı 24temmuz
Ve ıstanbul 😊
yoncambenim yoncambenim
😍😍😍
yoncambenim yoncambenim tebriksler bro benmde dogum tarihine bir el at 08.07 olcak sat 01.10
💪🏻💪🏻
Sağol canım😍😍🫶🏻
yoncambenim yoncambenim canım bende listede yokum ekleyebilirmisin
Yaş 28
1. Çocuk
Ankara
Sat : 17.10.2021
Erkek bebiş :)
Ekliyoeum canım😍
yoncambenim yoncambenim benim bebiş kız listede yok 🤭 birde müsait olduğunda beklenen doğum tarihine göre sırala bence sırası geleni görürüz 🤭😂😂
Tamamdır yazıyım kızı😍 sanırım o listeyi yapamam çünkü hepsini silmem gerekiyor sanırım onu düzeltemeye bilirim ger😂😂😂korkarım
yoncambenim yoncambenim canım benim de eksik kalmış. 18.20.21 sat cinsiyeti erkek
Tamamdır yazıyım😍🌸
Evet canım ..
Geçmiş mesajları takip edemiyorum ben mesela ,
Tabloya bakınca böyle bi detay olsa hiç fena olmaz ama sen bilirsin
Bakıyım olmadı doğum haftalarınıda yazarım💪🏻
Sen çok söveceksin çocuk doğunca 🤭
En azından listeye yazıyım eksikler şimdide, çocuk doğunca zaten doğanları Doğdu diye güncellicem okadar😂😂

Ahhh ahhh anlıyorum seni canım benim kesebiliyorsan tamamen ilişkini kes onlarla dicem ama eşler olmasa bide arada onları ayrı takarsın eşinle aran açılacak diye ayrı herşey sorun oluyo bazen 🤷‍♂️

Morkahve Morkahve Evrimn Evrimn cgdm5525 cgdm5525 çok teşekkür ederim kızlar. Diyetle hallolur umarım. Benim annemde gebelik şekeri hep vardı. O yüzden çok sıkıntı yaşadı. Biraz tırstım. Neyse dikkat eserim gediğine içtiğime. Umarım sıkıntı yaşamam. 🙏🌸

Ben şimdi şeker takibi yaparken diyetli mi yapmam lazım yoksa günlük beslendiğim gibi mi beslenmem lazım?

Morkahve Morkahve Evrimn Evrimn cgdm5525 cgdm5525 çok teşekkür ederim kızlar. Diyetle hallolur umarım. Benim annemde gebelik şekeri hep vardı. O yüzden çok sıkıntı yaşadı. Biraz tırstım. Neyse dikkat eserim gediğine içtiğime. Umarım sıkıntı yaşamam. 🙏🌸

Ben şimdi şeker takibi yaparken diyetli mi yapmam lazım yoksa günlük beslendiğim gibi mi beslenmem lazım?
Takip edip şeker var mı gotmek istiyorsan normal beslendigin gibi yapmalısın. (İstersen 1 hafta takip yap sonra diyete basla)

Yok takibe gerek yok şekerim her türlü dengede kalsın dersen diyeti uygula.

Ama her türlü çok yüksek değil günlük herkesin zaman zaman böyle çıkabilir.

X