2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273

Çok iyi biliyorum o psikolojiyi. Bir an doktor yatış deyince hayır ya bugün gitsem sonra gelsem, bir hafta daha geçse enfeksiyon olur mu falan dedim doktora

Sonra eşime haber vermek için dışarı çıktım koridorda gittim geldim baya. Şimdi doktora cevap vermeden gitsem mi diye düşündüm. Sanki doktor arkamdan gelip ısrar edecek

Coraspirini ben de 35 de keseceğim canım son 3 ay önerilmiyor zaten bebekte kalp rahatsızlığı yapiyormus . Ama igneye devam . İki hafta sonra kontrol de dr um ile bu durumu konuşacağım iğne kullanirken normal doğum yapabilir miyim diye ben perinatoloji ye gittiğimde 04 luk iğnenin hiç bir ağır etkisi olmadığını gayet normal doğum yapabileceğimi sezeryan şartı ile alakası olmadığını söylemişti

kişiden kişiye değişiyor demek ki.Doktorumuza güvenmekten başka çaremiz yok
benim de şuan belli değil normal mi sezaryen mi?37 de bırakıcam ama ya o zamnalarda gelirse bebeek diye düşünmeden de edemiyorum.
İnşallah sağ salim kucağımıza alalım bebişleri,gerisi teferruat

Kim o ? Kafasına gore nasıl geldi ki?
Ayy kimseydi şu durumda çekebileceğimi sanmıyorum.
Eşimin erkek kardeşi. Bir de evi var burda. Diğer abisi ile kalıyordu. 28 yaşında koca adam ve resmen deli oluyorum ben. Aylardır bu şekilde. Arada gidip tekrar kafasına göre geri geliyor. Daha önce bir aydan fazla kaldı, bir hafta gitti sonra tekrar geldi. Bu kez 20 gün kaldı. Bir hafta tekrar gitti yine geldi. Şimdi de 10 gündür bizde ve gitmeye yine niyeti yok. Eşim bir kez konuştu, kafası basmıyor sanırım. Evin en küçüğü ve kendini bebek sanıyor. Bir de avukat ve hala bir yerde iş bulamadı. Kendine bahaneler üretip duruyor. Ben bunu evden nasıl gönderebilirim?

Dün gece rüyamda eşimle onun duyabileceği sesle konuşup gitmesini istediğimi söyledim. Eşim de yüksek sesle “evet ama anlamıyor işte” diyor. Kaynım bunu duyuyor yine de gitmiyordu. Artık rüyalarımda da çözüm üretmeye başladım. Ne yapacağım bilmiyorum. Şu an yatak odasında hapis halde bir şeyler atıştırıyorum, şaka gibi. Kendi evimde hapsedildim resmen. Çözümü olan varsa valla çok minnettar olurum.

Sen sadece hap mı kullanıyorsun canım yoksa igne de kullaniyor musun?

aaaaaa bunlar içinde 5binse çok iyi

Eşin söyleşin karnı burnu kadının yanında ne işi var alınırsa alınsın hava sıcak olunca uzun bi tşötle duruyorum evde daralıp banyoya atıyorum kendimi her türlü hali var insanın alınmayı bilen adam gelip kalmaz zaten abisi yokken hele gece ne işi var bide Onamı bakacaksın yeri geliyor yemek yapacak halimiz olmuyor kayınvaliden yokmu kadın kadının halinden anlasın yahu ne saçmalık

Banada coraspin i bıraktırıp iğneye döndürdü geçen hafta iğne daha hafif dedi
Bana da perinatoloji 04 luk iğnenin öyle ağır bir tarafı yok demişti ama haftaya dr um ile konuşmam bu normal doğum olayini bakalım o ne diyecek. Peki canım senin normal doğum mu olacak sezeryan mi ??? Bir de doğumdan sonra da kullanacak misin?

yani evi varsa, artık evine git diyebilirsin .Açık ve net
Niye kendini yoruyosun ki.
kayınvalidene söyle ya da,o anlatsın oğluna

Benim sezeryan olacak serklajım var doğum sonrası kısmını henüz konuşmadık kullananlar varmış okumuştum bende buradaki topiklerde

Aslında eşin diyeceği şey net ve alınacak bir durumluk bile değil

" gökkuşağı baya ağırlaştı biliyorsun, evde rahat sekilde dolaşması, oturup kalkması gerekiyor. Ama rahat edemiyor senden dolayı" Demesi gerek.
Ki bu yalan değil.
Eşin farkında degil mi aşırı strese girdiğinin?
Bence iş eşinde biter canim.

Direkt kavga edecek esin .araya küskünlük girmeden bu iş çözülemez.Adama demekki iyilikle söylemek yaramıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…