2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Benim keşke 22 si olsa güzel tarih 22.06.2022
Ama sen arada kalmasın diye istemiyosun 😂😂
Aman bişi olmaz bendr 22 temmuz doğumluyum aradayım bişi olmuyo😂😂
Bende 22 de dogursam kombo yaparim kizimla ayni gün olur.🤣

22.06.2020
22.06.2022
Duyanlar helal olsun nasil denk getirdiniz falan muhabbeti doner😝

Kızlar 3gündür düğündeydim fena yoruldum. Afedersiniz totom batıyor artık belimde çok ağrıyor. Yorgunluktan olmuştur değil mi 😣
Uzun saatler sandalye tepesinde oturmak zorunda kaldım hep. Doktorumada yazsam mı sizce? Bebekte aşırı hareketli hala ama bu kuyruk sokumumdaki batmada korkuttu beni biraz

Sezeryan düşünseydin bıle doktorun aşağı yukarı hafta hesabı yapardı canim. Cunku daha zamanın var senin.
Evet grubun en sonlarındayım ama en azından ortalama bir tarih olsaydı, 1 haftalık bir aralık bile olur hazırlıklarımı ona göre yapardım. Ama sizden gaz aldım cuma günü hastane çantamı hazırladım 💪

Ne bileyim hiç sevmiyorum probiyotikleri 🙈 yoğurt yesem sadece olmaz mı ki
Çok geçmiş olsun 🥰 Bende çok sevmiyorum ama kızımda çok fazla ishal oluyordum demir hapları hep ishal etmişti ve uzun sürüyordu mecburen probiyotik kullanıyordum yoğurt çok fazla etki etmiyordu sıvı kaybı çok fazla artmasin bir tane probiyotik alıyordum hemen geçiyordu doktoruna danışıp alabilirsin

Enteresan bir burç davası var .
Doktor verdiği tarihe baktı " sen yengeç mi istiyorsun?" Dedi.

Ben - " 2 burç arasında kalsın istemiyorum 21 i de olur sadece ikisinden biri olsun dedim. "

Doktor - yengeç olsun yengeç, dedi 😀sana faydası dokunsun.ısıne yarasın .

Siz yengeç mısınız ?dedim. Evet dedi :KK53:

23 üne kadar durursa benim için fark etmiyor dedim.
Durur "dedi.bakalım

Diyologa bak ya :KK53:
benimki de dedi ki hangi saati istiyorsun yükseleni hangi burç olsun dedi. bakın burç önemli,yükselen de önemli :)

Evet grubun en sonlarındayım ama en azından ortalama bir tarih olsaydı, 1 haftalık bir aralık bile olur hazırlıklarımı ona göre yapardım. Ama sizden gaz aldım cuma günü hastane çantamı hazırladım 💪
Canım
Normal doğum düşünüyorsan doktor tarih veremez zaten buna :)

Çantanı hazırlamakla iyi yapmışsın.

Ben daha hazırlamadım 😀

Benim mesela çocuk önde doktora dedim hani önde olduğu için erken alma muhabbeti olurmu, hayır onunla alakası yok dedi, sezeryan günlerini zaten hertürlü 2 hafta önceye veriyolar 😍
Yaa bana tam günde vermedi, bebeğin durumuna göre bakıcaz dedi. Sadece normal doğuramazsın dedi. Acaba sancımı falan mı bekliycek 😳😳

Sayfaları okuyamadım ben de kontrole geldim bekliyorum..

Sen girdin mi muayeneye? Neymiş durum?
Şimdi çıktım canım. Sancı filan çıkmadı 🙈 çok şükür rahim uzunluğu normal her şey normal. Bir doğum belirtisi yok. İshal kaynaklı olduguna kanat getirdi. Serum takayım dedi. İstemedim. Bol su iç ev yoğurdu ye dedi.

Bunu hastane çantasına koysam mı ki işe yararmı🤷🏼‍♀️🤷🏼‍♀️

Eklentiler

• 6F092BA3-BCC3-40E4-A166-C161AC90FC03.jpeg
    6F092BA3-BCC3-40E4-A166-C161AC90FC03.jpeg
    85,5 KB · Görüntüleme: 58
Bunlar niye gün vermiyoki yani 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️ Ver işte 38 haftalıkken o haftaya gün ne olucakki
Evet bide her şeyin hazır olsun falanda dedi korktumda biraz erken gelme ihtimali var diye. Normal doğum sancısındanda korkuyorum zaten sancım gelmeden doğurayım istiyorum 🙄😣😣

X