2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Avrasya hast sınde arkadasım dogum yaptı 2 ay once.Sezeryan tarıhınde gıttı.Oglen 4 e kadar ac susuz bekletmısler cok yogunmus cok sınır olmustu.
Ay bukadar para alip bide yogunluk olusturup ihmal ediyorlsa sknti yani birde ben butun hastanelere sikayet vardan bakiyorum acik ara kotu olan belli ediyor kendini misal benm suan gittigim hastanede 4 sene once ben aşırı otesi memnun kaldm ikinciyede ayni yeri tercih ettim yinede ne yasayacagmi kestiremiyorum sikayet varda benim hastanem hakkindada sikayet vardi tamamen nasip galiba nereye giderseniz gidin iyi gecirme ihtimali ile kötü gecirme ihtimali %50 sanirim oyuzden taaa. En bastan belli dua ediyorum butun arkadslarimi ve icinde benide rabbim iyi insanlar iyi doktorlarla karsilastrsn

Hala annemlere yakin bir hastane bulablrm diye arstrma icindeym ama yok elimdekinden daha iysini bulamiyorum heleki bazi hastaneler tamamen ticaret haneye dönüşmüş sikayetleri okuyunca aklm duruyor hani bir tane olsa olmustr aksilik dersn ama bir hastne de bebeklere ozellikle skntisi var diyip daha cok masraf cikarablmek icin sorunu olmayan bebekelre gereksiz tahliller mudehaleler yapildigini okumustum ve o hastne adı altnda bu sekilde birsuru yorum vardi odkr cok hastane arstrdmki hangisi oldugu aklma gelse onuda yazacgm oyuzden cok dikkatli hastane secmemiz lazim :KK43:

Az kaldı heycanla bekliyorum istedigim 23 haziran buraya yaziyorum totem olsun 🤪😁 ama önemli olan benim istedigim degil doktorun uygun olan tarihe vermesi doktorda 27-28 ne verecek gibi hissediyorum ...:) Buraya tarih alirsamda aldim yazicam dogurduktan sonraa bittiiiiiieeee diye bi foto atarim buraya tatli kislarrrrr 😄😄😄 ay kizim bilse 9 ayi gecirdigi kaç tane teyzesi kaç tane 9 ay içerde yattiği koğuş arkadasi var burda 🥰😁
23 haziran bizim tarihe göre erken oluyo baya benimde 12 haziran ya 😃
Hafta başı olsun diye 27dedim ona bile izin vermedi benimki 😃😃😍😍😍 ahhh yer teyzeleri onu😍😍🌸

Genel anestezi olursan uzun süre gelemeyeceğin için beslemeleri gerekicek, eğer beslemezlerse çok ağlar falan uzun bir süre alıyor ayilman dolayısıyla kesin annende kayınvaliden de alır kucağına kendini buna hazırlasan iyi edersin.

Ama eğer spinal yada epidural olursan 15/20daklka demeden anne de geliyor ee öyle olunca ebe koyuyor bebeği beşiğe getiriyor kimse çok ellemesin kucağına almasın diye bile tembihliyor. Bebek ağlamadan sende geliyorsun zaten.

Şahit olduğum bir çok doğum bu şekilde oldu 🤷🏼‍♀️
Yok ilk ellerine verdiklerinle bebekle ilk karşılaşmalarında kardeşim o anı çekicek diye eşim kucağına alsın istiyorum , zaten normaldede ilk baba almalı bence 🌸
Ama benin annemde kv bu anı bozarlar korkum var bebeği sen taşıyamassın diyip direk alırlar diye 😃😃
Yoksa içerde alsınlar odada o sorun değil ben gelene kadar , 😍🌸

X