2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Çok teşekkür ederim canım link için Trendyolda da bu var canım bu tarz mı iyi okur yoksa kapsız mı iyi olur diye arada kalmıştım olmaZsa ikisinde de alıp denemek 😊 Penti Hamile Emzirme Racerback Cotton Bralet Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL
Bende annesinin herşeyi diye rastgele buldugım bir siteden aldım hem hastane çıkışı zıbın vs hemde emzirme sütyeni baya baya uygundu 22 TL😁
Nasıl gelir güvenemedim 2 tane aldım ama aldığım herşey ucuz olmasına rağmen aşırı kaliteli geldi

Benim doktor da açık konuşucam artık şekerin bebeğe bir zarar vermez ama sen tam olarak bırakma yine dedi. Haftada iki gün dondurma ye dedi 😂 haftada iki gün neye kime yeterse 🥹 dondurma tarlı bile değil ayrıca
Benim doktor da dün şekerim biraz yüksek çıktı deyince hemen dahiliye ye git. Zeynep hanım bir görsün. Yahu bebe tam haftasında önde filan gitmiyor. Şurada doğuma kalmış 23 gün. :KK12:

Kızlar a101 den aldım

Eklentiler

• 8AD4CD7F-3777-4314-A127-B364FC827278.jpeg
    8AD4CD7F-3777-4314-A127-B364FC827278.jpeg
    141,7 KB · Görüntüleme: 63
Gercekten bu ay birden kilo almaya basladim 2 haftada 2 kilo almisim👀

Toplam alinan kilo 14 :confused:
2 kilo daha alma hakkim var 16 ,17 civari dogumhaneye girerim geride hepsini verip cikarimm deeermisim🤣
Amin amin inş ilk 10 12 kg çok hızlı gidiyor doğumdan sonra 1 hafta 10 gün
Üzerine almazsam bende cabuk vercem diye düşünüyorum
Şimdi girmiyorum havuza ama doğum sonrası sezeryan yerim iyileşir iyileşmez yüzmeye başlıycam özel yüzme hocamla (eşim)😂😂😂

BBenimki laf arasında 23 haziran anladı . 23 mü istiyorsun dedi.

21 haziranı isteyeceğim sanirim:)
Tam 2 hafta öncesi oluyor
22 yap 22.06.2022 olsun😅 bende 22.07.2022 istiyorum hem de cumaya gelirse çok iyi olacak eşimin yanımda olabilmesi için ama devlet kafana göre tarih vermiyor bakıcaz bakalım. Bu arada sen haziran anası oluyosun git o gruba😂😂😂

Bende annesinin herşeyi diye rastgele buldugım bir siteden aldım hem hastane çıkışı zıbın vs hemde emzirme sütyeni baya baya uygundu 22 TL😁
Nasıl gelir güvenemedim 2 tane aldım ama aldığım herşey ucuz olmasına rağmen aşırı kaliteli geldi
Hemen bakayım bende canım 😀

ilk defa duydum canım,peki herhangi bir risk vs var mı?
Doktor bunu nasıl anladı ve açıkladı?

fbtl fbtl
Normalde gebelik sonunda yaşlanması normal diye biliyorum. 35 ve sonrasında yani. Ama tabi doktor daha iyi bilir.

blanco blanco

Yani bu durum kendiliğinden oluşuyor .
Eğer sigara ,ileri yaş faktörü yoksa risk bi tık az . İndirgeyen yol ise kan sulandırıcı .
Bi nevi plesanta bebeği beslemede tembellik yapma olgusu oluyor .

Olası kötü senaryolar ise fena ..
Erken doğum
Ölü doğum
Gelişim geriliği

Normal şartlarda son haftalarda görülebilen bişey fakat 32 gibi bi hafta erken sayılıyor ..
36’dan sonrası olabilir denecekken hafta öndeyse sıkı takip gerekiyor .
Yani pek tadım yok ☹️

Son düzenleme:
Doyuma ulasma yok onda. Ama bir şişiriyor
Patlayacak gibi oluyorum. Bari gündüz yiyeyim de akdam rahatsız olmayayım dedım😂
Yaaa yanlız olmadığımı bilmek nasıl güzel bende sorun yok demi biliyorum çatlıycam sonrasında ama duramıyorum bende yatmaya yakın yememeye dikkat ediyorum yoksa yatakta ters dönmüş kaplumbağa gibi oluyorum 😂😂😂😂

X