2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Peki kızlar şimdi bir soru size ben 4 kilo vermişim 🤔 Bi tırstım. Biliyorsunuz bangır bangır kilo aldım falan acaba ödem vardı o mu biraz gitti diye düşündüm ama 4 kilo ne ödemi olacak
Ne kadar sürede verdin 4 kilo?
Hahahha anlarım bennn🤣🤣 bende de aynı yerde var anka kuşu 😬😬
Ben çok seviyorum ya birkaç tane daha var da emzirme bitsin yine istiyorum 🤭😂

Ne kadar sürede verdin 4 kilo?

Ben çok seviyorum ya birkaç tane daha var da emzirme bitsin yine istiyorum 🤭😂
Ya emin değilim. Salmıştım son zamanlar pek çıkmadım ama son 3 haftada belki, havaların ısınması, yoğun ev hazırlıkları ve temizlikler ile geçen günler, terrible four kızım etken olmuş olabilir neyse ki bebişin maşallahı var 🥰

Ben kızımda da son 5 hafta hiç girmemiştik ultrasona sadece nts, ki 42 de doğdu düşün.
Şimdi düşünüyorum da kaka yapsa falan anlayamayabilirdik
Anlardınız amerikada da girilmiyor. Eğer strese girse zaten yapar ama o zamanda hareket azalır zaten bakarlar. Yani biraz doktor ve annenin dikkati etken.

Kızlar emzirme sütyeni henüz almadım önerdiğiniz markalar var mı daha önce kullanan arkadaşlar fikir verebilir mi sıcaklarda da sıkmayan rahat birşey önerirseniz sevinirim
Ben pentiden bir sütyen aldım. Bugün elime ulaştı beğendim ama baya büyük geldi. Aslında penye ama içi dolgulu basit penyeler gibi durmuyor. Fiyatı da uygun geldi bana. Ama uygulamada filan arayınca çıkmıyor. bir amme hizmeti yapıp linkini atıyorum. :) Ben bunu iade edip yenisini alıcam.

Son düzenleme:
Ben pentiden bir sütyen aldım. Bugün elime ulaştı beğendim ama baya büyük geldi. Aslında penye ama içi dolgulu basit penyeler gibi durmuyor. Fiyatı da uygun geldi bana. Ama uygulamada filan arayınca çıkmıyor. bir amme hizmeti yapıp linkini atıyorum. :) Ben bunu iade edip yenisini alıcam.
Ooo reis hosgeldinn😂

Anlardınız amerikada da girilmiyor. Eğer strese girse zaten yapar ama o zamanda hareket azalır zaten bakarlar. Yani biraz doktor ve annenin dikkati etken.
Evet bende mutluydum bu durumdan zaten. Son zamanlar ultrasona fazla maruz kalan bebekler o radyasyondan bayılıyomuş 🤷🏼‍♀️

son girişlerinin tadını çıkar dedi, zaten artık ultrasonların hiç bir anlamı yok hiç bir yerini göremiyorum, doğum pozisyonunda çok uzun süredir kafa aşağıda sırt dönük öyle olunca hiç anlaşılmıyordu.. Yüzünü en son ne zaman gördüm unuttum

Eklentiler

• Screenshot_20220602-154530_Samsung Internet.jpg
    Screenshot_20220602-154530_Samsung Internet.jpg
    78,1 KB · Görüntüleme: 61
X