2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ayy avrupa anadoludan daha pahaliymis ya burda dogurur oraya gelirim ozmn anama 😂😂 benim gittigim yerde zorunlu sezeryan 3200 istege bagli 4 bin ve her konuda cok memnun kaldm ben ilk dogumda hijyen hizmet bebek hemsireleri. Doktor bir tane memnun kalmadgm birsey olmadi
SevimliKedii SevimliKedii kız çam sakura yorumlarina bakayim dedim şikayet varda aşağılara indikce devlet hastanesi fobim artti bu gidisle benim hastane 20 binde alsa kredi cekip gidecem heralde yok annneeem develtler niye boyle :KK43: Allahim devlette dogurmak zorunda olan arkadaslarmi. İyi kisilerle karsilastirsin insAllah cicek gbi dogum yapin bi avazda kurtulup evinize dönün amiiiiiin 🤲🏼
Senin hastanenin fiyatı çok iyimis ama 😅bence hiç kiprasma yerinden azmis zaten.surda muayene ye gtcek yer bulamadım valla renkli ultrason veriyormusunuz diyorum salak salak cevap veriyolar bana uyuz oldum iptal ettim randevumuda yarınki 😒yok radyoloji de varmış orayada randevu almam lazımmış kadın doğum doktorunun istemesi lazımmış gerekli görmesi lazımmış renkli ultrasonu ulen sadece renkli görüntü istiyorum yaa sanki pireyle deve anasını satayım 🥴istemiyorum görüntüde biseyde sinir oldum.vardir muhakak canım memnun olmayan şans işte.

:oha:
Ya ben de aldım mesela eskiden ayda 1 alıyorduysam son iki ayda 1.5 falan oldu da aşırı bir alım yaşamadım henüz
Sanmıyorum da ama ya çünkü ekmek hamur işi vs o düzenimi bozmadım onları yemiyorum
Yemeklerim yine sebze sabah da aynı sekil bol söğüş ve yumurta yiyorum
E yaz geldi yaz meyvesi yiyoruz napalım yani :KK53:
Aldıklarımızın çoğu ödem olur bence
Artık ne olacaksa olsun da hadi doğuralım 🥺 valla çok sıkıldım daraldım ve bunaldımm 🥺 şöyle 37+ larda gelse ne oluur
doğal sütlü bi dondurma ise tabiki de tatlı değildir:)
benim endokrin doktorum daha da dikkatli ol dedi,bu arada ben insülin kullanıyorumm
Aaa bilmiyordum canım benim o kadar yüksek değil o yüzden doğrudur doktorun dediyse

Kızlar şimdi size bir soru; benim bazı günler artık baya ağrılı geçiyor. Yani belden regl ağrısı gibi yaşıyorum sizde de öyle mi? Kasılmam fln yok ama bence. Bir de vajinada iğne batmaları yaşıyorum. Böyle bildiğiniz yürüdükçe batıyor birşeyler. Acı şeklinde

Kızlar şimdi size bir soru; benim bazı günler artık baya ağrılı geçiyor. Yani belden regl ağrısı gibi yaşıyorum sizde de öyle mi? Kasılmam fln yok ama bence. Bir de vajinada iğne batmaları yaşıyorum. Böyle bildiğiniz yürüdükçe batıyor birşeyler. Acı şeklinde
Artık dogurana kadar bu tarz agrılar cok normal. Bebekler buyudu ve dondukleri icin vajinada baskı batma agrılar yasamamız cok normal sabır cekip devam edecez:KK53:

Benimde öyle aynısı bazende kasilıyor mesela vajinam. Yürüyemeyecek kadar üstelik 😑

Sürekli düzenli değilse bu zmnlarda normal bence rahatsız ettiği zaman dr.unun haberi olsun bence

X