2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Konuyu ben actıgım için üstüme alınıyorum konu ne ara dine yada kanamaya geldi anlamıyorum !! Kanatana kadr yıkanma nerden cıktı arkds ya insan gbi bir soru sordum doktor gebelikte vajinal dus yapma dedi sizce ne kullanmalıyım kopuklemeden rahat edemiyorum dedim bukdr Basit köpüksüz temizlenınce sadece su tutup gecmek kdar temiz olmuyormus gbi geliyor !!! Siz tahret alırken köpüklüyorsunuz herladeki duşta ihtiyac kalmıyor anlayamıyorum bu topikte bastan belli varım burda hertrlü soruya saygı cercevesi icinde cevap veriyor herks sizin bu uslübünüz nedir namaz kılmıyorum tahrette almıyorum yani ben vajinal dus sordugum için burdan bunumu cıkardınız sinirden ne yazacagımı sasırdım ya hele şu sondaki cümleniz beni benden aldı hayret birşeyy aşağılamaya flanmı çalıştınız aklınızca yazık !!
Canım sen bütün yorumları okumamışsun.
Bir arkadaş neden zararlı olduğunu anlatmıştı.
Kanatıyor falan demişti.
Başka arkadaş sabun yorumu yaptı.
Benim yorumumun senle alakası yok bile.
Hakkını helal et.
Konuyu sen açtığın için tabi üstüne aldın.
Siz bir anne olarak aşağılama kelimesini nasıl kullandınız. Ben değil burda kimse ne sizi aşağıladı neden kimsenin öyle bir niyeti.
Hassasız hamilelikten dolayı ama hepimiz senin gibiyiz.
Bu kadar alınacak uzun uzun yazacak birşey yok bence.
Birşey sordunuz değişik farklı yorumlarda gelebilir Di ve belki rahatsız olabilir siniz.
Ama Allah aşkına bana çatmayın rica ediyorum bende hassas dönendeyim.
Yanlış anladınız biraz alınganlık yapmışsınız ama beni benden aldı demişsiniz sizi sizden bu kadar alacak ne oldu.
İnşAllah güzel bir hamilelik geçirirsiniz ve geçmiş olsun...

Canım sen bütün yorumları okumamışsun.
Bir arkadaş neden zararlı olduğunu anlatmıştı.
Kanatıyor falan demişti.
Başka arkadaş sabun yorumu yaptı.
Benim yorumumun senle alakası yok bile.
Hakkını helal et.
Konuyu sen açtığın için tabi üstüne aldın.
Siz bir anne olarak aşağılama kelimesini nasıl kullandınız. Ben değil burda kimse ne sizi aşağıladı neden kimsenin öyle bir niyeti.
Hassasız hamilelikten dolayı ama hepimiz senin gibiyiz.
Bu kadar alınacak uzun uzun yazacak birşey yok bence.
Birşey sordunuz değişik farklı yorumlarda gelebilir Di ve belki rahatsız olabilir siniz.
Ama Allah aşkına bana çatmayın rica ediyorum bende hassas dönendeyim.
Yanlış anladınız biraz alınganlık yapmışsınız ama beni benden aldı demişsiniz sizi sizden bu kadar alacak ne oldu.
İnşAllah güzel bir hamilelik geçirirsiniz ve geçmiş olsun...
Neyse sakız gibi uzatmayalım sizde inşAllah güzel bir hamilelik geçirirsizin hayırlı geceler..

Bende bi özele bi devlete gidiyorum canım bende devletteki doktorumdan çok memnunum hamile kalmadan öncede ona giderdim hep muayeneye. Şimdilik devletteki doktorumla devam etmeyi düşünüyorum
Yaa, bende bir kez gittim ama çok çok sevdim. Doğum aklımı kurcalamasa asla düşünmeyeceğim ama, doğum konforauz olur mu endişesi oluyor

Bende devlete gidiyorum 30 haftaya kadar giderim seviyorum doktorumu ekranı bana döndürüp anlatıyor ve her gittiğimde fotoda verir arada özele giderim ama dogumu özelde yaparım eger eşim içime sinen bir doktor bulursa devlette belki onada giderim ilk dogumun da 2 haftada bir giderdim heves ederdim bu ikinci de hiç gidesim yok 8 12 16 20.haftalarda gider sonrada ayda bir gidecegim insallah ilk dogumum gibi rahat geçer hersey
Anladım canım, 2 haftada bir zaten bebişleri için önerilmiyor, ultrason miniklerimize zarar veriyormuş, iyi düşinmüşsün bunda normal seyirde giderek. Yurtdışı da 9 ayda 3 kez kontrol var düşün ☺️

Bir arkadaşım Eylül ayında özelde doğum yaptı. Doğumda bebek su yuttuuğu için yoğun bakıma aldılar. Buraya kadar sıkıntı yok, çoğu bebekte olabiliyor. Ama sonrasında bebekten birkaç gün düzgün haber alamadılar. Zar zor bir yoğun bakım hemşiresine ulaştık da bilgi aldık. İlk bir hafta anne sütü istemediler, niye istemediniz deyince, gerekli durumda mama veriyor dediler, falan filan... ben çok sinirlendim bu hastane mantığına. Ama tabi her devlet hastanesi böyle olacak diye bir kural yok.
İnanmıyorum bunlar devlette mi oldu? Korkunç ya!

Çevremde doğum için özele gidip memnun kalan da var kalmayan da aynı şekilde devlet hastanesine de gidip çok memnun kalan da var kalmayan da :KK23:Anlayacağınız şans işi biraz paranızla rezil de olabilirsiniz vezir de yada devlette bedavadan rezil yada vezir olursunuz :KK70: ben cidden bu hamilelik sürecinde o aradığı mükemmel doktoru bulup doğumunu prensesler gibi yapanlara imreniyorum 🤪🥰
Of evet ya! Bilmiyorum aklım çok karışık 🤢

Merhaba hepinize günaydın yaklaşık bir haftadır vajinal kaşıntıyla savaşıyorum inanılmaz derecede bir kaşıntı var gece uykumdan uyandırıyor resmen ve naparsam yapayım geçmiyor bunu yaşayan varmı öneriniz varmı yarın doktor randevum var enfeksiyon galiba baktircam ama beni yarına kadar idare edicem bişey gerek

Merhaba hepinize günaydın yaklaşık bir haftadır vajinal kaşıntıyla savaşıyorum inanılmaz derecede bir kaşıntı var gece uykumdan uyandırıyor resmen ve naparsam yapayım geçmiyor bunu yaşayan varmı öneriniz varmı yarın doktor randevum var enfeksiyon galiba baktircam ama beni yarına kadar idare edicem bişey gerek
Merhaba, hamileliğin ilk haftalarında maalesef oluyor bende çok sıkıntı yaşamıştım.Doktorum travazol krem yazmıştı.Sık çamaşır değişimi birde bol su içmek faydalı oluyor.

Merhaba, hamileliğin ilk haftalarında maalesef oluyor bende çok sıkıntı yaşamıştım.Doktorum travazol krem yazmıştı.Sık çamaşır değişimi birde bol su içmek faydalı oluyor.
Travazol krem benm normaldede çok kullandığım bir krem kullansam zararı olur mu diye düşünüyordum

Gunaydin bir cogunuz kalp atislarini bile duymaya baslamis🥰 Ben daha dra bile gitmedim haftaya aldim randevu, hakkimizda hayirlisi olsun insallah🤰🏼

Sizinle benim beklenen doğum tarihi aynı gözüküyor son adet tarihiniz ne zamandı acaba? Benim 16 Ekim, tahminimce 31 ekimde yumurtladım. Bugün 5+2 dedi doktor. Kese gördük ama bebek göremedik. Normal dedi ama 3 sene önce de kese görmüştük sonra olumsuz sonuçlandı diye o kadar tedirginim ki. Neden bebek göremedik neden kalp atışı göremedik diye içim daraldı da daraldı 😔😔
Benim sat 7 ekimdir ama ben ovulasyon takibi yapıyordum 30 ekimde pik gördüm 31 ekimde çatlama oldu. Benim hesabımla doktorun hesabı aynı cıktı zaten .

X