2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Kızlar günaydın tatlı annelerBi sorum olacak acayip sinir stres içindeyim sürekli eşimi tersliyorum sonra pişman oluyorum ama kalbi kırılıyor Bi kere hormonlar dan kaynaklı biliyorum ama elimde değil ben bu durumla nasıl başa çıkıcam bilmiyorum ne yapmam gerekiyor acaba psikiyatri den yardımmı alsam acaba

Günaydın canımm...

Bende henüz bir şey başlamadı ama başlarsa da eminim aynı duyguları yaşardım seninle. Kalp kırmak en sevmediğim şey ama hormonlar ele geçirince yapacak bir şey olmayabiliyor. Bence dua et, biraz kafa dağıtacak şeyler yap, bir diziye başla, kitap oku, yoga yap. Psikiyatri son çare olsun derim, o seanslar adamı iyice sersem ediyor. Ancak Allah korusun içinden kötü şeyler yapmak gelirse, düşüncelerinin seni yanlışlığa sevk ettiğini hissedersen hiç düşünmeden doktora git tabi ki. Allah yardımcımız olsun, kolay değil, ama geçecek ve sağlıklı bir çocuk için sağlıklı ebeveyn ilişkisi şart, bunu düşünüp biraz kafanı rahatlamayı dene. Çok kızdığında dilini ısır, gel bize şikayet et eşini :)

Günaydın canım, ben psikiyatrilik bir durum olduğunu düşünmüyorum. Şu evrede çok normal. Bence üzerine fazla düşünme. Kafanı dağıtmaya çalış. Hormonlar bizi ele geçiriyor

Bu dönemde çok normal. Eşinin de alltan alması gerekiyor, ben neler yapmıştım. Arkadaşın dediği gibi, öyle durumlarda gel içini dök bize

Kızlar, adet döngün kısa, o yüzden, daha 4. Hafta yarın tamamlanıyor. Ama ben bir an önce keseyi görmek istiyorum. Bir arkadaşım dış gebelik geçirdi, çok sıkıntı yaşadı. O yüzden, çok da ertelememek lazım diye düşünüyorum

*adet döngüm

Kızlar günaydın, takvime göre dün regl olmam gerekiyordu. Bildiğiniz regl ağrısı yaşıyorum ben ve tırsıyorum hafiften. Yerleşme kanaması da geçirmedim. Siz geçirdiniz mi? Regl tarihinde mi oluyor bu kanama?

Kizlar geldim önce ürolojiye gittim idrar tahlili verdm 3 gun snra sonuc alcam idrar yolum sizi var sonrasinda kadin dogum dr gittim kan degerin iy dedi karindna bakti henuz cok erken zaten ama bi bakalm dedi sknti yok gozukmemesi normal haftaya gel dedi kan aldi kan degrn arrsna baklm dedi

Dilini ısır güzelmiş,, intihar vs asla değil yani nasıl ifade etsem bilemedim yani günaydın diyip öpse kızıyorum öpme beni diye ertesi gün mesafeli oluyor bu sefer soğudun benden beğenmiyon beni diyorum asla trip atmam normalde böle şeyleri sevmem yazık oda şaşırdı napcanı elimde değil pişman oluyorum ama ne fayda geçen alışveriş listesi verdim birkaç ürünü almamış taze değilmiş sanki dünyanın sonu kıyamet kopardım ağladım ya berbat bir durumdayım resmen özür dilemek istiyorum aslında ama onuda yapamıyorum onu görünce sinir oluyorum çok acayip Bi durumdayım inşallah geçer bu bildiğin huysuz aksi Bi insan oldum

Günaydın canım, ben psikiyatrilik bir durum olduğunu düşünmüyorum. Şu evrede çok normal. Bence üzerine fazla düşünme. Kafanı dağıtmaya çalış. Hormonlar bizi ele geçiriyor
Ah o hormonlar öldürdü beni resmen başka bir insan oldum Allah yardımcım olsun inşallah

Bu dönemde çok normal. Eşinin de alltan alması gerekiyor, ben neler yapmıştım. Arkadaşın dediği gibi, öyle durumlarda gel içini dök bize
Aynen bari burda teselli bulurum yazık ya çok üzülüyorum ben yapıp yapıp ağlıyorum benim bıdık Bi doğsun poposuna şaplak yicek teyzesi Allahın emri

Bende cuma veya cumartesi bidaha baktırıyım ozman

Merhaba güzel anneler, ben de dün test yaptım silik çizgi çıktı. Eğer hamileysem sat a göre 4+3 günlük henüz. Silik çizgi çıktığı için kan tahlilinde acele etmek istemedim. Yarın kan tahlili vercem. Sürekli HCG takibi yapmak istemiyorum bı de. Doktor randevusu için cuma erken mi olur beş hafta olacak çünkü

Korkma canım benim bir süre öyle oluyo. Sanki regl olacak gibi hissediyosun, tuvalete gidip çamaşarını kontrol ediyosun ama gelmiyo korkma herkes yaşamaz ben yaşamadım ilkinde, bildiğim kadarıyla reglden iki üç gün önce oluyor.
Korkma canım haftaya görüceksinn Enfeksiyon olmasında idrar da

Ben 5+2 de gördüm canım, ama haftandan ziyade beta artışına göre. Yani beta 3000-5000 olduğunda karından gçrünüyor. Benim beta hep iki iki artıyordums üç katı artan biri daha erken de görebilir

Maalesef enfeksiyon var sanirim idrar yaprken yanma oluyo ve korkuyorum şansima çok sorunlu bir ayda tuttu gebeligim beni birakmaz umarim bu ay 2 gün ara ile covid biontech iki doz aşı vuruldum tam yumurtlama dönemimden sonra kum döktüğümü ve hafif enfeksiyon olduğunu öğrendim uğursuzluklar silsilesi bebegim beni birakmazsa cok güçlü bir bebiş olduguna emin olacagim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…