2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Ben bugun tam 4+0 doktor kese gozukmez dedi yinede karından bakti sknti yok haftaya gel gorelim dedi yani tam 5 haftada gozukuyor demkki

Kızlarrrr tekrar merhaba herkese 31 Ekim de değerim 26,99 çıkmıştı bugün 107 çıktı sizce güzel mii? 😊
Bence gayet guzel artmis canim :) benimde cuma 25 ti 31 ekim pazar 107 idi bugun 210 cikti ay burada yumurtlama gunlerimizden adet gunelrmize bthcg lere kadr ayni nerdeyse hepimizin kizlar :)

son adet dönemi 27 eylüle yakın olan var mı ??? benim 27 eylül ve beta hcg 674. bi kıyaslama yapayım dedim :KK49:

Maalesef enfeksiyon var sanirim idrar yaprken yanma oluyo ve korkuyorum şansima çok sorunlu bir ayda tuttu gebeligim beni birakmaz umarim :KK43: bu ay 2 gün ara ile covid biontech iki doz aşı vuruldum tam yumurtlama dönemimden sonra kum döktüğümü ve hafif enfeksiyon olduğunu öğrendim uğursuzluklar silsilesi bebegim beni birakmazsa cok güçlü bir bebiş olduguna emin olacagim
Hiç biley okmaz canım korkma ama enfeksiyon varsa da bir an önce ilaç kullanırsın☺️
Bu arada ;
pazar günü 18:00 bthcg 107,2
Salı günü yani bugün sabah 10 da bthcg 210 çikti.
Gayet iyi benim de ilkinde ucu ucuna iki kat artardı tam🤭

Kızlar ya benim son regl tarihim 27 eylül...

Ekimin 2. haftası sistit oldum sandım, ama nasıl bir yanma ve wcye gitme isteği anlatamam o_O

Sonraa nası olduysa, dedim ki ya acaba hamile miyimmm... amaa daha 3 aylık evliyim, hiç konduramıyorum da. Yaşım da 35 bu arada, dedim ben öyle hemen olamam :silah:

Sonra koşa koşa test yaptırdım 17 çıktı, ertesi gün bi daha yaptırdım 15 çıktı ve kimyasal gebelik sanırım dedi doktor.

2 gün sonra tekrar yaptırınca 40 çıktı, 2 gün sonra 84. derken 84 üstüne 3-4 gün sonra dün yaptırdım 674 çıktı. Doktor artık gebesin tamam haftaya gel kontrole dedi..
Sizce bu durum nasıl ? Korku var içimde.. :110: :110:
gayet iyi artmış maşallah canım. Endişe çok normal anne olmak böyle bişey kuzum🥰

Kızlar günaydın tatlı anneler🤰Bi sorum olacak acayip sinir stres içindeyim sürekli eşimi tersliyorum sonra pişman oluyorum ama kalbi kırılıyor Bi kere hormonlar dan kaynaklı biliyorum ama elimde değil ben bu durumla nasıl başa çıkıcam bilmiyorum 🤔ne yapmam gerekiyor acaba psikiyatri den yardımmı alsam acaba
Çok normal ilk trimester bitince daha farklı olur. Biz de çok tartışırdık eşimle olmadık şeylere takardım. Sinirlendiğinde başka şeylere odaklan dikkatini yönlendir başka yöne. Kolay mı hormonlar tavan☺️

Canım bende 5+0 dayim beta değerim 1327 oldu bugun cumartesi randevum var kese görünür mü sence kalp atışını ne zaman duyarız insallah
Ben 5+2 de gördüm canım, ama haftandan ziyade beta artışına göre. Yani beta 3000-5000 olduğunda karından gçrünüyor. Benim beta hep iki iki artıyordums üç katı artan biri daha erken de görebilir ☺️

Canım bende 5+0 dayim beta değerim 1327 oldu bugun cumartesi randevum var kese görünür mü sence kalp atışını ne zaman duyarız insallah
Ben 5+2 de gördüm canım, ama haftandan ziyade beta artışına göre. Yani beta 3000-5000 olduğunda karından gçrünüyor. Benim beta hep iki iki artıyordums üç katı artan biri daha erken de görebilir ☺️

X