2022 Temmuz Anneleri Paylaşım Alanı

Bebeğimin cinsiyeti ...

• Ankete Katılan
    273
Evet genelde 6+4 gibi o civarlardan sonra duyuyormuş.. ama 9 haftaya kadar duyulmayanda oluyomuş
Ben haftaya salı günü 7+0 da gidicem inşaşşah gözükür🙏🏻🙏🏻😍 sende iyi düşün şuan herşey normal
Cuma günü için randevu aldım bende. Cuma günü 6+5olucam İnşallah. Peki sen kesede bebek görmüşmüydün kaçıncı haftada gittin doktora sadece kese mi vardı

Merhaba hanımlar bende hamile oldugu mu öğrendim sat 3 Ekim ama benim moralim çok bozuk 5+6 da doktora gittim kese var ama bebek yok çok korkuyorum boş olmasından moralim sıfır. Şuan 6+1 oldum
Bende aynı durumdayım canım yarın doktoruma gidicem inşallah bende çok korkuyorum boş olmasından. Ne bebek görünüyor ne de kalp sesi duyuluyor 😔

Bende aynı durumdayım canım yarın doktoruma gidicem inşallah bende çok korkuyorum boş olmasından. Ne bebek görünüyor ne de kalp sesi duyuluyor 😔
Canım görüntün var mı ultrason yada şöyle soyleyeyim yolk kesesi oluyor yüzük gibi bir görüntü kesenin içinde onu gorebildiler mi.erken olabilir hepsi için hiç kendini strese sokma hem.

Canım görüntün var mı ultrason yada şöyle soyleyeyim yolk kesesi oluyor yüzük gibi bir görüntü kesenin içinde onu gorebildiler mi.erken olabilir hepsi için hiç kendini strese sokma hem.
Yok o da görünmedi canım çok araştırdım ben yolk kesesini biliyorum her kontrolde dikkat ederdim var mı yok mu diye yoktu. İnşallah ultrason cihazında sıkıntı vardırda yarın farklı bir cihazda görürüm

Sata göre 6+6 cumartesi acilde göründüm 6+1 demişti doktor
6+1 erken bir gün canım bence görünmemesi henüz normal herkesin aynı zamanlarda görünmez hiç kendini korkutma geriden geliyor demekki geç yumurtlamissin.ben alttan muayene oldum örn.bugun 5+5 im dongume göre yumurtlama gördüm 15.gun catlama.bende kese gördüm sadece yolk da var ama hem geç yumurtlamadim hemde alttan bakdilar.gec yumurtlama varsa çok doğal gorunmemesi.

6+1 erken bir gün canım bence görünmemesi henüz normal herkesin aynı zamanlarda görünmez hiç kendini korkutma geriden geliyor demekki geç yumurtlamissin.ben alttan muayene oldum örn.bugun 5+5 im dongume göre yumurtlama gördüm 15.gun catlama.bende kese gördüm sadece yolk da var ama hem geç yumurtlamadim hemde alttan bakdilar.gec yumurtlama varsa çok doğal gorunmemesi.
Yolk kesesinin görünmemesi de normal mi

Geç döllenme varsa gayet normal ki var diyorsun ultrasona gore.panik yapman için daha erken ne kadar geç yumurtladigini bilemezsin takip yapmadiysan.
Takip yapıyordum testlerim tam pikleşmeden siliklesince bıraktım sıkıldım. Bu ayı gün aşırı ilişki şeklinde geçirdik hangisi tuttu bilmiyorum. İnşallah geç döllenmedir

Takip yapıyordum testlerim tam pikleşmeden siliklesince bıraktım sıkıldım. Bu ayı gün aşırı ilişki şeklinde geçirdik hangisi tuttu bilmiyorum. İnşallah geç döllenmedir
Sen birakdikdan sonra piklesdi belkide canım.testleri düzenli yapdiysan bırakana kadar olsaydı görürdün muhakkak.ne zaman gitceksin tekrar bakmaya.

Cuma günü için randevu aldım bende. Cuma günü 6+5olucam İnşallah. Peki sen kesede bebek görmüşmüydün kaçıncı haftada gittin doktora sadece kese mi vardı
5+0da gittim bende geçen hafta sadece kese gözüktü şuanlık güzel gidiyo dedi 2 hafta sonra gelin kalp atışlarını duyarız dediler .bende 23ne aldım.. Peki size kese görünnce herşey normal dendi dimi .

Yarın sabah 9 a randevum var canım.
Hadi hayırlı haberlerle gel inşallah.ama yine bence göremesen de panikleme kesen var çok şükür bekle yani acele etme geç döllenme ihtimalin var.benim arkadaşımin 8.haftada görmüşler hatta doktor görünmüyor bişey kürtaj yapalım falan demiş sonra bebek cikmis ortaya arkadaşım bekleyince.

Hadi hayırlı haberlerle gel inşallah.ama yine bence göremesen de panikleme kesen var çok şükür bekle yani acele etme geç döllenme ihtimalin var.benim arkadaşımin 8.haftada görmüşler hatta doktor görünmüyor bişey kürtaj yapalım falan demiş sonra bebek cikmis ortaya arkadaşım bekleyince.
Bende 10. haftaya kadar beklemeyi düşünüyorum

X